Pasenie koníkov u stále plačúcich bábätiek

30. jún 2021

Ahojte, kedy davate babatka, ktore stale placu, a kludne su len na rukach na brusko past konikov? Ci to cele preplacu? Mna zaujimaju nazory iba mamiciek, ktore maju stale placuce babatka. Tak mi sem prosim nepiste, ake mate kludne deti, a pasu konicky cele vysmiate, dakujem.

s_a
30. jún 2021

V prvom rade aké je staré bábätko?

ziarifka
30. jún 2021

Moja pásla koníčky iba keď ležala na mne a pozerala na mňa. Na podložke, na posteli, kdekoľvek, preplakala a na truc zaspala. Ale keď som si ľahla ja a ju položila na seba (mne na brucho, hruď), tak vydržala aj 20 minút

evkamotka
30. jún 2021

Plac som neriesila. Bol to trening, kazdy raz chvilku musel. Jeden aj druhý. Vzdy cez bdelu fazu.

domiklik
30. jún 2021

Prosím ta, a co je to pasenie koníkov????

petka_3
30. jún 2021

Skúsim vždy keď môžem. Zatiaľ máme rekord minútu. 🙂 nosím ju na tigrika na rukách, nech ma aspoň niečo. A budem skúšať ďalej donekonečna. Ono sa to raz podarí. 🙂
Naša má 1.5mesiac.

lenka2710
30. jún 2021

Tiež ako vyššie píše mamička, dala som ho na seba, bolo to lepšie ako keď som ho dala na podložku, ale postupne sa naučil 😊

sense
30. jún 2021

Moja mala kolíky a na brušku Nikd nechcela byť revala ako Tur, tak som ju nedávala občas som ju položila na mňa keď som bola v polosede... Na začiatku 5mes sa sama prevrátila na bruško... Potom šiel jej vývin velmi rychlo za pár týždňov sedela, lozila a v 10mea sa sama pustila...

vmatuscinova
30. jún 2021

Skuste na zem dat prebalovaciu podlozku- pevnu a hole babo napriklad vzdy po prebalovani... je to pevna plocha, stabilna a ked su bez oblecenia, vacsinou zaujme aj placlive baba a skusaju pekne zdvihat hlavku a zapierat sa ruckami

dollyzv
30. jún 2021

Môj to neznášal,furt reval..ked sa v 4-5tich mesiacoch začal pretáčať sám,tak to začalo byť lepšie,vydržal dlhšie...teraz má 8mesiacov ale po nejakých 10tich minútach aj tak začne revat,hoci sa vie pretočiť sám aj naspäť 😂😂 asi sa skôr jeduje že sa nevie ešte posunúť vpred 🙈

silvus138
1. júl 2021

Záleží aké staré máš dieťa. Do 3 mes by sa malo nechávať max. 1-2min nie viac, tak mi to vysvetľovala fyzio. Ukázať dieťaťu - áno taká poloha existuje a späť.