Šťastné maminy - úspešné tehuľky s endometriózou

monika3
5. dec 2009

Tak kocky a sme tu, huraaaaaaaaaa.........uz len aby sme boli stale zdrave a stastne aj s nasimi deturencami 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ellianka
5. dec 2009

ahoooooooooj monicka 🙂
tak uz som tu s uzasnym pocitom 😵 😵 😵 vlastne uz sme tu dvaja lebo je to forum aj pre babatka a to moje
male teraz krasne spinka 😵 😉
pekny nazov temicky, veru titul "stastna mamina" je ten naj naj 😵 😵 😵

monika3
autor
5. dec 2009

Eli ahojcek 🙂
veru stastne maminy sme 😵 akurat sme sa prevalovali vo velkej posteli, pekne sa tam da otacat na vsetky svetove strany, len uz ked bude lozit to bude ine.... 😵
ja mam pocit ze uz je u nas najvyssi cas zacat s tym prikrmom mrkvicky, zda sa mi ze uz mu to ozaj chyba 😉

lenand
5. dec 2009

ahoj ja nestiham dnes ale som nakukla a nova tema super mi mame dnes oslavu tak potom cez týžden nakuknem 🙂

nikollette
5. dec 2009

Ahojte, ja síce do tejto témy nepatrím, ale pozerám, že máte tak malé bábatká, a už ste aj snž? 🙂

liviaf14
6. dec 2009

ahojte 😵 jej aká krásna téma, dúfam, že sa čoskoro zaradíme s naším Tomáškom v brušku 😉 majte sa pekne,nech bábätká rastú do krásy 😵

pink_lady
6. dec 2009

ahojte 😵 monika super nazov 😵 a tesimn sa ze som sa dostala do dalsieho levelu 😀 😵
nebola som tu dlhsie lebo ako som pisala sa mi podarilo obliat book ktory samozrejme zormel a to tak ze sa nepodarilo z nehgo nic vytiahnut ☹ 😢 😠 a kedze sa ja kvoli nejakym pracvovnym povinnostiam bez pc neodidem museli sme poriesit novy laptop tak sa zoznamujem 😎
Olik dost blbie zvladal to ockovanie ale uz je ok, znova v noci pekne spinka, my este len mliecko a cajik doki este povcedal ze este nie ani tie mliecne kase co su od konca 4.mesiaca...ale tesim sa ked uz na jar bude moct mrkvikcu tiez mam z toho pocit akoze dostali sme sa do dalsieho levelu 😅 uz sa vie zabavit aj sam, pod hrazdiickou sa /rozprava/ s hrkalkami 😎 alebo na brusku dokaze aj pol hodinu hodinu sledovat co robim a caka kedy na neho pozriem aby sa hned uskrnul a zvyskol od radosti 😵

lenand
6. dec 2009

čavte ja som dnes uplne det včera oslava dnes už len babky ale aj tak mam dost stavebnica čo sme kupili super ale dost zložito sa to sklada a montuje tak mame čo robit knihu už mame polku prečitanu a človeče oliver by chcel len vyhravat tak sa trošku zlostil ked som ja ale potom som ho nechala aj vyhrat 😉
pink oliverko je šikovný 😵
idem spat zajtra hodim neaké fotky 🙂

pink_lady
6. dec 2009

Lenand olinovi vsetko najlepsie 😉

monika3
autor
7. dec 2009

ahojte 🙂
tak aky bol Mikulas?

Oliverkovi vsetko naj k narodkam....5 rokov ved teraz mal len tri ci kolko 😉
Pink najlepsie je veru zacat s tym prikrmom presne po 6 mesiacoch, no uvidime , mozno na Vianoce uz dame mrkvicku 🙂
Livia Tomasko tu bude co nevidiet, prejdu sviatky a je tu 😉
Nikolette to snz je momentalne pre nas taka motivacia , ze by sme radi este jedno babenko, ale nie je to lahke...tak tak to mame este ako ciel kt. chceme dosiahnut 🙂

idem spat, tuto noc som toho moc nenaspala...a dufam ze nebude prsat a pojdeme aj von 🙂

liviaf14
7. dec 2009

ahojte maminy 😵

pinky, Olík musí byť zlatý, taký vysmiaty, vidíš aké krásne pokroky robí, len tak ďalej 😵

