Stretnutie májoviek 2009. Kam pôjdeme?

dm1
18. jan 2010

tak baby sem s napadmi na miesto stretnutia! Skopirujem sem este vsetky prispevky ohladom stretka s majoviek

dm1
autor
18. jan 2010

monkap • 2d • Dnes o 13:30
to stretko bude cez vikend ci cez tyzden?

monkap • 2d • Dnes o 13:39
ja len kvoli tomu, ze ak cez vikend, tak neviem ci je maj najvhodnejsi ... deticky budu mat narodeniny a oslavy byvaju vacsinou cez vikend ... teda aspon u nas to tak byva ....

nikanika28 • 2d • Dnes o 13:52
monka, tak to je fakt, my tiez cez vikendy oslavujeme

ludmilabb • 1d • Dnes o 15:20
veru to treba este domysliet

jamaat • 2d • Dnes o 18:38
Myslím, že Nika sa pýtala, či aj s rodinnými príslušníkmi... Tak podľa mňa môžeme aj tak, ak budú chcieť ísť aj chlapi.

mimi21 • 1d • Dnes o 18:51
no tak ja neviem ako vasi chlapi, ale predpokladam, ze ten moj asi e-e...

bystričanky, nepoznete penzion selcianka??? my sme tam chodili z roboty, aj prostredie je tam krasne, velka zahrada, krb jaaaj a aj potocik - no dost nebezpecne pre krpcov, ale je tam naozaj pekne...
len je tam dost nevyhoda, ze izby su na poschodi...ale neviem ci najdeme nieco prizemne...

mimi21 • 1d • Dnes o 18:52
http://www.selcianka.estranky.sk/fotoalbum/okol...

inuska • 2d • Dnes o 18:53
mimi, len nie nic prizemne Teda, nie zeby som bola narocna

mimi21 • 1d • Dnes o 18:56
a tu sme boli teraz v tatrach, aj cena je tam dobra, len neviem ako je to s letnym prostredim, lebo bol tam len dvor ... a neviem ako sa da napriklad sediet v lete vonku

http://www.benango.szm.com/index.htm

dm1 • 1d • Dnes o 19:47
mimi to kde ste boli vy je krasne ale tam je len 7 izieb a to by bolo asi malo

sirinka • 2d • Dnes o 19:49
toto je vraj baby friendly www.hotelkaskady.sk

jamaat • 2d • Dnes o 19:53
sirinka, Kaskády sú strašne drahé. Snobárina, podľa mňa zbytočné.

Neviem ako vy, ale ja si to predstavujem skôr nejakú chatu v horách, kde sa dá opiecť na ohni čosi, prípadne aj guláš spraviť, s vlastnou kuchynkou... Také jednoduchšie.

Aj keď Kaskády a Selčianka by mi aj vyhovovali umiestnením, na Selčianku mi stačí prejsť pešo cez kopec

sirinka • 2d • Dnes o 19:56
jamaat prave som pozrela ceny ja som o tom dnes citala v jednom casopise pre mamicky, tak som to sem hodila...no nic...

jamaat • 2d • Dnes o 20:10
No to je ozaj hotel vhodný pre typickú slovenskú mamičku na materskej

ludmilabb • 1d • Dnes o 20:24
ze Kaskady

dm1 • 1d • Dnes o 20:30
jamaat presne tak si to predstavujem aj ja

jamaat • 2d • Dnes o 20:33
Ženy, tak toto by podľa mňa nebolo zlé. Bola som tam neďaleko na chate, preto o tom viem. http://www.hotel-chvojnica.sk/index.php?selitem...

Blízko do Bojníc, môžeme aj do ZOO ísť s deckami.

iinuska • 2d • Dnes o 20:47
toto som nasla tu na konikovi www.villabetula.sk

dm1 • 1d • Dnes o 21:18
ja som tiez asi aj za prislusnikov hlavne kvoli tej doprave a tak. aj tak by sme asi same priplacali ze sme na izbe 1 kus /drobcov asi ratat nebudu/...

jamaat • 2d • Dnes o 21:22
Môj by asi tiež nešiel, ale ak tam nejakí chlapi budú, mne to vadiť nebude.

monkap • 2d • Dnes o 21:24
toto som okukala od marcoviek 2009 http://www.penzionsustiak.sk/

monkap • 2d • Dnes o 21:27
http://www.penzionzamlynom.frage.sk/

emode • 1d • Dnes o 21:31
iinus to si trafila vila betula, tam som s mojim mm 1x ...

http://www.sojka.eu/ toto je fakt dobré, síce drahšie, ale myslím, že by sa dala odkomunikovať nejaká zlava pri hromadnom obsadení izieb ...

inak dajme dokopy nejaké návrhy a zahlasujeme ...

