Mamičky a nemamičky z Topoľčian a okolia

bubinko83
12. jan 2011

Otvaram novu temu pre mamičky aj nemamičky z Topoľčian a okolia,kedže jedna Topoľčianska tema je už zamknuta pre skupinku vyvolenych. 😉

marbella
13. jan 2011

@zuzufek áno, presne tak...Dobre si pamätáš 🙂 Vidím že máme rovnako staré deturence. Budeš rodiť v TO? A Maťa sa má ako?

zuzufek
13. jan 2011

@marbella ako ten čas letí..... áno budem rodiť v To,tak ako aj prvýkrát....Vidím,že si sa vydala až pri Púchov a každú chvíľu budeš mať ďalší prírastok 🙂 no ver- never s maťou som nebola ani nepamätám,naposledy v lete 2009....syn jej má už 6 rokov a robí si externe výšku,som s ňou v spojení len cez FB aj to len tak... 😉 neviem či aj vie,že onedlho druhýkrát porodím....ako sme skončili školu,ja som sa potom vydala a tak,trocha sa naše cesty rozišli....

felixko
13. jan 2011

@jarunka111 tebe sa predčasne narodilo dieťatko? dobre som pochopila, že si rodila v 7.mesiaci? ale drobček je v poriadku, áno?
@inffinity u nás to už inak nejde, iba tak, že malá upratuje so mnou. strašne sa do všetkého angažuje a pýši sa, keď ju za to pochválim. dnes ráno ma doslova nahnala umývať riady, ja som sedela v kuchyni, ona už mala stoličku pripravenú pri linke, čakala, kedy začneme /špinavé boli asi 3 šálky a dva fľašky/, ja som ešte taká chrípková, tak sa mi do toho nechcelo a povedala som jej, že nech počká, potrebujem si oddýchnuť a ona na to po asi 10sekundách: "mami, už si si oddýchla?", tak sme nakoniec tie riady umyli, ona prelievala vodu z drezu fľaškou do šálok a späť, ale bavila sa dlho dlho, tak som ju nechala; už ju od žiadnej činnosti, ktorú robím ja nedokážem odohnať. všade chce pomáhať.
@sssimi my celé noci neprespíme dodnes, v noci je v priemere 2krát hore na mlieko. nehovorím o tom, koľko požiadaviek má pred spaním. najprv mliečko,potom kávičku, čajík, vodičku,ešte koníka zakryť,ešte knižky prečítať,kašičku spraviť, nehovoriac o tom, koľkokrát pendluje medzi postielkou a našou postelou.ale my sme radi, s mužom sme vypustili večerné pozeranie TV a spoločne uspávame malú, chceme si jej dokonale užiť.

sssimi
13. jan 2011

@felixko s tým mliekom to počúvam od všadiaľ. Ja som Sarah kojila skoro do 14tich mesiacov. Už asi od 9teho mesiaca jej stačila len voda a stačí jej do dnes. Ja mám strašné problémy so spánkom. Veľmi dlho zaspávam. Takže akonáhle som zaspala Sarah sa zobudila. Bolo to pre mňa utrpenie. Nakoniec som sa tak naučila vstávať, že aj keď sa Sarah naučila celé noci spať, tak ja som sa ešte týždeň po tom budila sama od seba.
A my neuspávame. Sarah šupnem do postieľky, dostane pusu, plyšového slona a spinkáme 😉

mata1983
13. jan 2011

Jééj, to je super téma...škoda len, že sa mi adminky chystajú zrušiť prístup...práve teraz keď som našla túto tému...ak ma nezrušia tak sem rada zájdem....

bubinko83
autor
13. jan 2011

@mata1983 ,prečo ta chcu zrušit? 😒

nicky655
13. jan 2011

@mata1983
to ti normalne napisali, ze ti rusia prsitup? ☹

mata1983
13. jan 2011

@bubinko83 Pretože som mala jednu otázku na dminku janocku, toto som jej napísala ja:

mata1983 @janocka Dobrý deň, využívam túto tému, pretože keď som písala e-mailom môj problém, nikto mi naň neodpovedal. Asi pred pol rokom mi Vaša aminka ikarkulka písala do IP, že som zaregistrovaná pod dvoma prezývkami a že si mám vybrať iba jednu. Na to som jej odpovedala, že mám len jednu registráciu, dostala som nepríjemnú odpoveď a hneď na to ste mi zrušili moje prihlasovacie meno a heslo na portáli mojasvadba.sk. Viem že to sem nepatrí ale mňa to veľmi nahnevalo, pretože som nič zlé neurobila. Dúfam, že mi za toto zase nezrušíte môj prístup na stránk modrykonik.sk. Ďakujem.

a na to mi prišla odpoveď od janocky:

@mata1983 mame rozne technicke moznosti ako zistit ci ma uzivatel viac registracii a ked ta admin, ci uz @ikarkulka alebo niekto iny poziada aby si si vybrala z viacerych loginov jeden, tak si mas 1 vybrat alebo vysvetlit kto iny sa prihlasuje z tvojho PC. Vidim, ze mas opat viac loginov - tento a este 1 starsi. Takze ak si nevyberies jeden, ktory budes pouzivat, bude ti pristup na stranku natrvalo odoprety

mata1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubinko83
autor
13. jan 2011

@mata1983 ,jaaaaaaaj tak si vyber jeden nick a ten ti nechaju,ne? 🙂

mata1983
13. jan 2011

@nicky655 hej niečo v takom zmysle... dúfam, že na to doplatí aj chudera suseda🙂

mata1983
13. jan 2011

@bubinko83 čo si to nečítala?ja mám iba jeden nick....

bubinko83
autor
13. jan 2011

@mata1983 ,jasne že som to čitala,len som to nejak nepochopila tak som prečitala ešte raz(hlava blondava).Takže vy mate so susedkou jednu IP adresu ak som to spravne pochopila? Inak je to tu niekedy otras stymi pravidlami 😠 😠 😠 To akože keby byvame v jednej domacnosti 2 osoby nesmu chodit na kona,ibaže pod jednym nickom???

mata1983
13. jan 2011

@bubinko83 presne tak...pochopila si to super, len oni nie! a najhoršie, že som ani nemala šancu to vysvetliť a hneď prvá odpoveď bola výhražná. To nechápem, že to takto môžu robiť...radšej už mi nepíš, 😀 aby Ťa nezrušili 😀

bubinko83
autor
13. jan 2011

@mata1983 ,no ale je to sila teda ti poviem ☹ Inak oni su niekedy tie adminky fakt neprijemne.Aj ja som raz založila temu a oni mi ju bez normalneho vysvetlenia zamkli a hotovo.Som nechapala ,lebo sa tu prebera fakt všeličo a akurat mne zamkli temu ktora sem vraj nepatrila,ale dodnes neviem prečo. 😒

janocka
13. jan 2011

@mata1983 @bubinko83 to, ze ma mata1983 som nezistila iba podla IP adresy, máme viac moznosti ako zistovat duplictne nicky a iba podla IP to zdaleka nie je, takze @mata1983 nezavádzaj prosim, ze ta chceme bloknut kvoli tomu, ze tvoja suseda ma rovnaku IP ako ty 😉

mata1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bubinko83
autor
13. jan 2011

radšej sa nebudem do toho miešat ☹

danu
13. jan 2011

@bubinko83 bez vysvetlenia diskusie nezamykame, vzdy je uvedeny dovod stopnutia v zamknutej diskusii

bubinko83
autor
13. jan 2011

@danu ,ok 😉

mata1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata1983
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jarunka111
13. jan 2011

@felixko no hej v 7.mes 😒 ale dnes by to na neho nikto nepovedal, aký bol chrústik malinký a všelijaký 😉

kkkatarinkaaa
13. jan 2011

ejha..,,tu sa nejako podozrivo maze 😲 .......

nicky655
13. jan 2011

@spiruanka ano, vola sa dr. dragunova. aspon ti to dobre pihli? myslim ci na prvykrat,a bolel ten vpich?
a si si nestihla vypytat dalsiu davku?

ono, v teme epiduralna analgeza je toho dost tu na konikovi,ale tak to nie su baby ,ktore rodili v topolcanoch. tak zato sa pytam,lebo chcem mat prehlad,ako to ide tymto nasim doktorom ta epiduralka 🙂

spiruanka
13. jan 2011

@nicky655 je to neprijemne ale nevadilo mi to pretoze som sa tesila,ze mi to pomoze.este sa aj podarilo hned na prvy krat pichnut,neviem kde sa stala chyba,ale co uz mozno mi to aspon urychlilo porod aspon tak sa utesujem,ze to nebolo uplne zbytocne 😒
@kkkatarinkaaa ahoj Katka jasne,ze si ta pamätam ale neviem presne teraz byvas v Solcanoch?ak nie tak prepac 😅
@marbella no vidis aka si sikovna 🙂 a co babo v brusku poslucha? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre