Prečo sa znovu menia názvy tém?

maznacik007
19. okt 2011

Vytvaram novu diskusiu nakolko otazky pre adminov su uzamknute... Chcela by som vediet preco sa zasa menia nazvy tem a to najma temy ktore funguju roky aj 5 rokov a pod... a ta povodna otazka je uz uplne mimo a nazov temy ju plne vystihoval....
ano da sa napisat adminovi resp. psolat upozornenie ale to fakt musime robit ku kazdej takejto teme.. nebolo by vhodnejsie aby ten kto to chce menit sa aspon spytal ludi co tam prispievaju roky... ze co na tu zmenu nazvu hovoria.... a nerozhodovat o novom nazve podla prveho prispevku spred x rokov...
Neviem ci len ja mam ten dojem ale nejako to tu pripomina totalitu ....

maznacik007
autor
19. okt 2011

no ako mna hadam porazi.... tak tri minuty po zadani tejto diskusie s nazvom Znovu sa menia nazvy tem mi to zmenili na tuto otazku... pritom ide o diskusiu nie otazku... ako to si tu uz niekto fakt mysli ze pouzivatelky su tu tak blbe ze nedokazu napisat zmysluplny nazov a uvodny prispevok... ze to musia upravovat....

s prepacenim jak u blbych na dvore to tu je.....

no koniec toto bola posledna kvapka.... odmietam prispievat k verejnym diskusiam tu na tomto fore a to aj k odbornej problematike nahradneho rodicovstva tak ako doteraz... ak niekto nieco potrebujete piste mi IP alebo do sukromnej skupiny....
je to tu na grc s prepacenim

xlucia
19. okt 2011

@maznacik007 suhlasim. v pslednej dobe je to tu divoke, upravuje sa stale a furt nieco. vacsinou ale netreba upravoat vobec nic

halienka
19. okt 2011

@maznacik007 😀 😀 😀 niekto asi chce aby ťa porazilo 😀 inak máš pravdu, tiež mi to akosi nejde "do rozumu" 😀 😀 možno to tam majú už nejako automaticky prednastavené, že aby to ihneď zmenilo tému ak je nejako formulovaná inak ako pasuje do dákej šablóny 😅 😀 ale fakt toto ma dostalo úplne do záchvatu smiechu, že ti 3 minúty po vytvorené témy zmenili názov 😀 😀

claudica
19. okt 2011

Rada by som aj ja poznala na toto odpoveď... 😕

kanhwa
19. okt 2011

@maznacik007 veru tak, aj mna to neskutocne s....najma, ze nazvy tem su menene uplne nezmyselne a zbytocne. napr. nazov, ktory sa sklada z jedneho klucoveho slova zmenia na otazku (co je ovela menej vystizne ako povodny nazov), alebo vymenia nejake slovo za jeho synonymum...mi to pripada, akoze niekto potrebuje aspon nejaku aktivitu vykazovat 😒

kanhwa
19. okt 2011

fakt - a preco teda neodpovedali na otazku??????????

rosienka
19. okt 2011

Prave som chcela zalozit temu o przneni nazvov tem, lebo mi to ide poriadne na nervy a ani niekolkonasobne vysvetlovanie a vypisovanie adminom nestaci, aby zmenili stare temy na ich povodny nazov. Teraz mi zmenili dalsiu na uplnu hovadinu, ja uz tiez prestavam verit v duchapritomnost adminov a adminiek. Fakt jak u blbych 😠

benne
19. okt 2011

ale ved oni s menením názvov tém ešte neskončili 😅 a budu to podla mna robiť predsa stále, nakoľko stále sa zakladaju nové a nové.. to ale neznamená, že s tým súhlasím a hlavne, niektoré zmeny sú... 🙄

sirinka
22. okt 2011

moja otazka na adminov preco ste nam dnes zmenili nazov temy z "miminko-marec 2011" na "budete mat miminko v marci 2011"??? trosku po funuse otazka ci??? nam sa viac pozdava povodny nazov temy a myslim, ze je ok a nijako neporusuval pravidla MK....

claudica
23. okt 2011

Ešte keď sa mení názov témy hneď ako bola založená, lebo je to nejednoznačné a pod., to by som pochopila. Ale ak sa k danej téme vyjadríme na 483 stranách a potom sa to zmení, tak to už ozaj nechápem...

lienockaa
23. okt 2011

preco sa zmenil nazov "mimoriadne nadane dieta" na "navstevuje vase dieta triedu pre nadane deti?"..sice som temu nezakladala a viem, ze zakladatelka sa v uvode pytala na skolu, ale ta tema uz dlho nie je len o skole a bolo to, myslim si, dobre, diskusia bola aj o inych problemoch, ktore taketo deti maju..ten povodny nazov tomu zodpovedal..ci teraz budem mozno aj 2 roky off topic, ked niesme skolak? 😕 😉

sana15
23. okt 2011

alebo taka roky fungujuca tema: "Porodnica Zvolen". premenovana na "Porodnica Zvolen-mate s nou skusenosti?" Mne po 3,5 rokoch zmazali fotku - dva metre od fotaku bolo prilis daleko 😉

najjulinka
25. okt 2011

Tak sa pridavam. Citaju to tu admini? prečo temu prišli k nam zmenili na prišli k nam. Nahradne rodičovstvo. tato tema nie je len o nahradnom ale aj o profi rodičovstve..... chvilu predtým tam dodali že profesionalne rodičovstvo.. .sakra tak to budu meniť v intervaloch, aby obsiahli všetky skupiny pre koho je ta tema??? alebo ako??? preto sa vola prišli k nam,a by mala kratky nazov a nevypisovali sme kto všetko......... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