Problém s denným spánkom

petrowna
29. okt 2014

Ahojte,mam 2 mesacne babo.V noci nemame problem so spankom,zobudime sa 2krat a to chodime spinkat okolo 19.00 no ale cez den je to hroza ! Ako sa zobudi cca o tej 6tej nezaspi inde ako vonku v kociku,doma v kociku vobec nezaspi,alebo zaspi len v autosedacke .Ked ho chcem z autosedacky preniest do postielky,ihned sa zobudi :( V autosedacke dokaze prespat aj 3-4 hodiny.Nechcem ho nechavat spat v autosedacke koli chrbatiku a kocikovat sa tiez neda cely den :( Poradte ako ho naucit na postielku cez den...dakujem za kazdu radu 😉

daniela1983
29. okt 2014

@petrowna no presne to iste sme mali, respektive v tom veku spal dajme tomu iba hodinu denne. 🙂 maximalne mi poslap dve hodiny ked bol v kociku a vonku mrzlo a bol sneh a kocikovali sme v lese. v postielke mi nespal nikdy. postupne sa naucil zaspat v manduce a polozim ho do manzelksje postele a pospi tam.

petrowna
autor
29. okt 2014

@daniela1983 keby som ho nedala do autosedacky tak mi nespi cez den vobec(u nas doma by to kazdy den potom vyzeralo ako keby tu spadla bomba :D ) a musela by som byt stale pri nom.Ako nahle odidem mrnci a vyzaduje si moju pozornost..

jul11
29. okt 2014

@petrowna skus satku, nosic.

petrowna
autor
29. okt 2014

@jul11 to som uz skusala a nechce v tom byt :( uz neviem co vyskusat :D

mimi8814
29. okt 2014

@petrowna my to mame zas naopak, v kociku nespi ani za svet, tak vkuse trcime doma :-/ skus manducu a ked placka aj v nej, daj mu prsko... mal by sa ukludnit a zaspinkat. Treba najst asi len sposob, ktory mu vyhovuje. Drzim palce

petrowna
autor
29. okt 2014

@mimi8814 manducu sme kupili a nic z toho ,ked v nej nechce byt ... a nekojim,takze mu skusam davat cumlik,ale vybera si to z ust..

tana2278
29. okt 2014

Mala som takeho syna. Prvych 6 mesiacov som stravila vonku. Domov sme sa chodili iba kojit. Asi od 10 mesiacov zacal spavat na balkone v kociku za kazdeho pocasia, zaspaval pri kocikovani, potom uz mohol kocik stat. A asi od 1 roka a nieco zacal spat dnu, ale na nasej manzelskej posteli. Nepises ci mas este dalsie deti, ale preco ho nemozes kocikovat vonku ' cely den' a domace prece po tom ako zaspi? Takto sme fungovali my minimalne pol roka.

daniela1983
29. okt 2014

@petrowna no to je normalne ze vyzaduje tvoju pozornost. aj my sme mali doma akoby spadla bomba, no a co. dieta je prorade. prve tri mesiace boli take potom sa to zasadne lepsilo. treba to vydrzat a dietatu poskytnut to co si ziada teraz. neboj vrati sa ti to. ja sice stale uspavam v manduce ale zato sa uz vasinou dna samostatne hra sam. nesnaz sa to urychlovat. ten cas rychlo ubehne ked je babo malicke a este budes na to spominat. ono sa to zlepsi casom len to treba vydrzat. 🙂

kofoluska
30. okt 2014

@petrowna Prve mesiace mi maly cez den spal len a len v kociku a len za jazdy. Domov sme sa chodili len krmit. Travila som kocikovanim 7-8 hodin denne a to neprehanam. Jasne, ze som doma nic neurobila, nestihala som ani jest, niekedy sa s prepacenim ani vykadit, chodila som von za kazdeho pocasia, ci svietilo slnko, ci prsalo, ci mrzlo. Az ked mal cca 4 mesiace a na noc spaval so mnou v posteli, zacalo sa to menit k lepsiemu. Chodila som s nim sice na cerstvy vzduch, ale postupne uz len raz denne. A dost dlho som to musela riesit tak, ze som pocas spanku doma lezala pri nom. Aj zaspaval pri mne. Na rukach, neskor uz v posteli, ale musim byt doteraz pri nom. Tak malicke babo potrebuje blizkost maminky. Neries, ze mas doma bordel, ze nie je navarene, upratane, oprate, ozehlene. To nie su dolezite veci. Co je dolezite je Tvoje dietatko. Co do neho das, to sa Ti stonasobne vrati. Moj syn bol noseny na rukach, nikdy som ho nenechavala plakat, venovala som sa mu, mojkali sme sa od narodenia. Dnes ma 15 mesiacov, velmi rad len tak pride za mnou, pomojka sa a ide sa hrat dalej. Zaspava tak, ze ma drzi ruckou okolo krku. Su to krasne chvile a ja viem, ze tie tazke prve mesiace stali za to. 🙂