Sú dobré gumáky z Lídla?

lucka_vengl
18. feb 2015

Ahojte, v lidli budu mat gumaky, rozmyslam, zeby sme kupili malej. Mate ich niekto, dobre drzia nozicku? Mala ma len 18 mes, sama chodi 4 mesiace, tak nechcem aby jej tie gumaky urobili zle

ivetlo
18. feb 2015

Ahoj, mi máme ešte z jesene také blikajúce aj so zateplením a sú super. Mi sme spokojný s týmito z Lidla.

kotatko201
18. feb 2015

Z lidla neviem ale kupujeme radsej v lekarni.... a myslim je to za tu istu cenu ale mali sme aj demar a boli skvele.... :D

0silvia0
18. feb 2015

@kotatko201 gumaky sa kupuju aj v lekárni 😕 😕 ? to som teda nevedela

ichbinich
18. feb 2015

@lucka_vengl
Ja som kupila synovi, tiez tie zateplene a blikajuce 😉 Akurat som nemala moc na vyber, a mali jeho velkost... Nestazoval sa nikdy, ale on je uz velky, ma 5 rokov.
Pre dceru som kupovala male 20tky a 21-tky v Deichmanne, ale pre mna su gumaky gumaky 😉 Lisia sa vzorom a farbou 😉

monhla
18. feb 2015

Gumáky z Lidla nosí aj staršia a to má predpísané vložky od ortopéda. No neriešim to, veď v nich ide iba cca 10 min do škôlky keď prší, alebo max. 15-20 minút keď sme doma a potrebujem niečo vybaviť a prší. Nenosí ich každý deň, ani každý druhý 🙂 Napr. tie prvé gumáčky mala obuté 3x a po zdedení ich mala mladšia 2x.

Gumáky sú jediná obuv, kde riešim skôr dizajn / a v poslednej dobe aj blikavosť/ viac ako vhodnosť na nosenie. A to si na kvalitu topánok pre deti dosť potrpím.

kotatko201
18. feb 2015

@0silvia0 u nas v lekarni kupite vsetko... :D

miku1
18. feb 2015

@lucka_vengl Kupujem ich bežne, a zatiaľ všetko boli OK. Dcéra ich rada nosí, hlavne tie blikajúce 🙂

ivet1371
18. feb 2015

Dosť sú tvrdé.môj malý ich nechcel.teraz som objednala za 10 s jednej stranky baterfetky či ako sa volá

zuzkazivcak
18. feb 2015

Súhlasím s @miku1, aj my ich máme a sú super...a tie zateplene su fakt fajne teple....

lienka_g
18. feb 2015

ja som neni vôbec spokojna. hlavne so zateplenymi. pri vyzúvaní sa vyberá tá vložka a velmi ťažko sa tam dáva naspať keď sa to neopraví hneď. sú tvrdé a velmi tažko sa umývajú. sú také drsné, že sa tam všetky špiny zazerú a nedajú sa dobre umyť. ja uz v lidli isto gumáky kupovať nebudem 😒

alex137
18. feb 2015

my sme kupili 2x a syn ma mokre ponozky

zmokito
18. feb 2015

My mame tiez z Lidla a uplne v pohode, syn ich miluje, lebo blikaju 😀 a tie zateplene su fakt dobre, drzia pekne nohy v teple.

anketkarka
18. feb 2015

My uz mame druhe a je to ok, urcite kupime aj vacsie, ked z nich vyrastie, ale tie zateplene. V prvych sa nam naozaj vyberala vlozka, ked uz sme ju raz vybrali, ale kym nevyberies, tak asi drzi na mieste. Takej malej by som ale asi este nedala, ked chodi len 4 mesiace. Asi by jej to neuskodilo, ale podla mna je v tom namahave chodit. Podla mna este potrebuje mat clenok pevne a nozku ohybnu a to asi v ziadnych klasickych gumakoch nedosiahnes.

heni79
18. feb 2015

@lucka_vengl
My ich máme, sú úplne ok.
Len - gumáky sú gumáky. Nebudú "dobre držať nožičku". Ale zas ja ich dcére obúvam iba do daždivého počasia, do blata a tak. Nie bežne. Tie lidlové sú dosť pevné, možno až príliš, pre tak malé dieťa (18mes.) a neviem, či vôbec mávajú aj také malé čísla. Pre väčšie deti sú v pohode.