Najväčšia bolesť v živote

rodinka1
19. jún 2010

Najväčšia bolesť v živote ☹ ☹ ☹
Zdravým všetkých užívateľov na tomto fóre. Chcel by som vám porozprávať jeden smutný skutočný príbeh. Tak pred mnohí my rokmi som sa zoznámil s jednou milou dievčinou do ktorej som sa nesmierne zamiloval, proste bola to láska na prvý pohľad. Táto moja láska prežívala smutné ale aj dobré časi proste boli chvíle krásne ale aj smutne nie vždy je všetko tak jak si predstavujeme takže sme sa aj občas rozišli tieto rozchody som vždy znášal ťažko lebo vždy som si uvedomil že to nemuselo vždy končiť rozchodom a mohol som sa aj krajšie správať ku svojej láske. No a jak som sa ja nevedel zmieriť s týmito rozchodmi tak som si siahal na život proste som chcel skončiť zo životom lebo som si povedal nemám tu už prečo Zít stratil som to CO som miloval a sám som si bol na vine. Ona mi vždy dala šancu a verila tomu že sa zmením a bude všetko krásne ale nie vždy to tak bolo možno aj preto že som mal v rodine dosť problémov a nie vždy som situáciu zvládal tak jak by sa malo alebo skôr som sa mal porozprávať o svojich problémoch s niekým a bolo by to lepšie neviem toto si len myslím. Jedného krásneho dna mi ponúkla aby som šiel kuním bývať lebo som nemal kde byt a jej mama a aj ona sa nemohli nato pozerať tak sme spolu niekoľko rokov bývali v malo by tíku ale aj to pominulo nakoniec som odtiaľ odišiel zasa zo svojej chyby, ale naďalej sme boli spolu a už sme si pomali plánovali že si založíme rodinku proste sme veľmi tužili mat spolu dieťa. No a prišiel ten krásny deň keď mi moja milovaná oznámila že je tehotná jaj nikdy na ten deň nezabudnem bol som nesmierne šťastný proste veľmi krásna sprava krajšiu som ešte ani nepočul. Nakoniec sa nám narodil krásny syn na ktorého sme sa obaja veľmi tesili,ale aj v tej nemocnici to nebolo všetko OK hneď niekoľko dni po pôrode sa rozhodla moja mama so sestrou že prekvapia moju lásku a kúpia kočík no a už tu bol problém keď jej doniesli kočík do pôrodnice tak ju to strašné nahnevalo lebo ona si ho chcela isť vybrať sama a jej mama mi vtedy povedala že som chrapun čomu som nepochopil ja som zato nemohol že sa ten kočík kúpil a nechcel som nikomu tým ublížiť tak sa nakoniec kočík vrátil a ja a moja láska sme šli spolu do obchodu kde asi ona napokon vybrala aký chcela. No ale atak boli nezhody v rodine proste skrivilo to jak z jednej tak aj z druhej strany. No a nakoniec v tomto roku sa stala taká vec zem oja láska si povedala tak už dosť a rozišla sa opát sodnou bol to strašný deň premena lebo stratiť svoju lásku zas to som nechcel.Snazil som sa jej vysvetliť a porozprávať sa srnou aby mi dala ešte šancu a že už aby bola posledná lebo ja ju nesmierne milujem a nechcem ju stratiť ale nesloto povedala že nie a už mi nedoveruje,no ale už tu bol problém dieťa a to aby som ja vydeľ dieťa alebo aby som bol sním tak som vždy došiel do kontaktu aj s mojou láskou CO som ťažko znášal a vždy sme sa pre niečo poškriepili a ja som potom odišiel takže som bol malo s malym.Tak jedného dna som sa rozhodol a povedal som jej zlatko keď mi dvaja nevieme byt spolu tak bolo by dobre keby som si po malého prišiel a bol sním sám ale chcel som aby aj malý umná spal SIM ona nesúhlasila a ja som bol stého dosť nervózny tak som došiel kej a proste malého som si chcel zobrať aby bol somnou.No a tu nastal problém ona kontaktovala právnika a nakoniec podala návrh na pridelenie dieťaťa do jej opatera a zároveň aby sud určil ako sa mam stýkať s malym,zo začiatku som nevedel CO mam roby a bol som nepríjemný Nánu ale nakoniec som si povedal OK nebudem jej brániť v ničom jak sa rozhodla tak aj bude budem to rešpektovať ale prosil som ju o jedno chcem byt s malým ktorého nesmierne ľúbym a strašné mi chyba ale ona stým nesúhlasila že mi nevery po tom CO som chcel malého jej zobrať proste že mi ho nedá a ani sodnou nepôjde von tak jedine jak som ho mohol vydier a byt sním bolo ráno keď ho brala do škôlky ale to bol malo cca 15 min. No a teraz mam čakať na sud ktorý určí ako to bude jej advokát mi povedal že chcel som spáchať samovraždu a to použijú na sude proti mne takže zamedziť mi stôk s dieťaťom a toho sa ja obavám najviac lebo žiaden človek na svete nevie ako veľmi milujem ja svojho syna a jak veľmi mi chyba a aby cudzí človek rozhodoval že čí môžem alebo nie byt so svojim synom je podľa môjho názoru blbot a jediný sud a sudca je podľa mňa BOH a jedine ten môže rozhodnúť takže jediný sud ktorý sa uskutoční je tam hore jak vravme a tam sa budem so svojich hriechov spovedať a aj následky niest.Mozno si myslite omne že to nemám v hlave poriadku ale ja už nemám prečo Zít moje srdce bolo rozdelene na dve poli jedna patrila mojej láske a jedna môjmu synovi a keď som stratí obe svoje poli tak už nemám načo ďalej Zít proste tento život už nemá zmysel premena a Čaka ma ten sud pred bohom preto chcem aby si všetci dobre rozmysleli CO robia a aby svoje Lasi len láskou obdarovávali a vyjadrovali vždy svoje city najavo a hlavne tak aby aj doticna osoba vedela ako ju milujete lebo potom to môže mat takéto strašné nasledky.Takze teraz budem dávať na nich pozor tam z hora a ochraňovať ich od zlého keď som to nedokázal zdola tak hádam zhora to už dokážem.........Preto chcem všetkým chlapom povedať vážte si ženy a dajte im čo najviac lásky a hlavne im neubližujte ako ja.....