lenand, tvojmu Olíkovi želáme všetko naj k narodkám 😵

monika, tak dobrú nôcku, ja si ešte zatiaľ užívam vylihovanie v posteli do 9-tej, aj keď to čoskoro skončí, ale teším sa už na malého, za chvíľku je fakt tu 🙂

pink_lady
7. dec 2009

no to som pisala este pred tym nez sme isli na kontrolu - teraz tu sedim a revem ze pomaly ani na monitor nevidim 😔

lenand
7. dec 2009

pink čo sa stalo

monika3
autor
8. dec 2009

ahojceky 🙂
co porabate, venujete sa detom, asi som uhadla 😀
a Pinky z coho si smutna 😉 posielam ti smejaveho smejka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

ellianka
9. dec 2009

ahojte maminky 🙂 a aj male drobciatka 😵
ani sa mi nechce verit, ze som tu dnes prva 😀
z nasho drobca sa posledne dni stal poriadny spachtosko, asi sa snazi dospat vsetky resty z minulosti 😀 😉
pinky 😵 😵 😵 dufam, ze dnes je veselsi den pre teba aj pre maleho carovneho olika 😵

lenand
9. dec 2009

ahojte babulky moj drobec už spinka ešte uložit oliverka a vyložit si nohy a relaxovat teraz vkuse ked pride olik zo školky hrame človeče nehnevaj sa ale oliver nevie prehravat stale chce len vyhravat 😉

lenand
12. dec 2009

posuvam nas čavte

pink_lady
13. dec 2009

Ahojte, popravdu som nejako stratila chut chodit na kona, obcas mrknem temu o nedonosencoch kde vidim ze nie som sama, zatinam zuby ked cvicim s malym a dufam ze vsetko bude ok...

lenand
14. dec 2009

pink cvičenie mu určite pomaha i ked to así boli lebo detičky pri tom plačú ale určite je to pre dobru vec uvidíš neskor oliverko je ešte maličkí ale to všetko trapenie sa ti vratí stonasobne neskor uvidíš ked sa usmeje na všetko zabudneš ako ste sa trapili uvidíš 🙂

ellianka
14. dec 2009

ahojte zienky 😵
pinky, urcite bude vsetko ok. ja tomu verim 😵 😉 a ked budes bez chuti, tak sem mrkni, aby sme ti ju pomohli
vylepsit.
lenand, mate super stolicku pre filipka...moja oblubena farba 🙂 aj my sa uz po nejakej obzerame.
u nas krasne svieti slniecko, tak idem maleho supnut do kocika. verim, ze aj vy si uzivate vonku.

lenand
14. dec 2009

ahoj eli a je víborna aspon ja som spokojna da sa aj polohovat je to FABULA je aj na nete my sme kupili v polsku oliverko mal drevenu ale sa nam začala rozchadzat v spojoch a potom ju už celu rozbil tak sme teraz kupili plastovú ja si neviem predstavit krmit na rukach zo začiatku sme krmili v kresielku čo mame ale ked už vedel pevne sediet tak v stoličke a ked ho tak dam tak vie že ide jest a ked idem na vecko tak ho už nemožem nechat len tak sediet lebo hned skuša ist na kolienka a le nevladze sa potom dvihnut tak plače tak ho dam do stoličky a dam kukurične chrumky a idem 😀

monika3
autor
14. dec 2009

ahoooj 🙂
Pink ja sa pridavam k ostatnym zienkam a verim ze cvicenie pomoze, a maly Olik vsetko dozenie 😉 a v kt. TT si vlastne rodila? niak si nepamatam.
Lenand krasna stolicka 🙂
Elik my sme uz po prechadzke 🙂 Bol tak zababuseny v kociku len ocka bolo hadam vidno 😵
joj uz niak sa hlasi idem ho uspinkat 😉

ellianka
16. dec 2009

sup dviham nasu temicku 😉
lenand, teda filipko uz je riadny sikulko 😵 veru taka dobra stolicka je na nezaplatenie. uz som ju pozerala na
nete ale v polsku bude asi lacnejsia. ale zatial nam to neponahla...s prikrmovanim zacneme asi az od polroka.
vcera bolo teda nadherne pocasie a dnes je u nas cely den riadne sivo, ani vonku sme sa nedostali...drobec
sa vzpieral len co som ho polozila do kocika a tak som ho nechcela trapit.
cez vikend mi desne zacali padat vlasy. nasadila som si vitaminy...dufam, ze to coskoro prejde 😒
drobcek spinka, tak sa idem vrhnut na domace prace 😀 😝

lenand
16. dec 2009

čavte u nas nasnežilo oliverko sa teší 🙂 zajtra vystupuje v školke tak pojdeme pozriet dnes sme v noci nespali filipko plačkal asi zubky mal trošku aj teplotu ale chorí neni
eli v polsku stala 70eu stolička 🙂

pink_lady
16. dec 2009

Ahojte zienky
Tak uz mi je o nieco psych.lepsie, Oliverko bude iste o.k.,musi byt 🙂uz sa krasne usmieva a 'rozprava',dokonca sa od predvcera natahuje za hrackami tak som happy 😅
Ale viem jedno, ze pri druhom tehu si nenecham brnkat po nose
U nas pekne snezí tiez, tesim sa z toho snad budu biele vianoce 😵 kocky takto pred rokom sme niektore ani netusili ze o rok na vianoce budeme mat ziveho jeziska krasne,nie?🙂

monika3
autor
17. dec 2009

ahojky maminy 🙂
No Eli mne uz teraz vlasy menej o trochu padaju, bola som si ich dat prestrihat a odvtedy je to lepsie....lebo to bolo desne ...a jedna babenka co ma 8 mesacne babo mi hovorila ze jej este stale padaju 😠 , inak ja tiez papam niake prenatalne vitaminy co mi ostali od tehu tam je vsetko v tom.
Pink som rada ze ti je lespie, jasne ze Olik bude Ok, lekari vzdy hvororia to najhorsie....on je bojovnik 😉
Lenand ja som tiez v noci malo spala, chlapec sa stale budil, tak rano som to trochu dospavala 😉 a pekny kulturny zazitok z vystupenia v skolke prajem🙂

monika3
autor
17. dec 2009

inak baby my uz mame 5 mesiacov 🙂 🙂 mam pocit ze cim je vacsi tym menej stiham vsetko, stale sa chce zabavat a nechce byt sam 🙂 🙂 🙂 tak paaaaaaaaaaaaaa a o tyzden su vianoce 🙂 🙂 🙂 🙂

lenand
17. dec 2009

čavte babulky monika moja doktorka by ti povedala že dobre už bolo ked babetka boli malinke a spinkali teraz to už ide len k horšiemu ale to len tak zo srandy to nam povedala ešte pri oliverkovy a to sa mužik pital že kedy bude lepšie a ona mu povedala toto a to aj preto že je to naša kamaratka a je tak stara ako my ja si nosím filipka všade už pekne sedí tak ked varím tak ho dam do kuchyne na zem dam mu tam deku a nahadzem hračky a mištičky a za neho dam vankúš keby sa hodil do zadu tak spadne na meké a on sa hra ja mam v byte teplo a mam všade koberce tak viem že mu neni zimka 🙂

pink_lady
17. dec 2009

Dakujem babule ste zlate 🙂uzivajme si veru deticky pokial nechcu byt sami, pride cas,a vraj to uleti velmi rychlo ked budu utekat od nas za frajerkami 😀 ale ja olika ziadnej nedam 😀😀😀

ellianka
18. dec 2009

krasny piatkovy den zienky 🙂
pink 😵 nesmierne ma tesi, ze je vsetko ok...ale vlastne nic ine som ani necakala 😀 😀 😉 a tiez ma pred niekolkymi dnami napadla ta myslienka, ze takto pred rokom som este ani netusila, aky krasny poklad mi rastie pod srdcom 😵
monicka, aj ja jem tie zvysne vitaminy z tehu a kupila som si nejaky speci sampon na posilnenie, tak uvidime ale moja kadernicka vravi, ze sa to potom upravi a vsetko vypadnute dorastie 😀
len musim drobcovi stale vytahovat moje namotane vlasy z ruciciek 🙂
a davidkovi posielam cmuk 😵 k tomu krasnemu vymesaciu 😉
no u nas je to podobne, cim dalej mam menej casu...lenand, presne tie iste slova mi hovorila nedavno kamoska (zabehnuta mamina 🙂) a ja stale dufam, ze ked bude drobcek sediet, tak sa to zmeni.
pinky, kupime si vzduchovky 😀 😀 😀

lenand
21. dec 2009

čavte babulky tak my už mame daršeky kupene pre naše deturence zlaté včera mal naš filipko 8mesiacou a už je riadny zbojník prave sa zobudil a podvihne si hniezdo a pozera kedy ho vyberiem z postielky 😀 ideme pre oliverka do školky 🙂