MUDr. Andrea Petrašková - Topoľčany

lejuska412
26. jan 2024

Dobrý deň, chcem sa spýtať viete mi poradiť, máte skúsenosti s touto lekárkou je endokrinologička , lebo čítala som veľa zlých recenzií na ňu. Ma niekto z vás s ňou skúsenosti? Ďakujem

natalienka12
26. jan 2024

Tak sa skús nad tými recenziami zamyslieť...sú pravdivé

lejuska412
autor
26. jan 2024

@natalienka12 ďakujem . Aj s ňou máš osobnú skúsenosť? Pls je to pre mňa dôležité mám tam dnes ísť

natalienka12
26. jan 2024

@lejuska412 áno, ale verejne to písať nebudem, sorry

lejuska412
autor
26. jan 2024

@natalienka12 tak skús prosím do správy,🙏ďakujem veľmi pekne 🙂

natalienka12
26. jan 2024

@lejuska412 nechcem ju očierňovať, nepíšem na lekárov zlé recenzie, predsa je to lekár a nepatrí sa to

lejuska412
autor
26. jan 2024

@natalienka12 Veď v poriadku, len som chcela vedieť, skúsenosti,lebo som aj v NR objednaná ale až za 4 týždne. Ale chcela som to čím skôr riešiť a dnes mám možnosť ísť ku nej . Tak preto . Tak aspoň mi povedz , neodporučaš teda ku nej ísť ? Ďakujem ešte raz

queen_mary
26. jan 2024

Ved bez, a sama posudis. A ked nebudes mat dobry pocit, pojdes o 4 tyzdne do nitry. Btw vsimaj si pri recenziach aj kto ich pise, akym stylom su pisane, na akej "urovni". Lebo kolkokrat tie recenzie pisu taky ludia, od ktorych by si si poradit ani nedala..

daniela_m
28. jan 2024

Mne predpísala lieky, následne som sa objednala do Ľubochne (nebola som si istá práve kvôli recenziam, lieky som nezacala uzivat) a v Ľubochni mi povedali, že mám ukazkovu štítnu žľazu, žiadne lieky netreba

danka56
25. feb 2024

Neodporúčam