dnes bola mala uzasna doobeda zaspala len s 10 minutovym placom, poobede sme boli von, som natiahla na kocik foliu a mala sa na tom neskutocne zabavala v poslednom case sa rehoce na vsetkom, na zaluziach, na mne, ked si dam ciapku, sneh ju fasicnuje

dm1 • 1d • Dnes o 21:31
monkap pekne oboje. to druhe je ale mensie. ono by sme mali zistit kolko by nas asi islo a podla toho hladat ci vacsie alebo mensie

monkap • 2d • Dnes o 21:34
dm - akurat pozeram, ze tam je len 8 izbieb

dm1 • 1d • Dnes o 21:34
emode to su teda riadne ceny uffff

nikanika28 • 2d • Dnes o 21:35
no ani ja, ale podla fotiek to vyzera celkom fajn...aj ked si neviem dost dobre predstavit, akoby to vyzeralo vecer..opekacka asi v zabudnuti a kazdy na svojej izbe s dietatom... Neviem, keby bola daka velka chata, kde je vo vnutri velka spolocenska miestnost..u nas na Dubniku jedna taka je..ta je perfektna..prizemie velka spol. miestnost, kuchyna, bar, poschodie su izby s postelami...take nieco by bolo fajn... A hned vedla je tiez dobra chata aj s bazenom To ja len tak pre inspiraciu

monkap • 2d • Dnes o 21:35
kosska: to by si tam aj peso dosla

emode ta sojka je pridraha aspon mne sa zda

kosska3003 • 1d • Dnes o 21:37

dm1 • 1d • Dnes o 21:38
Mne sa paci ta Terchova od Monky!!!!! NIka a je tam aj spolocenska miestost s krbom a aj kuchyne na poschodi keby bolo treba nieco drobcom ukuchtit

kosska3003 • 1d • Dnes o 21:39
moj ujo mal taku chatu ako nika pise ale uz je nema ale to by nebola vhodna s detmi bolo to dost na kopci

kosska3003 • 1d • Dnes o 21:42
baby v Terchovej je krasne a tam je chat aj viac

monkap • 2d • Dnes o 21:44
vyzeraju tam byt aj fajn preliezky a tak - to by bolo pre starsie deticky, aby sa tam nenudili

nikanika28 • 2d • Dnes o 21:45
dani, to je fakt..to som si az teraz vsimla... no, ta je fajna ..a kusok od tial, v D.Kubine je novy Aquapark, paradny

dm1
autor
18. jan 2010

zatial sme sa teda zhodli predbezne na konci maja a uz len davajte napady na chaty alebo odsuhlaste to co tu uz bolo uvedene 😉

kosska3003
18. jan 2010

ja som za tu Terchovu ale asi sme len dve ja a monka a mozno nika

dm1
autor
18. jan 2010

ja som tiez za terchovu 😉

monkap
18. jan 2010

mne sa tiez ta terchova paci ...

ved hadam budu este dalsie navrhy ...

nikanika28
18. jan 2010

predbezne aj ja som za 😉

jamaat
18. jan 2010

Aj mne sa páči Terchová.

jamaat
18. jan 2010

Síce písali marcovky, že majiteľ prchkejší, ale keď sa naštveme, tak ho aj čapicami umlátime 😀

zuzkad
18. jan 2010

no cafteee....vidim, ze riadne riesite penzion...tu Terchovu myslite toto...nie som moc v obraze http://www.penzionsustiak.sk/

dm1
autor
18. jan 2010

jamaat 😀 😀 😀

zuzkad ano to

jamaat
18. jan 2010

No ja by som už išla aj zajtra. Teda napozajtre, lebo zajtra idem služobne do Žiliny. Budem už trénovať cestu 🙂

zuzkad
18. jan 2010

ale ja mam vaazny problem, ja ked pojdem tak urcite sama..a ani naaahodou netusim ako sa tam dostanem 😢 😢 😢 😢 z BA tam autobusom ani vlakom nemozem ist s malym, lebo by som potrebovala nabrat kopec veci pre maleho plienky, jedlo atd atd....cize jedine auto...ja nejazdim a moja polovicka ma urcite neodvezie a nepojde spat do BA a so mnou moj Peto nepojde... ☹ ☹ ☹ a ja vas a vase deticky chcem tak vidieeeeeet ako tam mam ist 😝 😝 😝 😝

zuzkad
18. jan 2010

inak zabudla som odsuhlasit, Terchova je pekna a cena sa mi tiez velmi paci 😉 😉 😉 aj psika by som brala, ale ona je strachoprd a boji sa velmi ineho psika, cize by som ju len nahanala co by utekala stale ☹ ☹

dm1
autor
18. jan 2010

zuzkad a preco nechce ist s tebou? ved chlapi by si hadam nejaky ten program nasli aj sami ved by tam nebol jediny. Ved mu povec ze nemusi byt s nami babami nech sa nas neboji 😀

dm1
autor
18. jan 2010

inak vziat chlapa nie je zly napad. oni budu v noci strazit drobcov a my babuchy sa zabavime 😎

jamaat
18. jan 2010

zuzkad, už prinajhoršom môžeš šupnúť veci niekomu do auta z blízkeho okolia (ak by ste sa k niekomu nepomestili), ísť bez bagáže vlakom do ZA a odtiaľ ťa už nejako dopravíme.

