Semenníky u takmer ročného chlapčeka. Ako to vyzerá u vašich chlapcov?

anavila
22. feb 2011

ahojte...skusala som malemu prehmatat miesok ale nenahmatala som v nich semenniky, je mozne ze ich tam nema???ako vyzera miesok vasich chlapcov?? mojmu sa niekedy scvrkne, ja neviem...som z thoo zufala...vy ked ohmatate tak tam normalne tie vajicka citite??? ku doktorke ideme az o tyzden, neviem ako to dovtedy vydrzim,, prosim upokojte ma niekto... ☹ vsimla som si to uz skor ale az teraz sa tak nad tym zamyslam...dakujem

miska333
22. feb 2011

ahoj, malemu tiez ked prehmatam vajička nic tam neciti a tiez sa mu scvrknu ked mu je zima alebo tak ale je to normalne, co mame chlapcov v okoli u kazdeho to tak je. dr mu ich pozera a vsetko je v poriadku 🙂

anavila
autor
23. feb 2011

@miska333 joj dakujem ti...velmi si ma upokojila...ja uz rozmyslam nad vsetkym moznym...dakujem este raz

syslica
23. feb 2011

@anavila Ako píše miska, nie je dôvod na znepokojovanie - prehmatávaj Miškovi semenníky v stoji (vtedy vplyvom zemskej príťažlivosti klesnú nižšie a dajú sa lepšie vyhmatať), teda napr. nie v ľahu pri prebaľovaní 😉 a keď mu nie je príliš zima, lebo vtedy sa zvyknú "stiahnuť" do teplúčka... keby si náhodou na prvýkrát nenahmatala obe, ešte sa nemusíš znepokojovať, mnohým chlapcom spočiatku migrujú, pokým definitívne nájdu svoje miesto.
Doktorke spomeň, nech sa pozrie, ona ťa zaručene upokojí lepšie ako my tu ...