Prišli k nám. Náhradné rodičovstvo

najjulinka
13. máj 2009

Tak a sme tu. S uderom polnoci...

marketka1
1. jún 2010

yukki aký krásny pecival 😉

lenkove
1. jún 2010

ahojte,
ci dobru noc? 😀 inak, nasej malej je uz lepsie, kaka je hustejsia horucka nikde.. k lekarke sme ani nesli 😵 😵

Yukki, krasna torta 🙂 a to dievcatko nad nou este viac 😵 😵

cairka
1. jún 2010

ale tej kike dávate, jedna že "pecivál" , druhá že "torta" 😀 😀 😉 a to také pekné tornádko 😀 😅 😵

yukki
1. jún 2010

Pecivál jedine v tom zmysle že sa trasiem kedy tú pec zvalí keď kolo nej a po nej skáče..... 😝

lenkove
1. jún 2010

yukki
teda, Pecivaľ 😀 😀

najjulinka
autor
1. jún 2010

Jááj a aby som nezabudla.. Lucka dnes o jednej plienke........ Akože rano sme dali dole... doobeda bez plienky... pekne na nocnik cikala... potom sme šli von s kočikom do lejaku na nakup, tak som jej dala plienku a ked sme sa vratili tak ešte som plienku nechala, aby si mohl aist lažkať a pripadne zaspať.. nepodarilo sa.. ale ked sa mirka zobudila a davali sme miruš dole plienku, tka aj LUCKA PýTALA DOLE PLIENKU.. . troku sme sa aj báli, lebo nemala kaku ešte.. že snad sa aj na kaku bude pýtať... a hned ako sme dali dole plienkus a pýtala cikať.. a vzápatí sa pýtala kakať... a do večera bez plienky.... a tak sme tu suchu čo mala cez obed dali na hajanie na noc... 😵 😵 😵 😵 😵 😵 takže som nadšena , že aj kaku zvladla.... Karol len poznamenal, že netušil, že to pojde tak lahko odplienkovavať..... fakt na to dorastla.... minulý rok to bol des... ešte je to sice take stale, že užaj, ale proste pýta sa.. nepočura sa..... a už s ami aj vonku dakedy stalo, že sa pýtala mam plienku? a hned na to blaženy usmev, že cika.... aj mi hlasi vonku, že cika do plienky..... no nech už sa otepli a na ihrisko pred blok možme bez plienky v pohode... 😉 🙂 🙂 🙂 už len na hajanie a zložitejšie manevre (cestovanie, nakupovanie) dame plienku pre istotu..... a do konca leta ratam s tým, že aj to pojde preč.. .že mi bude hlasiť dopredu..... 😉

marketka1
2. jún 2010

Dobré ránko 😉

natia
2. jún 2010

Ránko... Yukki mne to na tých fotkách pripadalo akoby to boli dve deti - braček so sestričkou... 😉
Že prší, už ani nehovorím...

saskah7
2. jún 2010

dobre ranko... u nas bolo rano hnusne, ale uz prestalo prsat... 🙂
ako tam vy na vychodze vsetci? v spravach boli uz kriticke stavy ☹
sa budem opakovat, ale neda mi to... Kika je mimoriadne pekne dievca 😵 😵 😵 , yukki, ked ju niekedy prejdu tie cirkusantske kusky, tak si uz aj gulovnicu chystaj, bude to pytacov... 😀

yukki
2. jún 2010

Reťaz a zámok, bo utekať bude za nimi cirkusantka....

saskah7
2. jún 2010

😀 😀 😀

aby ten zamok a retaz nepouzila nakoniec ona na teba, aby si ju nemohla nahanat 😀 😝

natia
2. jún 2010

Ja si nemyslím, že ju tie cirkusantské kúsky len tak prejdú a hádam je to aj dobre... cirkusanti sa vždy nejako pretlčú, tí sa nestratia...

portos
2. jún 2010

ja som si vzdy myslel ze tu zalezi jednemu na druhom a ze ked budem vyhodeny nebudete mlcat. Alebo oditete a nie ze napisete ze mne je tu dobre. Ale co tam po druhych hlavne sa nebudem ozyvat aby aj mna admin nevyrazil.

