Súťažte s - HoleyQuilt - Paplón s Dierou na nohu

8. dec 2014
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Milé maminky,

pripravili sme pre Vás súťaž o 5 skvelých cien. HoleyQuilt - Paplón s Dierou na nohu pre všetkých čo spia na boku - jediný na svete!

Čo musíte pre zaradenie do súťaže urobiť?

Stačí ak nám do súťažného fóra napíšete do 14.12.2014 aspoň jednu výhodu, ktorá podľa vás ponúka spanie pod Paplónom s dierou.

Inšpiráciu môžete hľadať aj na http://www.holeyquilt.com/sk/

Potom do 5 dní zástupcovia značky vyberú 5 z Vás, ktoré dostanú - HoleyQuilt Paplón s Dierou

Či už vyhráte, alebo nie, nemusíte zúfať. V januári na vás čaká opäť súťaž, kde sa môže zúčastniť každá z vás, ktorá vyskúša náš paplón s dierou a podelí sa o svoju skúsenosť.

Ďakujeme za všetky krásne a kreatívne príspevky!🙂

Vyhodnotenie súťaže:

Výherkyňami sú @lienkaxy @luchajda @cetera @sjuzocka @nikus5

Čo bude vašou úlohou ďalej?



1. Zoznámte sa čo najlepšie s paplónom


2. V januári bude druhé kolo súťaže, kde sa bude môcť zapojiť každý, kto bude mať skúsenosť s Paplónom s Dierou na nohu🙂

Gratulujeme!

bubloska135
8. dec 2014

vyhodou je urcite to ze nema clovek holy chrbat a krize. Viem to z vlastnej skusenosti, spavam s vankusom medzi nohami a stale mam vsetko odkryte. Moj priatel ma neustale zakryva. Cize podla mna uzasna vec 🙂

futu
8. dec 2014

Paplón s dierou v strede je riešením pre všetkých, ktorí spia na boku a milujú príjemný pocit našuchoreného paplónu medzi svojimi kolenami.Pocit našuchoreného paplónu medzi kolenami je skvelý, ale odokrytý chrbát vám nedovoľuje si tento pocit užiť naplno. Vďaka diere v strede paplónu je chrbát zakrytý aj v prípade, že zaspíte s paplónom medzi vašimi nohami. Pre takzvaných “bočných spáčov” neexistuje nič pohodlnejšie. : TENTO PAPLON JE 1* 🙂

natasin
8. dec 2014
  • Stále zakrytý chrbát
  • Pohodlné spanie na boku
  • Termoregulácia tela
  • Pokojný celonočný spánok
  • Zmierňuje bolesti v uvoľnených svaloch

- V skutocnosti je ale najvacsia vyhoda moj pokojny spanok. Konecne som nasla nieco pre svoje vecne "odkopane" decka. Xkrat som ich v noci prikryvala - prikryla som dceru z jednej strany a kym som dosla k synovi, mohla som ju ist prikryt z druhej strany, prikryla som syna z jednej strany ... a tak dokola. Rano, ked som im o tom niekedy rozpravala, sa na tom vzdy obaja poriadne rehotali. A ja som si spravila kavu, lebo som mala ledva otvorene oci... 😀. Tak sladké sny ;o).

erika630
8. dec 2014

nemusím kradnut manželovi paplón aby som ho mala medzi nohami a mojim paplónom som prikrytá 🙂 super vecička a rada by som ju mala doma - aspoň by sa manžel potešil 🙂 že sa mu vráti jeho paplón - takže odpoveď je - som zakrytá a sa mi nožička luftuje 🙂

tichanska1
8. dec 2014

Najväčšia výhoda je podľa mňa pokojný spánok, ktorý si pri deťoch nemôže dovoliť každá mamička 🙂

ekinka82
8. dec 2014

Stále zakrytý chrbát a Pohodlné spanie na boku 🙂

maja123123
8. dec 2014

výhoda je jasná: chrbát v teple a pritom nohy na prechádzke, koniec so zhužvanými paplónmi u väčších detí - rodičom tak svitá na lepšie časy 🙂

mima9999
8. dec 2014

Milujem spanie na boku a rada si vetram nohu z pod periny,no ked sa mi odkryje chrbát,zas sa zakryvam 🙂 takže tento paplon by bol ideálnym riesenim pre všetkých ktorý chcú vetrat nohu ale chrbát mat zakryty,urcite ma aj dalsie vyhody ale tato je podľa mňa ta podstatna pre obycajneho uzivatela 🙂 Chrbát dnu ,nohu von, pod si po mna Holey Quilt paplon🙂 tak by sa to mohlo spievať 🙂)) Ked sa dobre zakuklim, ponorim sa do hlbim 🙂 Sny tu budú celú noc, s Holey Quilt sa vyspim moc moc moc 🙂

renala
8. dec 2014

Hlavne pohodlné spanie na boku lebo inak sa mi spat ani nedá a celú noc som stále v teple. Určite by som ho chcela pre moje pohodlie. 😉

bandurka1979
8. dec 2014

ja spim najradšej na boku a vzdy si davam paplon medzi stehna obliecka je vykrcena a tak by som si pekne jedno koleno vysunula abolo by chrbatik prikryty.. a hlavne nic by mi nevadilo

ozdana
8. dec 2014

vyhodou je,ze je vyrobený zo 100% prírodnej bavlny. Je mäkký, jemný a príjemný na dotyk. Paplón je celoročný, je preto vhodný na použitie počas celého roku.

