Vyskúšajte aplikáciu o zdraví svojich detí a vyhrajte ALL INCLUSIVE pobyt v kúpeľoch

16. sep 2014
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

UKONČENIE SÚŤAŽE:

Z dôvodu nízkeho zapojenia sa do súťaže sa klient rozhodol súťaž ukončiť.

Súťažiace, ktoré za zapojili do súťaže a splnili podmienky však budú odmenené.

  • poukaz na voľný nákup v DM drogérii v hodnote 70 eur vyhráva @putney
  • poukaz na voľný nákup v DM drogérii v hodnote 50 eur vyhráva @monr


Výherkyniam gratulujeme!

Modrý koník Team

Mobilná aplikácia pre tých, ktorí zabúdajú so sebou nosiť preukaz poistenca, hľadajú pohotovosť a najbližšiu pohotovostnú lekáreň alebo chcú mať prístup k svojej zdravotnej karte kdekoľvek a kedykoľvek.

Od 16. septembra 2014 v tejto aplikácii rodičia uvidia preukazy poistenca Dôvery a zdravotné karty už aj pre svoje deti.

Ak si ju vyskúšate a podelíte sa o svoju skúsenosť v čase práve od 16. do 21. septembra 2014, dostanete sa do žrebovania o skvelé ceny : all-inclusive rekondičný pobyt pre 2 osoby v kúpeľoch Brusno alebo poukazy na nákup v DM drogérii.

Stiahnuť si aplikáciu (zdarma) a dozvedieť sa o nej viac môžete na www.dovera.sk/mobilna-aplikacia/.

Pravidlá súťaže
Milé mamičky, zapojiť sa do súťaže môžete všetky, pričom hráte o rôzne ceny:

Ak ste poistenka Dôvery:


Od 15. do 21. septembra môžete na svojich blogoch/profiloch zdieľať skúsenosti a dojmy z používania bezplatnej aplikácie Dôvera, ktorá vypočula rodičov a v aplikácii už vidia zdravotné karty aj preukazy poistenca svojich detí. Vaše podnety nám ju môžu pomôcť ešte vylepšiť.

Podmienkou súťaže je, aby všetky Vaše príspevky boli označené titulkom „Mám deti v mobile“ a toto heslo napíšte aj pod zadanie súťaže. Aby sme vedeli, že s nami súťažíte.

Dôležité! Nie je potrebné, aby ste zverejňovali svoje osobné údaje (fakty zo zdrav. dokumentácie, fotografie rodinných príslušníkov a pod.).

Vyhrať môžete all inclusive pobyt v kúpeľoch Brusno, ktorý zahŕňa:
2 x ubytovanie, 2 x plná penzia formou bufetu
Vstupná lekárska prehliadka, 3x procedúry denne
Voľný vstup do rehabilitačného bazéna, sauny, fitnes a parného kúpeľa
Cenu bude možné vyčerpať do 31.3.2015

Ak nie ste poistené v Dôvere, prípadne nemáte deti - 
súťažiť môžete tiež!

Mobilná aplikácia má viaceré bezplatné funkcie prístupné širokej verejnosti, teda aj nepoistencom Dôvery (napr. navigáciu k pohotovostnej lekárni či k pohotovostnej lekárskej službe). Stačí, keď si aplikáciu vyskúšate, zoznámite sa s ňou a do 21. septembra napíšete pod zadanie súťaže, akú ďalšiu funkciu v aplikácii by ste privítali.

Hlavná cena: poukaz na voľný nákup v DM drogérii v hodnote 70 eur,

2. cena: poukaz na 50 eur,

3. cena: poukaz na 20 eur.

Do 5 dní od ukončenia súťaže vyberieme mamičky, ktorých príspevky vyhodnotíme ako najlepšie.

putney
17. sep 2014

„Mám deti v mobile“

mjkatka
17. sep 2014

Mam deti v mobile

monr
17. sep 2014

Mám deti v mobile

cokolada3
18. sep 2014

„Mám deti v mobile“
- super, konečne nemusím hľadať po všetkých kabelkách, do ktorej som si "strčila" preukazy detí. Stačí iba vytiahnuť mobil z vrecka a mám ich všetky po kope - pre deťúrence aj pre seba. Za skvelý nápad udeľujem 1 s * 😀