Spánok 2 ročného dieťaťa

dukokatka
5. jan 2013

Poradite,Neviem ako na to.trva to tak mesiac.,do vtedy pekne zaspala pri mne v izbicke.Ked je manzel na nocnej dcerka pekne ide spinkat so mnou do svojej izbicky na postel.Dam jej flasku mlieka lahnem si k nej a pekne zaspinka .Ked je doma manzel nechce ist spat do izbicky ani so mnou ani s manzelom kruti sa a nevie si najst miesto.Uz ked je unavena moc lahne si k nam do obyvacky a zaspi na gauci,alebo manzel pojde s nou do spalne a tam zaspia ale musim prist aj ja k nej.niekedy.Moze to byt v tom ze manzel s nou chodi spat na obed do spalne?

alka221
5. jan 2013

toto by som vobec neriesila, mala je este mala..a deti v takomto veku sa stale menia..mesiac je tak, mesiac tak..
moj spi hocikde, kde pri neho lahneme, ale jasne,ze sa mu musi chciet spat lebo ja mu uz flesku s mliekom nedavam.., inak odide 😀 .. sem tam zalomi pri jedle, pri telke atd.

aaliyah
5. jan 2013

My s manželom robíme tak,že dcerke zarobíme mliečko ked ide spinkať,zanesieme ju do izbičky,dame do postielky a my odídeme,zavreme dvere a dcerka tam sama krasne a sladučko zaspinka 🙂