Kto máte otvorené tretie oko? Ako s tým žijete?

eeevvvkkkaaa
17. jún 2010

Ako to prežívate, ako k tomu prišlo, ako ste si na to zvykli,aké boli začiatky. Píšte, potrebujem spoznať niekoho, kto tým prešiel, lebo aj ja to prežívam a som na to sama.

eeevvvkkkaaa
autor
18. jún 2010

neviem to psychicky spracovať tie zmeny, pomôžte mi prekonať to, kým si zvyknem.

amirah
18. jún 2010

ahoj evka, no ja keď potrebujem odpovede, tak chodím práve na Helarine stránky. Keď sa budeš pýtať určite ti odpovedia...🙂 Viem, že si písala do sekcie čelová čakra tretie oko. Polož im konkrétnu otázku a snáď ti poradia. Ja zase neviem nájsť nikoho, kto by podobné schopnosti mal. Snažím sa o duchovný vývin, ale bojím sa zmien a karty mi hovoria, že potrebujem duchovného učiteľa... 🙂

petkarusnakova
16. apr 2011

Ahoj evka,píšem ti skoro po roku,teraz som sem naďabila.Chápem ťa ,mala som to presne tak ako ty,išla som sa zblázniť,bolo to fakt silné a rýchle.Potom som si to však začala užívať,hlavne komunikáciu so zvieratmi a to že som vedela zrazu všetko.jedna vec ma však na tom irituje,nevedela som analyzovať všetko a neviem to doteraz,každo pádne ak chces mohli by sme to prebrat aj ked tazko je nájst tie spravne slová.

lubo_
27. aug 2017

Ak sa chceš na túto tému pozrieť reálne, zabudni na všetko, čo si o tom počula, alebo čítala. Naučiť sa nedá. Musíš byť tak trochu "vyšinutá". Drogami nedosiahneš cieľ, len si uzavrieš tretie oko doživotne.

marusia12
27. aug 2017

@lubo_ drogami? ktorými konkrétne??? 😀

lubo_
28. aug 2017

@marusia12 Ktorými? Je ich veľa, ale nie je podstatné vedieť ktoré. Nemá zmysel vykopnúť pootvorené dvere, ktoré sa za tebou navždy zatvoria a z teba zostane troska. Takzvané tretie oko sa nachádza medzi obočím. Niektorí to volajú šiesta čakra. Kamene a minerály nepotrebuješ.

marusia12
28. aug 2017

@lubo_
@lubo_ ja nepotrebujem vysvetlenie. Ja som sa pýtala na drogy, ktoré podľa Vás otvárajú tretie oko?

lubo_
29. aug 2017

@marusia12 Viem, tak sa ťa opýtam rovno: Z akého dôvodu to potrebuješ vedieť?

marusia12
30. aug 2017

@lubo_ ja to vedieť nepotrebujem, pýtam sa, čo mi povieš ty... totiž silne pochybujem, že duchovný človek, ktorý toto rieši, nebude vymýšľať s "drogami". Tam už z princípu tieto veci odmieta... okrem marihuany. Takže napísať, že skúsiť drogy je to isté, ako dať 5 ročnému zapalovať a kanister benzínu. Bude mu to na dve veci.

lubo_
30. aug 2017

Vždy sa nájdu ľudia, ktorí riešia, ale duchovných je len zlomok z počtu zvedavcov. Aj mariška je droga.

marusia12
30. aug 2017

@lubo_ je to dar Bohov a nie droga

kikundela
30. aug 2017

Prosim vas co to je?

sisaka
30. aug 2017

To je tak keď niekto sa hrabe niekde kde ešte nie je a nevie, co robi. Čo je to za blby nápad dať si niekomu otvoriť čakru? Čakry sa otvárajú pri meditácií a liečení a potom sa zavrú. Ked uz ich niekto "sikovny" otvoril, vie ich urcite aj zavriet

marusia12
30. aug 2017

@sisaka skôr ma zaujíma, na čo im to je? Keď netušia, ako sa to otvára, načo im to bude, až to otvoria? Čo si myslia, že tam uvidia čísla športky? 😀

lubo_
30. aug 2017

@marusia12 Každá vec má množstvo uhlov pohľadov. Ako rozpoznáš pravdu od klamstva, keď je lož rovnako presvedčivá ako pravda?

lubo_
30. aug 2017

@sisaka Kto raz otvorí knihu múdrosti, už ju nikdy nezatvorí...len keby sám chcel.

marusia12
30. aug 2017

@lubo_ Pravda je najvyššia forma lásky, tú nakoniec vždy poznáš.

lubo_
30. aug 2017

@marusia12 Pootvorí sa aj samovoľne. Spáči sa nikdy nedozvedia, že spia.

sisaka
30. aug 2017

@marusia12 no to sa asi nedozvieš na čo...Niektorí ľudia radi experimentujú a a potom nevedia, čo s tým ...

lubo_
30. aug 2017

@marusia12 pekne si napísala.

marusia12
30. aug 2017

@sisaka nevidím to na experiment, skôr zombie snaha sa dostať kamsi, kde sa nikdy aj tak nedostane. Inak by nehľadala návod na MK.