Pomôžte: Hľadá sa trojročná Simonka.

mamutka
29. jún 2010

teraz som to videla v spravach, chuda malicke ☹ dufam, ze sa najde a bude v poriadku, ale ak zije ozaj v takej rodine ako pisu, tak to je peklo, snad ma aj nejakych normalnych pribuznych, ktori by sa jej ujali.....

sue
29. jún 2010

☹ len nech sa nájde živé a zdravé...

mimkao
autor
29. jún 2010

Ja som nevidela správy... 😕 V akej rodine žije? 😔

mamutka
29. jún 2010

mimkao tam to nehovorili, citala som ten link co si hodila....

dajna11
29. jún 2010

a kde bola matka-????

diddi
29. jún 2010

pane boze,len nech sa najde...ziva a zdrava!!! Prosim!!!

weiya
29. jún 2010

to je strasne... a ja som sa neska cudovala, co doobeda stale ten vrtulnik lieta... a to ju hladali, chuda male, hadam sa najde a v poriadku

mimkao
autor
29. jún 2010

mamutka, hej, už som to našla. Doplňali asi text, lebo predtým to tam nebolo.
Idem kuknuť správy, či nič nové... 😔

atrami
29. jún 2010

teraz to bolo v správach. Obaja rodičia sú alkoholici. Mama ju vraj zbila na ihrisku a zobrala sa domov so slovami ,,však vieš kde bývaš" 😢 😢 😢 😢 😢 otec sedel v krčme. Bože, chúďatko malé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

monkula
29. jún 2010

mňa zarazilo, že sedia doma a čakajú...
Keby sa mne stratilo nedajbože dieťa, tak si aj nohy zoderiem, aby som ho našla...
Aj moja dcérka má tri roky, neviem si predstaviť, že by chodila sama po meste...

@atrami to bolo v ktorých správach? To som nepostrehla...

atrami
29. jún 2010

@monkula na JOJ- krimi noviny, že sa bežne hrávala sama na ulici ☹ Keď neprišla o 22:00 domov, tak išli na políciu.

zuzkaku
29. jún 2010

nech sa nájde živá a zdravá...veľmi si to želám....chúďa malé.... 😨 😨 😨

lussy23
29. jún 2010

Deti nemám, len synovcov a neterky, ale toto ma vytočilo!!!!!!!!!! Nechať trojročné dieťa samé na ihrisku je vrchol!!!!!!!!!!! 😠 To si nemohla tá matka niečo vymyslieť, že poď rýchlo domov, lebo príde bubák, alebo také niečo? To je musela zbiť? Nebduem sa k matke vyjadrovať, lebo to by som porušila pravidlá. ☹ Môže ju zraziť auto, môžže spadnúť. ☹ ☹ ☹ 😖

@atrami to je strášne, čo píšete. Pamätám si, mala som jednu kamarátku. Jej rodičia hodili furt na pivo a raz sme bol iešte o desiatej vonku a jej rodičia neboli doma!!!!!!!!!!!!!!!!! Vtedy mala síce 9rokov, ale aj tak ☹

Dúfam, že malú Simonku nájde zdravú a živú a nech ju radšej dajú na opateru nejakým príbuzným.

emanka
29. jún 2010

Vinní sú aj iní ľudia, tí čo videli, ako sa k nej správajú a nič neurobili, muselo to zájsť až takto ďaleko, aby prehovorili???
Je to ľahostajnosť, každý myslí iba na seba.....ja len dúfam, že Simonka je živá a zdravá a že jej rodičia pôjdu do basy....nechcem si ani predstaviť, čo teraz Simonka prežíva ☹

monkula
29. jún 2010

@emanka súhlasím... vedieť, čo sa deje a nič nespraviť, to je rovnako zlé, ako to robiť..

emanka
29. jún 2010

@monkula , presne tak. Ja už vidím, ako sa teraz dostanú von všelijaké informácie o ich rodine, čo všetko jej robili, ako sa k nej správali a pod. Ale doteraz všetci držali huby a iba sa na to pozerali. Keby som ja bola toho svedkom, tak zoberiem tú malú a odnesiem ju na políciu, nech ju dajú do domova, tam by jej bolo lepšie, ako pri takýchto pridrbaných rodičoch.
Ach jaj, je mi hrozne, keď si predstavím tú malinkú, ktovie, čo je s ňou, čo prežíva....a či vlastne žije... ☹ ☹ ☹

lindda
29. jún 2010

ja som to tiez pozerala a mraz mi isiel po chrbte strasne chudatko len nech sa najde hlavne v poriadku

lencici
30. jún 2010

Strašné predstaviť si že moja babuľka by sa stratila tak sa asi zbláznim...Dúfam, že sa nájde živá a zdravá...

zajo79
30. jún 2010

ked ju rodicia nehladaju...nemohli jej nieco spravit ony? ved to nema logiku aby si rodicia nehladali dieta ☹

womenne
30. jún 2010

Tiež nechapem sedia v krčme namiesto toho aby ju hladali 🙄 🤐 chudatko male,čo robili ešte o 21.00 na ihrisku,ved 3 dieta už ma davno spat.Tiež keby som vedela že ju biju,by som sa ozvala aspon anonymne,teraz si už vedia vštci otvarat usta 🙄

jazminn
30. jún 2010

Ja si tiež myslím, či jej nespravili dačo oni, veď už dodnes je to veľmi dlho, aby sa také dieťa nenašlo.

djd
30. jún 2010

Ti "rodicia" by si teda zasluzili!!!!!!!!!!! O malickej nic nove?..

k.a.t.k.a.
30. jún 2010

☹ ☹ srdce mi pukne ☹

nechapem tento stat, gayom a lesbickam , ktore by taketo deticky s laskou vychovavali, nedovolia si osvojit deti z decakov ale polodemetnym a retardovanym rodicom tu dovolia mnozit sa donekonecna 😝 a potom to takto dopadne ☹ a urcite to nie je jediny pripad, kde dieta vyrasta v takychto podmienkach ☹

sissik
30. jún 2010

nejake info su aj tu
http://www.hlohovecko.sk/?page=7&id=13253&m=for...
mne je tej malej tak luto. ak ju najdu, dufam, ze takym rodicom ju nezveria. a veru, ti, co ich poznali, mali sa ozvat skor
ak je este nazive a tula sa niekde vonku, tak musi byt hrozne dehydrovana a unavena.
a dufam, ze ju nikto neuniesol a podobne horsie scenare ☹

weiya
30. jún 2010

je to strasne a ze rodicia si este v senku vysedavaju... aj dnes lietal vrtulnik a policajti patraju po malinkej, dokonca aj neaky dobrovolnici pomahaju hladat... bodaj by sa nasla, malicka..

monkula
30. jún 2010

http://www.topky.sk/cl/10/754783/Nezvestnu-Simo...

včera sme s manželom pozerali na našu spiacu trojročnú dcérku a napadlo nás, ak oniekde Simonka spinká vonku pod kríkom....
A ešte ma napadlo, keď ju niekto videl o devaitej vonku bez dozoru, prečo niečo neurobil? Prečo ju nezobrali na políciu ,alebo sa jej nespýtali, kde má rodičov? Ľahostajnosť ľudí ma niekedy naozaj zaaráža...
Ja akonáhle vidím malé dieťa samé, aj cez deň, hneď dieťa chvíľku pozorujem, či tam má rodičov...

zuzanocka
30. jún 2010

@monkula
ja sa tiez radsej 100x "zbytocne" zastariem a mozno aj strapnim, keby to i len 1x pomohlo... 😔
tak isto som pozerala na nasu malu... ako si spokojne spinka v pyzamku, vo svojej postielke a to chuda male... ach... ej mi z toho hrozne...

nerozumiem vsak, preco "otec" tvrdi, ze "matka" prisla domov s placom, ze sa malicka stratila a vraj volali hned policajtov... ked ona ju tam na tom ihrisku nechala....a ze ked do 22:00 neprisla domov, potom volali...
malicka sa mozno bala ist domov, alebo podla nasej viem, ze moze byt take stvorenie aj trucovite, mozno sa vybrala prec...a zatulala sa... ja len strasne moc dufam, ze ju najdu zivu... ze sa naozaj len stratila... take male clovieca vie napodiv zajst dost daleko...

vrchol je, ze mater s otcom vcera vecer "uplakani" sedeli v senku 😠 😠 😠 😠 😠 ako uz tu bolo sponeute, tiez by som si nohy isla zodrat, ako by som hladala...

nech sa malicka najde ziva a v poriadku!!!

emanka
30. jún 2010

ja robím presne to isté, ak vidím niekde dieťa samé, tak ho pozorujem, či tam má rodičov. Podľa mňa je to normálne a každý by sa mal tak chovať....keby bolo takých ľudí viac, určite by sa už dávno našla. Je mi z toho smutno, chúdiatko malinké....
Ale aj tak, čakali do 22-hej a potom volali políciu? Veď tak sa to robí so 14-ročnými a nie s trojročnou 😠

kukulka21
30. jún 2010

Ano nech sa najde živá a zdrava a že niekedy v krčme sedeli až do 23.00h 😠 to nie je v poriadku,ale všelijakí sú rodičia...dufajme že naozaj sa zatúlala...

monkula
30. jún 2010

a dnes v Plus jeden deň, stála tá mrcha smutná pri prázdnej postieľke, že tam Simonak nespí.. 😠