Sú tabletky na chudnutie ChilliBurner účinné?

ivulik2
22. nov 2010

tento rok vyšla novinka na chudnutie prírodný produkt z chilli papričiek vola sa to CHILLIBURNER ma niekto s tým skusenosti alebo počul niekto o tom niečo? prosim dajte info. dík

jazminn
22. nov 2010

Vraj je to na spaľovanie tukov, ale ja by som povedala, že skôr na detoxikáciu. Ale je to ďalší z oblbou nášho farmaceutického priemyslu. 30 tabliet za 20 eur. Podobné ako Alli-vyhodené peniaze.
Zloženie: inulin, zelený čaj, glukoza, fruktoza, sacharoza, extrakt papriky ročnej a rastliný stearan horečnatý

stanca22
22. nov 2010

Takže baby, radšej žiadne tabletky, menej jesť a vyše cvičiť podľa Vás???

jazminn
22. nov 2010

Aj to je jedna z možnosti, že menej jesť a viac cvičiť. Ale sú aj lieky, ktoré sú osvedčené na chudnutie, ale sú vhodné naozaj len pre obéznych ľudí, čiže BMI nad 30.

stanca22
22. nov 2010

@jazminn No ja mám 75 kilov a postavu 165 cm, takže bych i ja potrebovala ...

jazminn
22. nov 2010

@stanca22 máš BMI:27,5 a to môžeš trochu pocvičiť, nevečerať a kilečka pôjdu dole, ešte nepotrebuješ lieky.

stanca22
22. nov 2010

@jazminn To ste ma potešili a to ste ako vyrátali?

barinkova
22. nov 2010

mne co zabralo po porode bol LIPOXAL ten zeleny,vynikajuca vec nieje tazky na zaludok obmedzuje ti chut do jedla

jazminn
22. nov 2010

@barinkova ja som od Lipoxal extreme kedysi pribrala, nie schudla...

15anetka
7. feb 2011

ja som brala chilliburner a nic uz neverim nicomu prave som z neho pribrala a jedla som vsetko mala som aj problemi z vypraznovanim criev uz nikdy brala som aj lipoxal myslim si ze ten bol lepsi po nom som nepribrala a ani neschudla

2kacenka
9. apr 2011

Ja som to vyskusala, ale ak sa budes spoliehat iba na chilliburner, tak na to velmi rychlo radsej zabudni. Iba to podpori tvoje snazenie. Cize klasika: viac energie vydat ako prijmes, mensie davky jedla a castejsie, ziadne nocne najazdy na chladnicku, pohyb....no a ked to k tomu pridas, tak vtedy to pomoze. Najprv som dala jeden http://www.zdravime.sk/produkty/chilliburner-ak..., a nasledne som rovno kupila 3+1 zdarma. Treba vyskusat, urcite na kazdeho to ma iny vplyv, ale zazrak na samospasenie to nie je 🙂

dzafarica
16. máj 2011

Ja som to tiez vyskusala. Vobec to nefunguje. Ked sa clovek hybe a neprejeda sa, nemusi si kupovat ziadne tabletky. No a mimochodom - stipu dvakrat....

tcm
18. máj 2011

dievcata, tabletky veru nefunguju. ale poznam zdrave chudnutie - za 1 hodinu sa da schudnut v pase o 3 - 7 cm obvodu a je to vlastne detoxikacia organizmu. sedis na SCEKu, popijas caj a na pase mas opasok na chudnutie. to funguje a mam s tym skusenosti.

tcm
18. máj 2011

zdrave chudnutie - lezis na podlozke, nohy na pristroji swinger a opalujes sa na slniecku. to je super. denne 30 min. a postava sa zmeni - odchadza celulitida a brusko, spevneju prsia a svaly, neboli chrbtica a klby... a k tomu oddych a dobry spanok.

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
golaj
25. júl 2011

@ivulik2 ja som veľmi spokojná s Chiliburnerom, za 1 mesiac sa mi podarilo schudnúť 3kg. Je to úžasný produkt po ktorom sa cítim ľahšia a plná energie. A čo je úctihodné, nepociťujem žiadne pálenie hrdla ani žalúdka.“Je to veľmi dobrá vec, odporúčam vrele" 😀 😀

kejty1
1. nov 2011

aj ja sa chystam na chiliburnerom 🙂 uz som schudla za pet mesiacov 25kg, ale este by som chcela 5kg tak by som ich rada vyskusala.

pizzamati
3. nov 2011

@kejty1 super a co robila ked si tolko schidla ja som vyskusala uz hoc co a kila stale pribudaju nie ze by sli dole. Porad.

