Ako zmenšiť crocsíky?

mazula
28. mar 2012

Ahojte, kúpila som synovi crocsíky,ale sú mu veľké,menšie by mu boli malé,nemáte nejaký fígeľ,ako vnútro zmenšiť?je to asi len 0,5mm ale tým pádom mu nôžku nedrží pásik.Ďakujem

anihra
28. mar 2012

ak to je len o taký malý kúsoček, tak ti do nich za pár dní hádam dorastie, nie? Crocsy sa majú kupovať o niečo vačšie, kôli cirkulácii vzduchu, inak sa v nich potí nožička. Ten pásik má na nich viac menej ozdobnú funkciu, nikdy nebude držať nožičku tak pevne ako normálne sandálky. Je správne ak sú mu voľné, pozri si to na originál stránkach, alebo ti to potvrdí hocijaký skúsený predajca.

lubina
28. mar 2012

JA som takto dala do perdnej casti, tam kde su prstiky vatu (podla potreby-to je vyhoda).Teraz ich este nenosi naboso, ci? Tak ta vata by nemala vadit a ucel to splni 🙂

vladulik
26. máj 2012

Skús dať vložku do topánky, nám sa to osvedčilo.

briketa
26. máj 2012

@mazula, ak sa mu v nich nesikovne chodi, tak to urcite nie je tym, ze su mu pol milimetra! mensie.
Crocsy su obuv, ktora sposobuje zvysenu nehodovost a pady u deti, u nas su zakazane nosit ich do skolky aj skoly.
Nie su stavane na detsku nohu. Su take lahke, ze sa v nich lahko podkyna a nemaju dobru stabilitu. Je to obuv do zahrady, nie na nosenie namiesto normalnych topanociek.
.

luciferkax
27. máj 2012

U nás v škôlke majú detičky nosiť papučky, a žiadne CROCSY! Vôbec nie sú vhodné pre tak malé detičky, ktoré sú stále v pohybe a jašia sa!

sssimi
27. máj 2012

Tiež sa prikláňam k názoru, že crocsy nie sú vhodná obuv pre tak malé dieťa. Vlastne ani nechápem koho to napadlo ich v takej veľkosti vôbec vyrábať 🙄 a nie to ešte kúpiť. Bola som svedkom veľmi škaredých pádov v tejto obuvi. Na boso sa nôžka veľmi potí a šmýka sa a aj v ponožkách sa dosť nôžka šmatle. Takže žiadne výplne, ale radšej pevnú obuv a s plnou pätou. Veď teraz je výber obrovský.

alex31
28. máj 2012

Croksiky by sa "zmensovat" nemali. Aby boli bezpecne mali by pekne sadnut na nozku bez akejkolvek upravy. Ci su alebo nie su vhodne pre take male deti neviem, my ich mame v rodine vsetci vratane maleho ... a ten ich miluje ... kupujeme si do nich este aj take tie rozne "zvieratkove" gombicky co sa daju zapnut do tych dierok ... v tvojom pripade by som mozno este skusila pozriet v nejakej inej obuvy lebo ani croksy nie su vsetky strihovo rovnake - aj ked sa to nezda - a ked nie tak mozno tu vlozku do topanok ale ako som pisala radsej by som skusila kupit nejake ine co na nozku pekne sadnu aj bez upravy 😀 😀 😀

stanislavao
28. máj 2012

nehnevajte sa, ale ako vas napadlo zmensovat crocsy? akoze ako by sa mali zmensit? nedaju sa zmensit. crocsy musia sediet, ked ten remienok vzadu date na patu, tak to musi drzat nohu. crocsy su boticky velmi vdacne, ale urcite nie na celodenne chodenie. je to super k vode napr. poti sa v tom noha a neni stabilna. urcite by som v nich neodporucala bezat, lebo velmi nepekne deti padaju. nasi chalani ich maju tiez, ale to je tak na chvilku, na vybehnutie a do vody, ked je teplo. a ked ste skusili o cislo mensie a boli male, tak tieto nemozu byt velke, alebo skuste iny model pozriet. su rozne napodobeniny a kazde maju ine rozmery trosku. a vlozku neviem, neskusala som, ale podla mna by tam nebola moc stabilna.

ivett1
28. máj 2012

Crocs-y, glogsy - skrátka ľahké letné vsuvky vzadu s remienkom, tak to si neviem predstaviť ako by som ich zmenšovala...treba vybrať také, ktoré sedia...veľkosť nie je vždy rovnaká aj keď číslo je to isté...ja som kupovala takéto vsuvky v Danea veľ. 29 - pre chlapca a pre dievča a vnútorná dĺžka bola úplne iná (aj výrobca -jeden pár bol orig. Danea a druhý si už nepamätám...)..skúste pozrieť ešte v iných obchodoch, možno mu niektoré sadnú...ak ide o riginál zn. crocs, tak treba chvíľu počkať, kým mu narastie nôžka ...alebo ich nosiť zatiaľ ako šľapky, bez remienka vzadu... 😉 ...(aj tak je to len taká "poistka" ...)

hajanka
28. máj 2012

@mazula kolko ma rokov (kvoli tomu sa pytam, ci uz vie chodit, alebo sa este len uci) ? ak su mu velke, treba kupit mensie, nie zmensovat 😉 kazda topanka je jedno aka musi na nohe sediet, ako pise @ivett1 a @alex31

skus si pozriet crocs fit guide a size charts aby si vedela, ako maju na nohe sediet, nie su to klasicke topanky na ake sme zvyknuti a nesedia ako klasicke topanky
kedze su vyrobene zo specialneho Croslite materialu, pocas nosenia sa nohe prisposobia, telesne teplo zmakcuje topanku a formuje sa presne podla nohy nositela
crocsy su vyrobene na nohu prave takto, bud roomy fit, alebo relaxed fit, alebo standard fit a pri kazdom type to je aj uvedene
nemaju sediet na nohe ako klasicke topanky! su takto vyrobene a komu to nevyhovuje, mal by si radsej kupit klasicke topanky
na nohe sedia volnejsie nez klasicka obuv - loose fit, strany nohy a prsty by sa nemali dotykat topanky, su vyrabane uplne inak ako klasicke topanky na ake sme zvyknuti
ziadne tlaky na nohy na ziadnom mieste!
ci mu sedia skontrolujes lahko, daj strap hore na zvsok crocsy a pozri sa ako mu nozka sedi v "stielke", prsty by sa nemlai dotykat prednej casti a pata by mala pekne sediet vo vykrojeni, malo by tam este byt miesto (samozrejme zalezi od typu aky mas, crocsov je okolo 70 druhov)
my s nimi mame len dobre skusenosti, vobec sa nesmykaju, nezanechavaju smuhy, su priedusne, netlacia, nehryzu, nevytvaraju otlaky, nam sa noha v nich vobec nepoti a su aj bacteria and odor resistant, maju masaznu a tvarovanu stielku (pre zdravu klenbu)

@briketa prave American Podiatric Medical Association ich odporuca 😉

neprihlasenabriketa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz