Dobrá škôlka v Trenčíne

lusyq
5. máj 2024

Ahojte mamicky prosim poraďte mi dobru škôlku v trencine. Na juhu ideál. A ešte otázka da sa poslat viac žiadosti do rôznych škôlok? Dakujem

mirafi
5. máj 2024

@lusyq žiadosti môžeš dat viacej. 🙃 Len škôlky o nich vedia, riaditeľky si potom tie žiadosti roztriedia. Vezmú ta vždy len do jednej škôlky. Nikdy sa nestane, že ti dieťa vezmú do 2 alebo viacerých škôlok. 🙃

lusyq
autor
5. máj 2024

@mirafi dakujem. Viete mi poradiť ktorá skolka je na juhu dobra?🙂

mirafi
5. máj 2024

@lusyq nie je za čo. 🙃 Na Juhu netuším. 😄 Sihoť by som poradila. 🙃

lusyq
autor
5. máj 2024

@mirafi a sihot ktorá ?🙂 hlavne kde je dobra riaditeľka a vyjde v ústrety

mirafi
5. máj 2024

@lusyq za mňa naj na Opatovskej ulici MŠ škôlka. 🙃 Riaditeľka výborná za mňa. 👌 Len podľa mňa je mala šanca, že ti vezmú dieťa z Juhu na Sihot.

mirafi
5. máj 2024

@mirafi MŠ Lienka*

wodanka
5. máj 2024

@lusyq súkromná Handrbolka v Kubrici, za nás top 👍

zuzicka122
5. máj 2024

@mirafi nie je pravda, ze vezmu len do 1.... mne zobrali do 2 škôlok, sama som si potom vybrala a do druhej zavolala, že nenastupime.

zuzicka122
5. máj 2024

@lusyq moje decká chodia do MS Slniečko, záleží aké učiteľky dostane, niektoré fajn, niektoré prísnejšie, s riaditeľkou nemáme ziaden problém. Aj strava je fajn, zlepsila sa za poslendy rok odkedy maju novu veducu v kuchybni. V čom konkrétne potrebuješ vyjsť v ústrety?

mirafi
6. máj 2024

@zuzicka122 a do akých ti zobrali? Do súkromných? Tretí rok riešim prihlášky a nikdy sa to nestalo.

daniela.ho
6. máj 2024

@mirafi nam tiez zobrali dceru do oboch, do kohutikovej aj do slnieckovej na juhu, mala som sa roznodnut do ktorej teda chceme ist, mala moznost ist tam alebo tam. A to mala pri nastupe 2r a 8m.
Chodi do slnieckovej

zuzu1304
6. máj 2024

@mirafi zaujímavé, asi prvý človek, ktorý si chváli túto škôlku. Prečítala som diskusie, rozprávala som sa s ľuďmi z okolia... Práve včera sme sa rozhodovali ktorú škôlku na Sihoti preto som si robila prehľad...

zuzicka122
6. máj 2024

@mirafi detto ako píše @daniela.ho

mirafi
6. máj 2024

@zuzu1304 vážne? Boli ste sa tam pozrieť?
Ja poznám veľmi veľa ľudí, čo sú spokojní. 🙃

lusyq
autor
7. máj 2024

@daniela.ho takze slniecko je dobra škôlka? Vyjde riaditeľka v ústrety čo sa týka stravy?

lusyq
autor
7. máj 2024

@zuzicka122 so stravou ci je otvorená že mu budem nosit svoju lebo nemôže jest to čo varia v skolke

daniela.ho
7. máj 2024

@lusyq to netusim, take som neriesila ale riaditelka je velmi mila, staci si zavolat a spytat sa

zuzicka122
7. máj 2024

@lusyq neriešila som, ale keď moja malá nemohla mlieko, potrebovali papier na to. Takže ak máte potvrdene nejaké intolerancie/alergie, tak nie je problém. Spolužiačka ma alergiu na vajíčko a mama jej vždy nosí jedlo keď je v jedle vajíčko...

katka2510
11. máj 2024

@lusyq do akejkoľvek skolky môžeš jedlo nosiť iba na základe diagnózy od gastroenterologa prípade inunoalergologa...