ivet_t
7. nov 2011

aj ja sa pridávam do debaty 🙂 tiež sa chystám zakúpiť si chilliburner. Ale je pravda, že štípu? lebo jedna tu píše, že hej, druhá, že nie. toho sa bojím asi najviac.

chilliburner
14. dec 2011

ja som si práve včera objednala chilliburner za vyskušanie nič nedám.a medzitým chilli je veľmi zdravé.ja mám rada šťiplavé .Veľa veci som vyskušala,nič nezabralo len tých desať kg by som chcela schudnuť,medzi tým aj cvičím veľa tancujem zumbu a nič. asi aj v tom je háčik, mám rada colu .na koniec netreba veriť čo povedia druhý,treba vyskušť a hotovo. tak Ivet kup si ako aj-ja nedáš nič za to. Heidi. ;-

2kacenka
15. feb 2012

@ivet_t tak mna tabletky vobec nestipali,a to ani nemam rada stiplave, cize to s tym suvisiet nebude - aj ked tiez som pocula o tom, ako s tym niektore kocky mali problem. Zrejme to bude individualne. Co som ale teraz vyskusala je gel na celulitidu s chillipaprickami, chillishape, a ten stipe 🙂 http://www.zdravime.sk/produkty/chilliburner-2-... - teraz v akcii s chilliburnerom zadarmo. Ale to aj pisu, ze štípe, cize je to normalne 🙂

janka2412
12. mar 2012

Ahojte žienky..CHILLIBURNER je dobra sprostost..Na kazdeho to sice ucinkuje inak ale nieste hladny??kolegyna zevraj nie a ja by som zozrala aj vola.
Jedna znama skoncila v nemocnici so zapalom hrubeho creva a vsetci dr.sa zhodli na tom ze je to s tychto liekov.Ja som zacala mavat tiez problemy so zaludkom tak som to vysadila a uz som ok..Jednoducho keby bolo chilli take dobre a zdrave tak by sme ho jedli stale ale ziadny lekar vam nedoporuci jest chilli kazdy den praveze naopak trochu do polievky sem tam a dost.Je to velmi NEBEZPECNE..radsej berte acai berry co je prirodne a chuti to ako cucoriedky.To vam doporucia aj lekari a nie toto svinstvo!!!!

janka2412
12. mar 2012

@chilliburner ...No mas pravdu chilli je zdrave ale len v malých dávkach.Spitaj sa lekara aki ma nato nazor.Uz poznam 3ludi co mali z toho problemy 2ja skoncili na operacnej sale zo zapalom hrubeho creva a ja som to hned vysadila no tiez som mavala uz bolesti a palenie v zaludku.Radsej si daj prirodne chilli do polievky ale toto nie.

xeni0301
13. mar 2012

dobrý večer....ja by som sa chcela opytat či mi vie niekto poradit ze ako schudnut co najrychlejsie 🙂 dakujem velmi pekne

schudnut
17. mar 2012

ahojte prosim vas tieto lieky mozu uzivat od kolkatich rokoch mozu to uzivat aj 13rocne deti rada by schudla v brusku vazi 53kg, a vysoka je priblizne 160cm. Prosim odpovedzte

mia666
18. máj 2012

Ahojte ja uzivam chilliburner uz 2 dni a zatial sa citim dobre. Ked budu vysledky dam vediet 🙂

monita33
19. máj 2012

@tcm
ahoj mozem sa ta spytat co je to SCEKu ? to je aka procedura?
dakujem pekne 🙂

smiesko
19. máj 2012

Ahojte ja sa pridám k vašej diskusií, ja som jedla Chilliburner asi pred 2 rokmi, po mojej skúsenosti, pre mňa zbytočne vyhodené peniaze 😠 , neschudla som vôbec. Neviem ako ostatným, každý organizmus je iný, ale ako som čítala vyššie uvedené príspevky ,tak je viac tých čo po tomto prípravku neschudli 😒 . Asi sa im prestal predávať, keď začali tomu robiť znova reklamu, počúvam ju celý týždeň na rádiu expres a videla som ju aj v telke.
Ahojte žienky a prajem pekný deň všetkým.... 😅

grolia
12. jún 2012

dobrý deň, prosím Vás ja sa chcem len spýtať či niekto nemá skúsenosť s Chiliburner po doužívani..či znova nepribral schudnuté kilá.dakujem

grolia
12. jún 2012

@smiesko prosím ta a nevieš mi povedať či si po tých tabletkach potom pribrala ked si ich prestala uživať??

sisi59
8. júl 2012

Ja som to brala a vobec mi to nepomohlo, skor naopak, zjedla by som aj kona...