Spalo vaše bábo s vami?

dovidopp
30. máj 2022

Mamičky spali vaše poklady s vami na posteli ? Aj ten môj so mnou spi ale chcela by som už aby spal v postieľke sám ako ste ich naučili v postieľke ? Ďakujem

malycka
30. máj 2022

Ano náš nali snami spal do 2 rokoch potom sme mu kúpili postel tváre domčeka od prvej noci čo sme ju kupili krasne v nej spinkal sam od seba nikdy som netlačila na neho aby spinkal sam on sa sam rozhodol že chce spat sam

kittykat22
30. máj 2022

@dovidopp ahoj, ano spal so mnou a bolo velmi tazke ho z tej postele prestahovat do vlastneho pelecha. Nakoniec dostal izbu a chcel v nej spat sam a prebehlo to bez problemov. Ale casovo by som bola rada, keby k tomu presunu prislo ovela skor. Zial dobrovolne to vobec neslo a ja som z nasilneho presnunu nebola moc odvarena :-/

nikpa
30. máj 2022

@dovidopp nie, nespal s nami, podľa mňa je to nebezpečne. Ak by prestal počas noci dýchať a nebol by v postieľke na monitore dychu tak to nemusí dobre skončit... Ďalšia vec, že dieťa si na to zvykne a bude to vyžadovať aj keď bude staršie, to by som sa zase bála, že spadne z postele, plus treba ho tam uspávat. Obidvaja naši spali v postielke, starší bez problémov prešiel do svojej izby do veľkej postele ešte nemal ani 3 roky. Občas sme spolu driemali v spálni na posteli počas obedneho spánku ale v noci nie.

0silvia0
30. máj 2022

@dovidopp áno, obe deti so mnou spali, keďže som ich dojčila a nezvládala som ich v noci vyberať z postele, posediačky dojčiť, potom naspäť do postele a potom znova. Bola som nevyspatá a zaspávala som posediačky. Spať s nimi a nevstávať v noci mi bolo jednoduchšie. Cez deň som potrebovala fungovať a nie dospávať noc.

elizabet173
30. máj 2022

@dovidopp nie, moje dieta spalo od zaciatku v postielke prirazenej k mojej posteli. Potreboval na spanok svoj priestor, nezniesol ani perinku, zavinovacku, nic, rozvaleny po posteli

zuzudrnda
30. máj 2022

Áno, pri synovi od cca 2m, dcérka postieľku použila 5x. Na nočný spánok ani raz. A spinkaju obaja parádne. Na 1-2 zobudenia celú noc. Užívam si to, vôňu, prítomnosť. Syn od 3,5r spinka sám už vo svojej izbe. Šlo to bez problemov. Deti rýchlo vyrastú.

andrea_82
30. máj 2022

my sme mali postieľku prirazenú k posteli, madrac vo výške nášho madraca a zhodenú jednu bočnicu. Tak bol v bezpečí v postieľke, ale zároveň pri nás.

patka06
30. máj 2022

Dcéra spala od narodenia vo svojej postieľke, neviem si predstaviť, že by bola v našej posteli, všetci potrebujeme na pokojný spánok svoj priestor.
Postieľka bola iba na spanie, takže si v podstate vytvorila reflex, som v postieľke idem spať. zaspávala sama bez problémov.

beata_k
30. máj 2022

@dovidopp Ano, so mnou. Plan bol taky, ze budu v postielke, no nevysiel mi. A je pravda, ze dojcenie je takto pohodlnejsie.

evita_g
30. máj 2022

moje deti so mnou spávali, kým som ich kojila... akonáhle sme sa rozhodli dojčenie ukončiť, prešli do svojej postieľky.

maggie1978
30. máj 2022

Áno spal s nami nonstop do roka , a cca v roku som ho vždy uspala v postieľke a po polnoci išiel k nám zasa. Počas dojčenia mi to vyhovovalo. Vôbec som to nepovažovala za nebezpečné či nesprávne. Cca od 2 rokov spí v izbe a bol to bezproblémový prechod. Zvykol si rýchlo. 🙂

svetlonos
30. máj 2022

@malycka idealny stav 🙂

tani777
30. máj 2022

Starsia mala najprv postielku pri nasej posteli,no bola som hotova z kolotoca kojenia,prekladania a uspavania,tak bola s nami...ma 4.5 a spi s tatikom..mladsia od zaciatku spi so mnou,uz v porodnici som ju mala v posteli 😁 podla mna "dozreje-odpadne"...podla mna potrebuju deti mat tu istotu,tak im ju chcem dopriat..poznam plno ludi,co im pomaly 10 rocne deti chodia v noci do postele,ktore od malicka spali same v posteli...a poznam plno ludi,ktori 6-7 rokov spali s detmi,a v tych 6-7 rokoch same chceli ist do svojej postele a odvtedy spia same...
Ved aj ja chcem spat s manzelom,a nie sama,preco by to male stvorenie,co nicomu este nerozumie,malo byt same?

kiki68
30. máj 2022

@dovidopp Ano a nevidim na tom nic extra. Kazde dieta je v tomto ine