dsnadja
28. jún 2010

veru dajna je to tak....nech niekto neplačka ale svojimi činmi napravi to čo pokašlal....

terez34
28. jún 2010

@rodinka1 dufam ze si este medzi nami ked sa uz neozyvas neviem co si tej svojej milej spravil ale myslim ze ani nic vazne alebo o tom nechces pisat? ked som si precitala tvoj pribeh normalne ma otriaslo ufffff este to musim predychavat myslim ze si veriaci ked si pisal o bozom sude a preto si myslim ze na zivot by si veriaci clovek nemal siahnut vzdy sa najde riesenie nic nieje take horuce ako sa navari skoda ze nepises o co vo vasom vztahu islo stala obvinujes iba seba a to nieje dobre vo vztahu ste boli dvaja takze? a koniec koncov psycholog psychyater to su pravi odbornici na tvoju chorobu a nebojsa o synceka urcite neprides len sa vzchob a zabojuj drzim palce

terez34
28. jún 2010

@berika prepac ale z coho si usudila se iba on je chyba myslim ze z tej jeho spovede sa to vobec neda usudit

nanulik
28. jún 2010

neviem prečo sa tvoja láska na teba tak hnevala a každú chvílu ste sa rozchádzali. ale myslím si že určite by si mal navštíviť najakého psych - ologa alebo - yatra (neviem rozdiel 😔 ) aby ti pomohol v tvojich depresiách, a to že ti súd určí kedy sa máš stretávať so synom neznamená že oneho prídeš. vždy to bude tvoj syn a aj ked nebudeš stále s ním určite bude potrebovať otca, a tvojou úlohou je postaviť sa na nohy a bojovať a nie zbabelo utiecť. To nie je riešenie!!!
prajem ti veľa šťastia a hlvane veľa síl, lebo to nebude ľahké

rodinka1
autor
4. júl 2010

Ahoj ano som tu a idem bojovat za svojho milovaneho syna idem na hladovku pred urad vlady nech mi pomozu milujem svojho syna a budem onho bojovat!

