Pôrodnica Trnava

dontgiveup
24. nov 2014

Ahojte kočky, prednedávnom som tu niekde videla aktuálny zoznam vecí do Trnavskej pôrodnice a už ho neviem nájsť. Mohli by ste ho sem ešte raz hodiť? Mooooc dakujem 🙂

funto
26. nov 2014

Ahoj, ja som tam rodila minuly rok v juni, napisem co si este pamatam: pre matku: 2 nocne kosele, jednorazove nohavicky, vlozky, uteraky, hyg.potreby,zupan sa hodi,ked pridu navstevy ale nieje povinny, podlozky na postel(proti preteceniu) neperliva mineralka,nejake snacky 🙂 nieje povinne,ale dobre mat u seba kedze bohvie ako sa tam nevari. Mne nosil manzel jedlo lebo dostala som tam hnacku, treba davat pozor co zjes. Pre babo: prikryvku, plienky, capicku, pisu ze oblecenie netreba, ale je fajn si zobrat vlastne, ako tie naskrobene kosielky. a na cestu domov autosedacku, inak ta nepustia. ked si este na nieco spomeniem napisem,alebo sa spytaj na hocico,rada odpoviem. papa drz sa.

funto
26. nov 2014

Este ma napadlo: toaletny papier, pribor a slapky.

danulicek
28. nov 2014

@dontgiveup Ahoj, určite nájdeš viac info v tejto téme, kde sa diskutuje už dlhšie. A určite sa tam dočítaš aj viac informácií 🙂

https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porodnica-trnava-ake-mate-nazory/

Pekný deň,

Danka
Modrý koník Team

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre