Detská lekárka - MUDr. Gregová Gabriela

isiss
14. sep 2010

Baby zaujimalo by ma, ci nemate niektora skusenost s touto lekarkou. Lebo dostala som o nej dobre info.. a dnes som sa bola u nej popytat, tak sa mi velmi pozdava.. Budem rada za akekolvek informacie ohladom nej, aj polikliniky Terasa.. 🙂

silvia2013
10. okt 2013

@jana7 Prečo by Ta mala uprednostmit?ved všetky deti čo tam pridu su male a choré????

maca_p
10. okt 2013

@silvia2013 byva zvykom, ze taketo vysoke teploty (40°C) idu prednostne... ale doba zrejme tak troska "zdivela," ze aj ked bude dieta skapnat na chodbe, tak mile kvazy mamicky nepustia nikoho pred seba.

jana7
11. okt 2013

@silvia2013 je rozdiel 10-mesačné s vysokymi teplotami a 3- ročné ktoré idú na kontrolu po chorobe...

silvia2013
11. okt 2013

@jana7
@maca_p
10 mesačné a 3 ročné nie je žiaden rozdiel, ak maju obe vysoké teploty.Deti po chorobe na kontrolu chodia okolo obeda, to by si mala vediet, pani doktorka ich takto organizuje a choré deti idu ráno, doobeda.... Tebe by s a tiež nepáčilo, aby si čakala pred ordináciou hodinu a pred Tebou by išli všetky deti mladšie o toho Tvojho.Ak má dieta velmi vážny stav, máš s ním ist do nemocnice.Inak niekolkokrat som bola svedkom ako pani doktorka zobrala postihnuté detičky dopredu a mali viac ako 5rokov.Videla som mamičky, ktoré s "chorými" detmi išli dopredu a o hodinu som ich stretla v nákupnom centre na prechádzke...

wonderwall
11. okt 2013

@silvia2013 to uz je zial ns zodpovednosti rodičov, ci idú s chorým dieťatkom do mallu. Mne sa sa tam stávalo, že niekto prišiel a išiel mimo poradia a podobne. Sestrička sa málokedy pozdravila, doktorka bola takisto zlá voľba.

jana7
11. okt 2013

@silvia2013 si veľmi neprijemna a nečitaš pozorne, moja posledna reakcia pre teba...chodila som k pani doktorke ked otvarala ambulanciu a mala pomaly každy mesiac inu sestričku, moje 10 mesačne dieta malo očividne vysoke teploty a 3-ročne ktoré tam pobehaovali isli na kontrolu...ano teraz maju system... a ak sa potrebuješ ventilovať vyber si inu obeť.

katy2
11. okt 2013

@jana7 mozem sa spytat, aky je nakoniec tvoj nazor na p. dr.? Lebo som z toho zmatena... chodite k nej nadalej alebo mate novu?

jana7
11. okt 2013

@katy2 najdi si laskavo moju prvu reakciu na pani doktorku 🙂

katy2
11. okt 2013

@jana7 preco ta ironia .... 😕 ja som si ju nasla a preto sa slusne pytam, aky mas na nu nazor teraz, po precitani poslednych komentarov....
ale podla vsetkeho si u nej zostala... vdaka za odpoved.....

jana7
11. okt 2013

žiadna ironia ale su tu len 2 strany takže nie je vela toho na čitanie...

katy2
11. okt 2013

@jana7 ja som sa slusne spytala, kedze prva reakcia bola z februara 2012 a teraz je dlha doba odvtedy a dost si nabrusena na system u p. dr. Tak mi nebolo jasne, ako si sa nakoniec rozhodla...
Ale dobre, uz to neriesme.... O nic nejde....

silvia2013
11. okt 2013

@katy2 nerieš ju, mala by sa vyvetrat vonku, lebo materska jej očividne neprospieva 😅 a ked má čakat na poradie u lekára, kde sú všetky deti choré tak má s tým problem 🙂)

silvia2013
11. okt 2013

@katy2 je to velmi dobrá lekárka, nepredpisuje antb hned, ale vie poradit ako z choroby vyliezt bez nich.. 🙂

maca_p
11. okt 2013

@silvia2013 do nemocnice netreba ist vzdy, resp. do nemocky ani nemozes ist len tak, ze si sa rozhodla... LSPP je az po ordinaccnych hodinach spadovych lekarov, inak do nemocky ides s vymennym listkom. len je potrebna znacna davka empatie pre niektore mamicky. neraz som cakala 2 hodky pred ambulanciou, alebo ked som videla, ze je tam vela ludi, isla som von a prisla o 2 hodky. nic nemozne....

silvia2013
11. okt 2013

@katy2 samozrejme, že ostala u pani doktorky 🙂 takže ai nie je až taká zlá, ako o nej píše vyššie🙂

silvia2013
11. okt 2013

@maca_p skus to prečítat este raz...napísala som, ak je dieta vo vážnom stave, tak treb aist do nemocnice a nie k detskej lekarke 🙂 je bežné že všade čakas u lekara nielen u detského, alebo si vyber sukromného, kde si platíš vsetko a berie ta okamžite

jana7
11. okt 2013

@silvia2013 JA SOM O PANI DOKTORKE NIČ ZLE NENAPISALA!!!!

wick
29. okt 2013

Ahojte,ja k nej chodim od zaciatku s dvoma detmi a sme velmi spokojny 🙂

samcek
28. aug 2014

Som otec (x5), mamka, dedko i babka v jednej osobe, priateľ i konzultant pre svojho posledného syna pod strechou rodičovského domu.
Sama píšeš, že si odchádzala s príjemným pocitom. Snáď ten nie je dôležitejší ako názor ľudí, kt. si nikdy nevidela, nič o nich nevieš...? Vieš koľko tárajov behá po nete a svete?!
Nenápadná osoba, kt. by si na ulici prehliadla je plná empatie, trpezlivosti, skromnosti a vedomostí. Čo robí, robí s rozvahou a rozumne!
To isté môžem povedať o jej prísediacej sestre. Dvojica na pohľadanie, až sa veriť nechce, že to na pracovisku môže takto fungovať.
Zhrnuté - vymeníš auto, byt, šatník, ale tohto pediatra sotva...

terezka25
14. okt 2014

tato doktorka je podla mna clovek na spravnom mieste. vzdy nam pomohla. je fakt mila a empaticka. to je moja 4 rocna skusenost s nou.

tomastopor
7. jan 2015

Chodíme tam už 5 rokov a nemali sme žiadny problém. Po skúsenostiach v iných ambulanciách môžem prehlásiť, že je skvelá! Môžem vrelo doporučiť.

katy2
7. jan 2015

@tomastopor akurat smola, ze uz neberie novych pacientov - je nas vela 🙂

nikusa2
3. okt 2016

Ahojte dievcata, je nejak mozne sa protekcne dostat ku Gregovej ? som z Terasy dokonca z oprati ulice Toryskej a nechce mi prijat dieta.. ze vraj moja ulica nespada pod nich , ved to je blbost nie ?? to sa este dnes robi ze si nemozem dobrovolne vybrat detsku lekarku?

karimatka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz