Garsónka - Trenčín juh

andrejko2019
22. apr 2024

Dobry deň,prosim Vas chcem Vas poprosit o Vaše nazory,chcem kupit garsonku s balkonom v Trencine v lokalite Juh,je tato lokalita vhodna na prenajom,je o prenajom v tejto oblasti dostatocny zaujem alebo radsej sa poobzerat po inej lokalite?Veľmi si cenim každeho nazor a vopred zaň ďakujem.

sevrin
22. apr 2024

Ja si myslím, že hej, v TN na Juhu ešte donedávna sa ľudia o byty bili, odkedy išli hypotéky hore, tak už je niektoré byty problém predať. Ale inak celkovo žiadny problém, je to okraj mesta, príroda blízko, samotné mesto nie je až tak ďaleko. Podľa mňa oveľa lepšie ako Zámostie v okolí diaľničných privádzačov.

svetlonos
22. apr 2024

@andrejko2019
Pockaj si ešte na zopar dalsich odpovedí. Juh nie je uplne idealny. Pozri radšej Sihoť. Bližšie k mestu aj pešo, da sa ist na Brezinu, fajn lokalita. Pozri radšej tam - pisem ti z pozície nájomcu. Na juh by som nešla.

sevrin
22. apr 2024

@svetlonos zo Sihote je to trochu štreka hore na Brezinu. A na to ako je to relatívne blízko k mestu, mi to príde ako dosť zapadákov. Ale komu to vyhovuje, proti gustu žiadny dišputát.

klotildabazarik
22. apr 2024

@andrejko2019 ahoj zamna nie sestra byvala na juhu, ale je rada ze sa odtial odstahovali, ak chces prenajimat tak skor odporucam kúpiť inv byt na sihoti,

andrejko2019
autor
22. apr 2024

@sevrin Ďakujem velmi pekne za nazor,cenim si to.

andrejko2019
autor
22. apr 2024

@svetlonos Ďakujem strašne moc za nazor.

andrejko2019
autor
22. apr 2024

@klotildabazarik Ďakujem velmi pekne za nazor.

svetlonos
22. apr 2024

@sevrin
byvas v jednej ci druhej lokalite? Ak chce clovek živo, ide do mesta. Na Sihoti je pokoj a k mest to blizko je - este upresním, ze so chodila peso/ busom.
Na juhu viacerí znami boli nespokojní, okrem jedneho, kupil byt v novostavbe niekde tam pomimo.
A ludia, ktori ozaj potrebuju "nezapadakov", nebývajú v TN ale v inych mestách. Na brezinu sa ides športovo vyžiť, tak nemusi byt "za rohom" 🙂

svetlonos
22. apr 2024

@andrejko2019
rado sa stalo 🙂

sevrin
22. apr 2024

@svetlonos ano poznám dlhodobo obe lokality. Tie novostavby moc kvalitné nie sú, asi moc tenké steny majú. Buď si človek zvykne na paneláky alebo nie.

svetlonos
23. apr 2024

@sevrin
tak to je jasne, do je dom 🙂