Velkosť capačky 11cm. Na koľko mesačné bábo to asi je?

evulilik
21. mar 2011

Ideme na navštevu k bábätku a nesieme im darčeky .. kupili sme aj capačky 11cm dlhá podrážka.. ale nie a nie sa knim dopraviť.. raz boli chory oni.. raz mi... babo bude mať 27. 3. 2 mesiace .. nechceme im doniesť niečo čo bude malé.. Bábo sa narodilo väčšie .. a ja teraz netuším či mu to bude dobré...na tých capačkách totiž píše že 0-6 mesiacov ?? poradte prosím...

evickapooh
21. mar 2011

deti vo veku 1 rok maju cca 12 cm -ove nozicky[v priemere]takze tie capacky su na 6 az 9 alebo 6-12 mesiacov-zavisi od typu ci su clenkove ,mokasiny...capacky nemusia pasovat ako topanocky, presne na cm ,lebo babo v nich este nechodi

ikke
21. mar 2011

lenze 11cm podrazka neznamena, ze sa do nej zmesti 11cm nozicka 😉 dolezity je vnutorny rozmer papucky, v kazdom pripade radsej trochu vacsie, nez male...
apropo, moj maly mal v 9 mesiacoch, ked som mu kupovala prve capacky, uz nohu dobrych 12cm, teraz ma asi 13,5 cm, a to sa nenarodil nijako extremne velky, akurat potom rastol ako z vody a noha este rychlejsie... 😅
cize je to individualne, ale ak ma iba 2 mesiace, este by ich mohlo chvilu ponosit, myslim, ze zhruba do tych 6 mesiacov

montinka
21. mar 2011

nas maly ma 8,5 mesiaca a ma teraz nozicku 11 cm dlhu. lenze ty mas asimensie capacky lebo dolezita je vnutorna dlzka ako pise ikke

bobocka
21. mar 2011

to je strasne individualne.my nosime 21tky a niektore deticky co su v miskovom veku nosia 23-24.kazde dietatko ma v danom veku inu velkost nozicky.ale na tak male babo to podla mna sadne.dolezita je ta vnutorna strana capaciek,nie vonkajsia,a musi tam byt trosku medzera.nesmie to byt na fest.takze treba odmerat nozku babatka,vnutornu stranu capaciek a tak dostanes odpoved 😉

stvura
21. mar 2011

Zalezi od typu, strihu a ake je velke babatko...ako ti pisala evicka, malo by to byt na 6-9 mesacne dietatko. Mojej malej su v skoro 6 mesiacoch stale dobre capky 0-3 mesiace, ale to je velmi individualne (obe moje deti maju male nohy po mne). 😉 Ale myslim ze by mu nemali byt male...apropo, capacky u mna ako darcek velmi nebodovali, skor body a overaliky na spinkanie, pripadne hryzatko. 😉

lucia.kl
21. mar 2011

my sme v pol roku nosili ešte capačky 0-3mesiace a tie mali 10cm vnútornú dlžku, teraz majú 9mesiacov a nosia capačky na 3-6m, takže by nemali byť malé.... skôr do nich bude musieť ešte dorásť 😀