saskah7
2. jún 2010

ja ale furt netusim, o co to tu ide... 😕 nenapisal si dovod, preco ta vyhodili...

saskah7
2. jún 2010

a dalsia vec.. ved sa tu vies prihlasit pod tymto druhym meno, tak aky je problem? 😕

lenkove
2. jún 2010

ahojte
ja reagujem add portos :
pozrela som si tému,za ktorú si brojil a priznám sa, že som vôbec nepochopila o čo ti ide a v riešení som sa stotožnila s adminom - riešení zamknúť témy,nie teba, samozrejme.. 😔 čo mi je ľúto.

portos
2. jún 2010

lebo ak my pride na to admin blokne ma a na taketo zasahy z bbk niesom zvyknuty

bendy25
2. jún 2010

Yukki, krasne fotecky... Tiez som si myslela, ze na tej prvej je chlapcek a na tej druhej dievcatko 🙂 Velmi milééé... Mne prave dnes volali zo soc., ze dojdu v pondelok k nam na kontrolu, tak uz teraz stresujem 😉

lenkove
2. jún 2010

Bendy 😀 😀 nestresuuuj 😀 ale aj ja som stresovala 😀 žiadne pozeranie skríň ani šuflíkov nebude,neboj..Ale pre istotu všade uprac (to ťa len tak strašííím 😀 😀 )

najjulinka
autor
2. jún 2010

a na sporak polož hrniec, nech vyzeraš ako domaca gazdinka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lenkove
2. jún 2010

Juli
to si ty musela takto riešiť? 😀 😀
inak, ja nezabudnem, keď sa nás pýtali na záľuby a mm vtedy intenzívne bicykloval, ale také ťažké túry, ja som s ním vôbec nezvládala, tak som povedala, že manžel cyklistika. A tetušky: "A vy tiež ?" "No ja nie, ja radšej ostanem doma a upracem, navarím" a tetušky píšu: partner cyklistika , partnerka domáce práce 😀 😀 ja som sa bránila, že v tom nemám záľubu, len že to musí byť spravené, tak preto to robím. Ale oni sa nedali a nechali to tam 😀

bendy25
2. jún 2010

Joj baby, ta vy ste ale 😀 😀 😀

bendy25
2. jún 2010

Ste mi az naladicku zlepsili ...

brulka
2. jún 2010

fiha leni ty si zienka domaca 😀 😀 😀

inak ahojte vsetci 😉

no bendy u nas si teta z uradu nechcela pozriet eni len detsku izbicku. len nakúkla odo dveri. v podstate presla z predsiene do obyvacky, nikde inde u nas v byte ani nebola ani kavicku nechcela, a ani len pohar vody nie. podebatovali sme o nas trosku o prdstavach ake dietatko by sme chceli a to bolo vsetko. trvalo to tak 30 minut 😉 nemas sa coho bat. ale ja som upratovala ako besna do pol noci lebo nam to povedali len den dopredu ze pridu a ja som prisla o pol osmej vecer domov 😅 no a upratovala som kompletne cely byt a bolo to na nic 🙄

bendy25
2. jún 2010

Esteze ma má kto podporit, ked uz mm nieje doma 😉

brulka
2. jún 2010

ale aspon sme mali cistucko a sobotne upratovanie som si odbila uz vo stvrtok 🙂 🙂 🙂

brulka
2. jún 2010

leni a ako sa ma skorica ? tulkate sa v posteli kazde rano ?

bendy25
2. jún 2010

Ale pozeram, ze cakas babatko ... Beriete si dietatko aj z DD ??? Ci ste to zacali vybavovat este pred tehu???

bendy25
2. jún 2010

Brulka

lenkove
2. jún 2010

Brulka
túli sa o stošesť 😉 včera ráno ku mne, dnes k mm, spravodlivo si to delí. Je veľmi mojkavá teraz, normálne príde a vyžiada si tuľkanie 😵 ale v chorobovaní pokračujeme, tatíčkek dovliekol nejakú pliagu dutinovú, už to máme všetci 😠 a ako bola malá dobrá pri horúčkach, teraz je mrzutá a plačlivá, moja zlatá 😔 idem sa im venovať, prišli z prechádzky 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre