Minerálka v tehotenstve

9. feb 2023

Ahojte, môžem počas tehotenstva piť minerálku Ľubovnianku ? Čítala som, že Sulinku piť nemôžme. Ďakujem

7kikuska7
9. feb 2023

Raz za čas áno(dávam si, keď mi zle trávi), lepšie sú však dojčenské vody, pripadne nesytene

autor
9. feb 2023

@7kikuska7 asi zato mi tak chutí, odkedy som tehotná tak jak keby mi netráv, táto minerálka je pre mňa momentálne jak pohladenie na duši 😅 Ďakujem za odpoveď 🙂

lenuska9999
9. feb 2023

@7kikuska7 dojčenské vody sú pre dojčatá a nie pre nás dospelých. U nás v BJ v nemocnici sú o tom na sestonedeli aj všade tabule na izbách atď a upozorňujú na to aj lekári. Dojčenské vody sú demineralizovane a časté pitie môže viesť u nás napr k bolestiam hlavy.
A autorka : áno môžeš piť s úplným kľudom sýtené vody. Mne pomáhala najviac na trávenie Fatra

ildiko36
9. feb 2023

Ja som nemohla ani len lucku dojčensku vodu, zadržiaval sa mi voda v tele, mala som opuchnuté nohy az do stehna.Vymenila som minerálku a o 2 dni som bola o 4kg ľahšia a bez opuch dolných končatín

viestta
9. feb 2023

Minerálka striedaná s normálnou pitnou vodou nemôže nijak uškodiť. Tých minerálov tam až toľko nie je.

kaca222
9. feb 2023

Ja som celé tehotenstvo pila Fatru, tiež mi robila dobre na trávenie. Dr povedala, že kým nemám problémy s tlakom, tak ju piť môžem.