Súťaž: Nutrilon 3 Pronutra 400 g

miriam_nutrilon
Moderátor
15. júl 2016

Recepty pre dojčatá z Nutrilon dojčenského mlieka alebo kaše – nazdieľajte s nami recepty pre dojčatá, ktoré pripravujete z produktov Nutrilon. Napíšte nám svoje recepty - 5 najoriginálnejších odmeníme novinkou Nutrilon 3 Pronutra 400 g! Súťaž trvá od 15.7. do polnoci 16.7. Mená výhercov budú zverejnené do 5 pracovných dní od ukončenia súťaže na našom blogu. Jediné, čo stačí urobiť je vložiť príspevok do súťažného fóra. Tešíme sa na recepty pre vaše dojčatá alebo batoľatá 🙂
Pravidlá súťaže nájdete tu: https://www.modrykonik.sk/blog/miriam_nutrilon/article/statut-a-pravidla-4-sutaze-dni-so-znac-18wodn/

Potravina na osobitné výživové účely. Dojčenie je najprirodzenejší spôsob výživy dojčiat. Spôsob použitia a ďalšie informácie na obaloch a webových stránkach www.nutriklub.sk.

kittyjuliette
15. júl 2016

Skusala som UM pridat do kase,zial,vobec malemu nechutilo ani ked som skusila ochutit ovocim,ci vyzivkou.Ale miluje uz hotove-mliecne kase😊Ale UM obcas pridavam do prikrmov.Napr.husty krem z maslovej tekvice,zemiaku,cuketky,vajecneho zltka,trosku repkoveho oleja a doliat od oka zarobene UM,je to take mnam,ze este aj mne to chuti😆
Alebo hustejsi krem z karfiolu,zeleneho hrasku,kalerab,telacie masko,bezvajecne cestovinky,opat trocha repkoveho oleja a na zjemnenie trocha zarobeneho UM.Takisto ked robim spenatik so zemiacikom a zltkom,ktore davame raz do tyzdna miesto maska pridavam aj trocha zarobeneho UM...Tych variacii je viacero,prikrm je jemnejsi,lahodnejsi.
Noooo a aby som nezabudla,maly mi nelubi ovocie cerstve a tak som na radu @miriam_nutrilon vyskusala vcera na olovrant mixnut do mliecka kustik bananu a troska prevarenych ovsenych vlociek a chutilo,tak som happy a urcite poskusame viacere kombinacie😊

ederka1
15. júl 2016

našej velmi chuti ked urobim z uvarenych zemiakov kašu a do nich pridam UM nutrilon a trošku masielka..inak nutrilon pridavam,hockedy do príkrmov-velmi jej chutia,spapá všetko,čo nespapa ju...alebo sme uš skúšali uvarit klasicku krupicu-namočila som ju do čajika a potom uvarila,naliala do polky flasky a doliala do plna vodu zo zarobenym nutrilonom,robím jej to len občas..no ma rada ovsene vločky namočene a do toho nutrilon a ovocie....

anicka86
15. júl 2016

Taká naša klasika nutrilon s banánom. Rozmixujeme ponorným mixérom banán a podľa potreby ho rozriedime pripraveným mliečkom. Buď je z toho hustejšia kašička alebo ochutené banánové mlieko.

anka2103
15. júl 2016

Mliecko zarobit samozrejme na teplejsie-pridat ovsene vlocky akurat to zmakne a dodat bananik. Super kasa na dobru noc

janettan
15. júl 2016

Kuracie resp. morčacie mäso so zeleninou a zemiakovo-mrkvovým pyré. Recept: hydinové mäso uvaríme so zeleninou (mrkva, brokolica, cuketa, zelený hrášok ... každá zelenina, z ktorej dieťatko nebolí bruško) a po vychladnutí to spolu rozmixujeme a počas mixovania pridáme už zarobené mlieko. Podávame s prílohou, ktorú si pripravíme tak, že uvaríme spolu zemiaky s mrkvou, rozmixujeme a aj do pyré dolejeme trošku mlieka. Ja som napríklad mixovala mäso vždy s nejakou zelenou zeleninou a na tanieri to potom pekne farebne dopĺňalo oranžovožlté pyré.

erikaemkina
15. júl 2016

Krupička, A neake to ovocičko 🙂
Bruško je spokojne a sýte My papáme všetko za radom🙂 je hladná pýta si papať..

mirecka0809
15. júl 2016

My papame na veceru kase, vacsinou robim instantnu ryzovu bezglutenovu kasu, alebo pohankovu, alebo kukuricko-ryzovu, su nemliecne tak ich zarabam do UM (do teraz sme mali Nutrilon ProExpert Comfort na lekarsky predpis) kedze je to vecera, tak neexperimemtujem, aby maleho na noc nebolelo brusko, dost sme si s kolikami vytrpeli. Takze toto nie je moc zaujimave. Ale na obed nas maly miluje granadir. Male bezvajecne cestovinky, zemiak uvareny v supke, tri zrnka soli, tri zrnka cervenej papriky a troska masla. A kedze je to takto veeeelmi hutne a obcas aj ako lepidielko, tak to riedim zarobenym UM. Maly sa ide potrhat 🍝

novotnajanka
15. júl 2016

Ja sa pripájam, aj keď už mám väčšie detičky. (7 a 5) No obaja mi vyrástli na Sunare a aj na kinder čokoládke zo Sunaru podľa tohoto vynikajúceho receptu
http://www.mimibazar.sk/recept.php?strana=2&id=...
a každý rok si tiež chuť Sunaru pripomíname na narod. tortách potiahnutých marcipánom zo Sunaru a veru pochutnávame si aj my dospelí aj deti

martinka55
16. júl 2016

Sladká pohánková kaša s medom a banánom: primerané množstvo pohánky si na 3-4 hod. namočíme do misky s vodou, prepláchneme ju, dáme do hrnca a zalejeme čistou vodou. Varíme ju cca 30-40min. a po vychladnutí ju rozmixujeme. Potom pridáme cca 1dcl mlieka, kúsok babána a osladíme medom a všetko spolu rozmixujeme 🙂 Dobrú chuť

krokodilkajmanka
16. júl 2016

Nám veľmi chutila kaša s banánom, teraz však vyhráva broskyňa 🙂 Urobím UM, broskyňu olúpem, chvíľku podusím a nakoniec zmixujem s mliečkom.. Rýchle, ľahké, chutné... Čo nedopapá maličká, to spapá mamička 😉 (áno, mám 30 rokov, a papám dojčenské mlieko 😀 )

miriam_nutrilon
autorModerátor
19. júl 2016

Vyhodnotenie:

Nutrilon 3 Pronutra 400g vyhrávajú:

@krokodilkajmanka
@anka2103
@anicka86
@kittyjuliette
@ederka1

Meno a adresu mi pošlite do správy

Gratulujeme! 🙂

krokodilkajmanka
19. júl 2016

@miriam_nutrilon ďakujeeem 😉

kittyjuliette
19. júl 2016

@miriam_nutrilon dakujemeeee😊

ederka1
19. júl 2016

@miriam_nutrilon dakujeeeem..

anka2103
19. júl 2016

Dakujeeeem 😊

anicka86
19. júl 2016

aj ja ďakujem a teším sa