sssimi
18. jan 2010

Babý aj ja stééééém!!!

sssimi
18. jan 2010

Ale nie na konci máááája prosíííííííííííííííííím!!! Ja mám bakalárske skúšky začiatkom júna.

jamaat
18. jan 2010

A termín mne je jedno. Ja narodeninovú oslavu môžem urobiť aj o týždeň skôr alebo neskôr. A fčuľ už idem spať.

dm1
autor
18. jan 2010

jaaaj simi si nam naburala jedine na com sme sa dohodli 😉 ale nie sak nech aj ostatne napisu. my sme davali ten maj preto lebo v lete sa chodi po dovolenkach a tam bude tazke najst nejaky termin co vyhovuje vacsine. Sak aspon sa riadne odreagujes pred statnicami a pojdes s cistou myslou na to 😵

sssimi
18. jan 2010

No dooobre. Šak ak to má byť len víkend 😀

zuzkad
18. jan 2010

dm to je na dlho,...moj chlap je v poho a je spolocensky, ale problem je v tom, ze nerad chodi niekam kde nikoho nepozna....ani medzi kolegovcov som ho nedostala, ked sme mali firemne akcie...mna poslal, aby som sa zabavala, ale nesiel so mnou...on uz je taky... ☹ ☹ ☹

jamaat to by sa aj celkom dalo, ale netusim kto iny okrem mna je z BA ☹ ☹ alebo okolia, zeby som sa niekomu supla...skusim este nieco pospekulovat...mozno by som si skusila zohnat nejaku kamosku a poprosila by som ju o odvoz 🙂 🙂 nieco pospekulujem, lebo by som vas rada videla naozaj...velmi by ma mrzelo, ze by som sa nestretla s majovkami len preto, ze sa nemam ako dopravit k vam 😔 😔 😔

dm1
autor
18. jan 2010

zuzkad tak zavolaj nejaku kamosku co ma dieta so sebou a je vybavene. samozrejme musi mat auto 😉

sssimi
18. jan 2010

Zuzkad ja som z Topoľčian. To je hodina a pol od BA ak by bol tvoj Peťko ochotný ťa sem dopraviť.... Len ešte neviem či by ma ten môj samú s malou pustil 😀 On by nás tam isto chcel zaviesť a to by sme sa potom asi moc nepomestili, alebo aj ano?

zuzkad
18. jan 2010

jeeej sssimi ty si zlatucka 🙂 🙂 🙂 to by uz musel aspon tam ma hodit, lebo to uz by ma naozaj nastval 😖 😖 uvidis ako tvoj manzelik rozhodne ..ale ked bude vediet, ze nas je taaak vela tak sa bat o svoje dve princezne nemusi...a ked tak moj Nicolasko vas ochrani, ved je nejaky chlap nie ? 😅 😅 ...ja skusim este kamosku nejaku zalarmovat a uvidime...v kazdom pripade vas rada uvidim...
ozaj chcela som sa opytat ako je to tam so stravou, lebo tam nie je nic pisane...tam si kazdy vari sam ??

dm1
autor
18. jan 2010

zuzkad v stretnutiach marcoviek co tam idu tiez pisali ze je moznost tam stravu objednat ale vozia ju tam v penzione sa nevari. Ale myslim ze ranajky sa daju poriesit z domu a vraj blizko je obchod, vecer grilovacka pripadne gulas a obed by sme bud uvarili alebo isli niekam na vylet spojeny s obedom. inak si neviem predstavit tolko mrnusov po kope to bude prca 😝

zuzkad
18. jan 2010

dm noo to bude rusno, ked sa majovcatka "rozbehnu" ale celkom sa tesim na to 😉 😉 ja si celkom neviem predstavit, ze opekacku urobit...jedine cez den, lebo vecer asi budem musiet byt s malym, ale to budem riesit priamo na mieste 🙂 🙂 kedze budem asi sama, budem si to musiet nejak zariadit...ale vlastne sama nebudem...budem mat svojho osobneho strazcu Nicolaska 😅 😅 😅

dm1
autor
18. jan 2010

sak ja som tak myslela ze opekacka bude tak do 7 a potom deturence ulozime

sssimi
18. jan 2010

Zuzkad nie je problém. Keď tak uvažujem tak by sme sa aj mohli pomestiť. 3ja dospelí a 2 deťuchy v autosedačkách v 5 miestnom aute... To by snáď šlo.

zuzkad
18. jan 2010

dm...alebo ked sa bude moc stmievat dam maleho do kocika ako som to urobila na chate a opekali sme a maly si spokojne spinkal a ja som opekala 😅 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre