Huby Shiitake v tehotenstve

oksanka1
24. aug 2021

Ahojte baby, prosim vas poculi ste o tychto hriboch? Ja dnes prvykrat a teda nejedla by som to jedlo keby o tom viem..udajne bolo posypane “trochu shiitake”..ja som trosku taka stresacka lebo cakame vytuzene babo a teda hubam sa celkovo snazim vyvarovat..na google som dokopy nic nenasla..jedli ste ich daktora? Vraj je to nejaka azijska huba..potrebujem ukludnit 🙂 bojim sa aby som dako neuskodila babatku.. dakujem

vahcaac
24. aug 2021

@oksanka1 absolútne nič si nemohla spôsobiť, nestresuj sa 🙂

nairia
24. aug 2021

@oksanka1 jedla som ich niekolkokrat, bezne sa vyskytuju v jedlach u "cinanov" a teda neviem, zeby ich tehotne nemali jest... 🤔 alebo hriby ako take

anickaaa6aaa
24. aug 2021

A co by sa ti akože malo stat? Si tehotna a nie chora...

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sona96
24. aug 2021

@oksanka1 celé tehotenstvo som ich jedla, ani mi nenapadlo sa nad tým zamýšľať

oksanka1
autor
24. aug 2021

@viestta dakujem ❤️

oksanka1
autor
24. aug 2021

@vahcaac ❤️

maris5
24. aug 2021

Aj u nas rastu podovne huby, len sa inak volaju.
Cely ten stres z nejedenia hub a inych veci pocas tehotenstva spociva v tom, ze z hub mozes dostat otravu (teraz sa bavime o jedovatych hubach, ktore si ludia zamienaju, takze ak jes kuriatka, dubaky, cokolvek co poznas je to ok)
Potom sa hovori, ze nemas jest bryndzu. Tu sa zas jedna o nepasterizovanu bryndzu. Taku v obchode nenajdes.

oksanka1
autor
25. aug 2021

@anickaaa6aaa a to musim mat chripku alebo smrtelnu chorobu aby som sa opytala na hubu ktoru nepoznam??

anickaaa6aaa
25. aug 2021

@oksanka1 vsak ale precitaj si po sebe.. Inak existuje aj Google.. A ked nieco teda nepoznáš tak to nejedz.

oksanka1
autor
25. aug 2021

@anickaaa6aaa citaj pozorne..zistila som to az ked som dojedla a na google som nic nenasla