Gynekológ MUDr. Jankovský - Trenčín

30. okt 2021

Zienky, aké máte skúsenosti s mudr Jankovskym čo sa týka starostlivosti počas tehotenstva, pripadne ak bol prvý porod prirodzený ale veľmi zlý, s následkami tlači do ďalšieho prirodzeného? Je chápavý a priateľsky, alebo odmeraný? Ďakujem

katulastraka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
autor
30. okt 2021

@katulastraka ďakujem za koment, ale pýtala som sa niečo úplne iné a to že si to nepočula, neznamená že to tak nie je. Ďalej nikde nepíšem že nebudem mat doporucenie, keďže mám následky a budem rada ak dieťa výnosim. Bohužiaľ sú gynekológovia, ktorí ani toto nechcú akceptovať a majú hrozný prístup. Takze pokial nevieš odpovedať aký je konkrétny dr tvoja odpoved je zbytočná

katulastraka
30. okt 2021

Jasne, zmazala som ju teda 🙂 pekny vecer prajem

janettdamian
30. okt 2021

@katulastraka moja známa u neho bola (či je teraz neviem) pacientkou pred 8 rokmi. Takže ona bola s jeho prístupom vtedy spokojná, vzťah má taký aký si s ním vytvoríš. Čo sa týka tvojej otázky, či tlačí na ďalšie prirodzené pôrody po komplikáciách to neviem. Ale v čase, keď som ja porodila, tak u neho rodila aj moja vzdialená príbuzná a nedopadlo to dobre.

nelca0510
30. okt 2021

Ja nemám osobnú skúsenosť s porodom,ale zákrokom a veľmi si ho pochvlaujem. Kamarátka ho mala počas tehotenstva,zazmluvneny na planovany cisársky po 1 cisárskom a tiež si ho nevie vynachváliť.

podobova15
31. okt 2021

Mne robil sekciu kvôli veľkosti bábätka, v pondelok som bola u neho v stredu som rodila. Kvôli veľkosti mi odporučil sekciu, bola som na kunzaltacii u iného lekára tam kde som mala rodiť a potvrdili mi jeho odporúčanie. Ja nemám čo vytknúť. Bola som veľmi spokojná.

kleopatra114
10. nov 2021

U mna bol počas oboch tehotenstiev dôsledný.

jana7638
9. dec 2021

Ja mám po 3 pôrode a mám gynekológa MUDr. Jankovskeho, nemôžem nič zle na neho povedať. Bola som veľmi spokojná so starostlivosťou počas tehotenstiev.Samozrejme aj pri klasických kontrolách.😊
Pri prvom som bola viac sledovaná lebo malý priberal malo
Prvý pôrod som mala cisársky z dôvodu,že bol otočený dole ritkou. Hneď mi povedal,že mi odporúča cisársky a môžem ísť rodiť do Banoviec,kde slúžil.Mal mi robiť cisársky,ale nakoniec sa malý vypýtal skôr ako sme mali dohodnutí termín tak ma rodil v Banovciach iný lekár z dôvodu,že bol doktor na dovolenke 😊 tiež veľká spokojnosť
Pri cisárskom mi neodporúčal Trenčín z dôvodu,že by mi malého pretáčali v brušku.
Pri druhom tehotenstve sa má pýtal,aký chcem pôrod,keď som mala prvý cisársky.Druhe tehotenstvo som mala úplne v poriadku tak som rodila prirodzene.

Pri tretiom som chodila už v 8mesiaci každý týždeň na kontroly z dôvodu,že som sa otvárala.

K nemu chodíš až do pôrodu. Posledný mesiac nechodíš do nemocnice na poradňu,ale k nemu on ti robí aj pasi.
Ja som išla do nemocnice keď mi odtiekla plod.voda všetci 3ja boli pred termínom 😊
Po šestonedelí ideš na kontrolu a to Ta berú hneď na vyšetrenie nečakáš v rade.

arexka
9. feb 2024

Ja k nemu chodím od puberty a je dobry doktor zachranil mi maternicu ked som mala zlé výsledky z krčka maternice...mam rada aj doktorku co tam s nim bola ale momentálne je na materskej..teraz som tehotná tak chodim len k nemu na poradne vždy je veselý rad ked je všetko ok s babom ja jak na ihlach na každej kontrole lebo som mala predtym MA to som bola na kyretaži tiež u neho a všetko v poriadku..budem k nemu chodit kym bude ordinovať určite 🙂 rodila som prvu aj toto druhe budem v Trenčíne takze to on ma rodit nebude banovce su ďaleko pre nas to tam nepôjdem..ale co mi malu rodila doktorka vola velmi mila dobra nemôžem sa sťažovať pomohli mi mala som prirodzený pôrod a hej k nemu sa chodi do konca tehotenstva na prehliadky aj na pasy mna poslali do nemocnice az ked som prenašala malu