mircalla
4. júl 2010

to je uzasne riesenie
vidim, ze si si z nazorov nezobral absolutne nic....

dajna11
4. júl 2010

@rodinka1 no chiba to nieje...ale je to CHYBA.!!!! a práveže aj ten pravopis vela napovie. a to že ti odopiera tvoja ex nejaké práva....no podla toho čo si písal asi má veru na to dosť pádnych dovodov. nehnevaj sa,ale ked moj ex mal samovražedné excesy,náladičky ako zísť z tohoto sveta....ani ja som mu mnedala male dieťa do rúk.nech sa hnevá kto chce,jednoducho nie!!!!! taký psychicky labilný človek nevie čo robí a ak chce ubližiť sebe ,často si to zlíznu aj tí nevinný. ty si porobil kopu prúserov,daj sa hlavne dokopy lebo takto na tej hladovke akurát sám seba znesieš zo sveta!!

mircalla
4. júl 2010

rodinka, vsimla som si, ze si zalozil novu temu, kde s x pravopisnymi chybami volas do boja....
ja si uz myslim, ze to je hlupy zart, cele tvoje posobenie na tomto fore
v kazdom pripade ti odporucam vyhladat obornu pomoc psychiatra....v dobron to myslim

oxan
5. júl 2010

ja len tak naokraj dajna aj ty si urobila chybu pravopisnu, aj ked taku ako on to je uz iny level ze chyba s makkym i xi ix nevinni je makke i ,ked je to mnozne cislo ale zasa nic v zlom ...xixi

mircalla
5. júl 2010

oxan - bolo tu uz dost ludi, co zneuzivali tuto web stranku na rozne hluposti a tie prispevky sa napadne podobali...vela pravopisnych chyb a aj obsah prispevkov bol prinajmensom zvlastny
takze podla mna tu ide bud o robenie si srandy (a to nie je vtipne), a pokial o zart nejde, tak ja osobne sa necudujem, ze jeho partnerka mu brani v styku so synom
v oboch pripadoch ta osoba nie je v poriadku a potrebuje psychiatra

dajna11
5. júl 2010

@oxan juj ja som porobila plno chýb.....ked si tak prebehnem svoje príspevky,vynechávaju mi často písmená......no toto som tu ešte nečítala.....už ked chcem na niekoho apelovať,tak aspon nech to má nejakú formu nie?

mircalla
5. júl 2010

je rozdiel urobit obcas chybicku ci preklep a je rozdiel napisat 4 riadky s 9 hrubkami.

dajna11
5. júl 2010

tu ani tk nejde o nejaké pravopisné chyby,tu ide o to v čom založil novú tému.....ako zvoláva hladovku......normálne tým pohne svetom!!!! ked si tak prečítam jeho prvý príspevok,tak hned ma napadne že to nemá všetko v poriadku,ex mu dala milion šancí a všetko pokašlal.....a teraz ked je ona matka,musí myslieť hlavne na dobro dieťaťa,nedá sa do nekonečna dávať šance a odpúšťať. mala toho dosť a ani sa jej nečudujem. a on sa cíti dotknutý...

oxan
5. júl 2010

to je pravda ze jednotlivec vela hladovkou nezmoze...ale ked mu to robi dobre tak nech drzi tu hladovku a je pravda ze mnoho prispevkov tu je
vymyslenych ako vsade ked sa nudia niektori ludia za pocitacom a ti ostatni potom stracaju cas nad hlupostami a vymyslami a nezostane im cas na svoje problemy..ale kedze je tato stranka verejna clovek s tym nic nenarobi

bibione
5. júl 2010

ja by som ani nereagovala...nieje na co...a tie strasne gramaticke chyby su nachval,takze no coment 😠 a nech sa chlapec od...be kam chce

diddi
5. júl 2010

😀 😀 😀

ejco
5. júl 2010

Chuda zena.Syna mu zobrat nadobro a zakaz priblizovania sa k nemu,nech nenachyta tu vaznu chorobu aj syn-j......sť 😠 Taky nemaju co behat po ulici.

renca3
6. júl 2010

@rodinka1 - precitala som si len tvoj prispevok. chod sa liecit. a mozno ked budes v poriadku, matka tvojho dietata bude ustretovejsia.

diddi
6. júl 2010

ja by som mu po jeho prispevkoch uplne zamedzila styk s dietatom...bala by som sa,ze mu moze ublizit od samej lasky 😒

dajna11
7. júl 2010

@diddi bud je sibi,alebo si dakto robí srandu.mať takého ex,tk mu dieťa neukážem do jeho 18tky.

mywiel
8. júl 2010

@rodinka1 myslim si ze by si mal zajst za psychologom a co najskor a to myslim v dobrom 😉

mywiel
8. júl 2010

Tvoj prispevok mi pride akoby ho pisal nejaky pubertak (bez urazky), plno gramatickych chyb a navyse kazdé druhé slovo laska sem laska tam co by mi nevadilo ale ani raz si sa nezmienil preco ta ta tvoja laska opustila a aké chyby si opakovane robil ked navyse si to aj uvedomujes s tym sa nepodelis? 😕

berika
8. júl 2010

@mywiel s tým sa chlapi nechvália

mywiel
8. júl 2010

No zaujimavé je ze teraz narieka a pritom tie chyby zrejme opakoval ked ho opustila. 🙄

mywiel
8. júl 2010

Su aj vacsie bolesti ked ti dieta zomrie, takze sa spamataj, vzchop sa, zivot sa rozvodom nekonci. Drzim palce.

kepassa
9. júl 2010

autorovi clanku chcem povedat, ze sa na to diva uplne zo zlej strany, nesmie si to takto brat, neviem preco sa s nim rozisla jeho priatelka alebo zena teda ale mozno prave jeden z dovodov bolo, ze prosto nezvladala tahat psychicky popri malom aj za neho, prosto ma dieta ktore ju potrebuje a necitila podporu od svojho muza, musis sa v prvom rade vzchopit a pozbierat pretoze takto svojho milovaneho synceka neziskas, on este nemoze rozhodovat sam za seba je primalinky na to aby si uvedomoval co sa okolo neho deje, a tak radim prosto najdi vsetku silu a pozbieraj sa a bud zodpovedny ako za seba tak aj za neho, ziadna kasa sa neje taka horuca ako sa navari tak nejako sa hovori, mozno sa este date s polovickou dokopy len aj ty musis byt stabilnejsi a viac stat na jej strane...aj ten kociar dobre je to banalita ale ziaden chlap nepochopi co sa deje v zenskom tele a mysli ked nou biju hormony ja som tiez citliva a po porode sme mali tiez tazsie obdobie prosto som vsetko brala precitlivelo mozno to aj tvoja polovicka zobrala prehnane /asi urcite nielen ze asi/ ked jej darovali kociar a ona to vzala tak, ze ona mala vybrany iny a ty si sa mal postavit na jej stranu a povedat to mame, ze taky sa jej pacit nebude, brala to ako ze preco jej ma niekto diktovat ved ona sa ma rozhodnut sama...vsetko si len treba vyrozpravat ale pomaly kludne cas vsetko vyriesi netlac na pilu...

sny
9. júl 2010

Aj ja si myslím,že ešte nie je nič stratené,stále máš šancu synčeka vidieť vyrastať.Alemal by si vyhľadať lekársku pomoc,veď to je normálna vec a so svojim smútkom a stratou sa vyrovnáš ľahšie,ešte stále máš aj šancu na novú rodinu,takže hlavu hore a vymaž si z hlavy tie deprimujúce samovražedné sklony.
Čo by som ja dala za to,keby mi môj muž ukázal takúto lásku.Lenže on to má na háku,radšej sa rozvedie,ako by sme mali bojovať pre lásku a dcérku.Je to smutné,koľko mužov by dalo vvšetko na svete za šťastnú rodinu, a koľkí tú šťastnú rodinu zničia ☹ To je môj pohľad na vec,ale bojovať sama už tiež nevládzem,ani sa nenechám psychycky deptať,mám 2ročnú dcérku o ktorú sa musím starať.
Autorovi tohto textu prajem veľa pozitívneho myslenia do budúcnosti,ži svoj život a nechaj ho žiť aj ostatných... 🙂