Spavé predčasne narodené dieťa

kika541996
5. nov 2023

Mám predčasniatko narodené v 35tt 6.9. Posledné dni je malý taký spavý. Napapá sa, a zaspí po hodine, a pól. A spí tak 3.5hod. Papá 100ml, kaká, teplotu nemá. Máte s tým skúsenosť? Zajtra máme kontrolu tak sa spýtam doktorky.

kkovacovak
5. nov 2023

@kika541996 legenda hovorí že ak sa niekde pochváliš že ti dieťa dobre spí tak v ten deň nebude 😀 je také počasie aj dospelý by radšej spal. Buď rada že ti spí

valikadzm
5. nov 2023

@kika541996 ja som síce nemala predčasniatko, ale aj 2 týždne po pôrode spala 8 hodín. Raz dokonca 12... Dokonca sa zobudila na papanie a pri tom zaspávala. To už som bola veľmi vyľakaná Brali jej krv, urobili ultrazvuky všetkého možného a nič nenašli. Je ok a doteraz veľká spáčka. Verím, že aj u vás to bude ok❤️

drake122
5. nov 2023

Robí takmer všetko, čo má mať novorodenec v náplni práce... spí, papá, kaká. Ešte chýba plač, inak je to kompletka.

ivangeline
5. nov 2023

Aj moj spal. Najmilsie babatko,kt som mala... :D

zuzap33
5. nov 2023

@kika541996 ja som mala predcasne. Tieto deti su spave, lebo su slabe. Podla odporucania som ho musela budit kazde dva az tri hod, aby jedol. Obcas aj jazdu hodinu, aby si trochu cucol. Preto, lebo malo zjedol, rychlo sa totiz unavil. Cize to nie je pravda, ze nechat spat ako zdrave donosene dieta.

elmivelmi
5. nov 2023

@kika541996 je to ok

elmivelmi
5. nov 2023

@zuzap33 ako ktore su soave,moje veru malo spali.A tiez jedli menej .A slabe neboli.To zalezi o roznych faktorov,nie kazde oredcasne narodene dieta je slabe.Moje boli velmi zivotaschopne a jedli tak nirmalne ani malo ani vela a spali hrozne,
A kebyze je to na mne tak ich necham spat aj 4h vkuse prave v spanku im dozrieva mozog.

michmich
5. nov 2023

Moj bol narodeny o mesiac skor a do pol roka bol velmi spavy. Ja som to riesila aj s doktorkou. Najprv ma odbila, ze mam byt rada, ze mi nereve. Ze co by dali ine za to... 🙄 Potom som ju donutila aspon na odber krvy. Zelezo aj všetko mal v poriadku. Museli sme potom chodit na rehabilitácie lebo kedze vela prespal, tak bol slaby. Vyrástol z toho. Potreboval asi dozriet 😀 Do 4 rokov vsak spaval na obed aj 3 hodiny.

monicatko20
5. nov 2023

@kika541996 ja mam tiež tak narodeného malého, tiež mesiac tak spinkal..po papaní ťahal aj 4h, zobudil sa len na mliečko.. úplne sa správal prvý mesiac jak keby bol ešte v brušku 🥰

zuzuliatko18
5. nov 2023

Moj narodeny 35+3tt spal prvy mesiac skoro stale, mal aj zltacku. No neskor som na tieto casy spominala🤣

jaass
6. nov 2023

@kika541996 ahoj, malo babatko robeny KO? Môj synček mal silnú anémiu a stálej len spinkal. Berieme veľa železa/narodeny v 32tt

kika541996
autor
6. nov 2023

@jaass 4týždne po pôrode bol robený