Večerný plač

charly313
3. sep 2012

Mamicky poradte malinky, ked zaspi asi 20 minut na to zacne strasne plakat, az sa zajakava, ale ocka ma zavrete. To sa mu moze hned nieco snivat ked zaspi?

strapco13
3. sep 2012

@charly313 bud mu chybas, alebo ho trapi brusko, odgrgnut si potrebuje...pricin je vela ..malo si dala informacii

charly313
autor
3. sep 2012

No odgrgne si pred zaspanim ho este trocha ponosim na rukach ak je nervozny ak nieje tak zaspi sam

diana_81
3. sep 2012

@charly313

Podla mna chce spinkat ale nieco mu je. Kolko ma mesiacov?

Aspon moja mala ked place som zatvorenymi ockami tak vlastne chce spinkat ale nedari sa jej. Ja ju vezmem na prso, cucne si a potom sa uvolni a v pohode necha vlozit opat do postele. Najcastejsie su to u nas prdiky, a niekedy mam pocit, ze proste len potrebuje zistit, ze pridem. Ja pridem a ona potom opat zaspi uz hlboko...

charly313
autor
3. sep 2012

Aj ja mam pocit, ze len ma chce pri sebe, tak neviem. A ma 4 a pol mesiaca. Brusko ho niekedy bolievalo, ale uz ho nezvykne.

diana_81
3. sep 2012

@charly313

Ja som zistila, ze moja dcerka sa stale meni... Su obdobia ked je strasne samostatna a tie sa striedaju s takymi zavislackymi. Snazim sa jej dat sancu byt samostatna, ale ked sa jej nedari nenecham to prejst do boja a vyjdem jej v ustrety. Skus mu dat cas a byt pri nom, zistit co ho trapi. Ono sa to casom opat upravi.

Ako to normalne prebieha? Uspis ho a potom sa rozplace, ides tam uspis opat a potom uz spi?

strapco13
3. sep 2012

@charly313 chory nebol, zubky mu nejdu?

charly313
autor
3. sep 2012

No presne tak ako si to opisala, ked zaspi po 2 raz tak uz sa nezobudi.

charly313
autor
3. sep 2012

@strapco13 Chvala Bohu chory nieje a dasienka ma cervene asi mesiac

diana_81
3. sep 2012

@charly313

Mojej sa menili spankove cykly akosi a proste mala prvu pol hodinku strasne plytky spanok. Casom sa to teraz opat zlepsuje (u nas bolo rodeo okolo 8 mesiaca kvoli separacnej uzkosti)... Podla mna ak po tom druhom uspani uz pekne spinka tak sa mu asi nic zleho nesniva. Asi sa potrebuje uistit ze tam si skor ako prejde do hlbokeho spanku. Najlepsie je asi dat mu pocit, ze je v bezpeci 🙂

strapco13
3. sep 2012
strapco13
3. sep 2012

@charly313 je mozne ze je to zubkami...zubky bolia viac v noci /cez den je to prekryte inymi podnezmi/ skus h´geliky na zubky

maca793
3. sep 2012

dievčatá poradíte mi? sestra má 1,5 mesačné bábo a to stále pred spaním plače aj 2-3 hodiny hlavne večer. naposledy od 8 do 11 v noci. sestra už nevie ako na ňu. nič ju nebolí, vykakaná, vyprdkaná, napapaná.

strapco13
3. sep 2012

@maca793 moze byt dieta prestimulovane a nievie zaspinkat..cize kludovy rezim, mozno kupat skor, ak dojci tak lahnut spolu do postele a dojcit sa kym babo nezaspinka
nosit v satke ci v ergonosici

maca793
3. sep 2012

@strapco13
sestra sa snaží dodržiavať režim hned od príchodu z nemocnice. aj dnes som musela ísť k nej lebo malá strášne plakala až sa zadúšala. kúpe ju okolo pol siedmej až siedmej a kojiť nekojí nemá mliečko.

strapco13
3. sep 2012

@maca793 nech jeden den vynecha kupanie a skusi ju ulozit spat o pol 8 uz..proste skor ako zacne plackat ..podla mna je to dieta prestimulovane a chce ist uz spat, len mama ho neulozi a potom je tak unavene ze az nevie zaspat a mozog je vtedy predrazdeny a plac je obranna reakcia
inak ak by sestra chcela..mozno sa da rozkojit este ..su postupy ako sa da rozkojit aj adoptivna matka ..ak chcete info napis mi IP, lebo to je mimo tejto temy

maca793
5. sep 2012

@strapco13
ono je to tak že večer sa kúpe okolo siedmej a malú kúpava každé 2 dni, nie každý deň ale zajtra ideme k doktorke tak uvidíme čo povie a ako jej poradí