sylvia225
8. dec 2014

super nápad a sú aj obliečky s dierou na tento paplón? 🙂

gabikas82
8. dec 2014

vždy zakrytý chrbát

saxxxana
8. dec 2014

WAW, je to skvelý nápad. Spáčovi je teplúčko a pritom si môže chladiť nôžky. Geniálna vec! Už viem čo chcem od Ježiška 🙂

99zuka
8. dec 2014

Super napad 😁 chrbat v teple, noha von 😁

pekna1
8. dec 2014

zakrytý chrbát , Pohodlné spanie na boku

mirkita
8. dec 2014

nemusim muzovi kradnut paplon ked si svoj dam medzi kolena a je mi zima na chrbat 😀

zojula
8. dec 2014

výhodou je mať paplón zakvačený 🙂 medzi nohami a pritom mať zakrytý chrbát!!! 😉

fanfi
8. dec 2014

Ano určite je vhodna aj na polohovanie pacienta alebo choreho dietatka ja sama si pod kolena vždy davam aspon kusok paplona .určite je to dobra vec!!ja by som to isto odcenila

kubkacik
8. dec 2014

Najväčšou výhodou je mať v posteli konečne iba dve veci a pri tom sa kvalitne vyspať- konečne človek nepotrebuje vankúš medzi kolená a polhodinu si naprávať paplón tak, aby mal zakryté a odkryté presne to, čo potrebuje. A zobudiť sa vyspatý bez boľavých, zachladnutých krížov je na nezaplatenie <3

keischa
8. dec 2014

Chrbat pekne v teplucku, pohodlne spanie na boku

ammellia
8. dec 2014

Mozem sulozit a byt pri tom zakryta :D

luchajda
8. dec 2014

Juuuj, no to ste ma veľmi potešili, že už konečne niekto takýto paplón vyrába! Ešteže mám MK, konečne viem čo napísať Ježiškovi 😀 S paplónom medzi kolenami spávam už celú večnosť a ako tu aj ostatné súťažiace spomínajú, neustále holé kríže (u mňa aj zadok 😀 ) Počas tehotenstva keď paplón medzi nohami vystriedal vankúš som konečne mohla byť pekne zakrytá, no teraz mi je už vankúš priveľký, tak som sa zas vrátila v paplónu. Veľmi sa mi páči, že ste nezostali len pri jednom variante čo sa materiálu týka. Pre mňa určite strieborný top! A tie obliečky! no nemám slov 🙂 Krásne, veru keby mám vybrať len jedny - dvoje... bolo by to rozhodovanie na týždeň 😀

galganka
8. dec 2014

Výhodou je, že s takýmto paplónom už nebudem nútená kradnúť manželovi jeho paplón. Takéto krádeže sú mi totižto absolútne proti srsti, priam sa mi až bridia a v manželových očiach takýmto zákerným počinom vraj klesám. Hlavne, ak už je v hladine alfa. Zároveň to ukončí aj jeho odvetné kradnutia môjho paplónu, a taktiež vyrieši dilemu, ktorý paplón je koho... ten s dierou si nepomýli... čiže: dve muchy jednou ranou 🙂

jalula
8. dec 2014

Kedze som tehotna,vyuzivam spanok na boku. S tymto paplonikom by sa pohodlnejsie spinkalo,nakolko jeho vyhody su:

  • moznost vetrat nohu a pritom mat zakryte krize
  • spokojny spanok pre spacov na boku

🙂

magda1978
8. dec 2014

určite je dory a teply 😀 😅 🙂 😉

jendzela
8. dec 2014

Pre mna najvacsou vyhodou je zakryty chrbat 🙂

grace82
8. dec 2014

mohla by som spať s dieťatkom pod jednym paplonom a nemenit svoje spiace navyky a´la koleno musí von....ja by som bola maximalne spokojna a dieta v teple zakryte :P

jeane007
8. dec 2014

no presne takto spavam ja na boku a jedna nozka musi byt vonku takze mne by to celkom vyhovovalo :D konecne paplon ako stvoreny pre mna.....cela zakryta iba nozka von

jajkakk
8. dec 2014

super nápad, chrbát zakrytý, netreba už vankúš medzi kolená 😀 určite je aj teplý 🙂