Magnetická rezonancia - Trenčín, Trnava, Topoľčany

letinka25
13. apr 2023

Ahojte vedeli by ste mi poradiť kde by zobrali na vyšetrenie v čo najkratšom čase? Ďakujem za odpoveď a prajem pekný zvyšok dňa.

martinaju
13. apr 2023

@letinka25 treba si obvolat a skusit aj NR.
Zalezi od naporu pacientov

lenka7477
13. apr 2023

skús vojenskú polikliniku

magnus020
13. apr 2023

@letinka25 ak samoplatca tak myslím že dajú skorší termín všetci😊
ja som bola na žiadanku na poliklinike v TTa termín som mala tuším do 2týždňov
páči sa link : https://www.izd-tt.sk/kontakt/

pink_lady
13. apr 2023

treba si zavolat, ale napr vo vojenskej v TN davaju rychlo termin, no zalezi aj kvoli comu ides

teleskop
13. apr 2023

@letinka25 zavisi ktora cast a celkovo, obvolaj uvidi, na toto nie je pausalna odpoved

monillia
13. apr 2023

Záleží čoho MR a akú máš poisťovňu, ale alfamedia dáva pomerne rýchlo, treba obvolat

mirafi
14. apr 2023

Ahoj. Viem, že v TN nemocnici dávajú termíny tak o 4 mesiace. Vo vojenskej poliklinike mi dali termín o 2 mesiace. Nakoniec som bola v inom meste cez známosť.🙏 Je strašne dlhá čakačka. Ja som bola na MR mozgu a som európsky poistenec. Podľa mňa, poisťovňa nie je podstatná. Pani na MR vo vojenskej mi hovorila, že si mám určite skúsiť obvolat iné mestá o skorší termín. Držím palce. 🍀

cameellia
14. apr 2023

@mirafi práve mám aktuálnu skúsenosť že je bohužiaľ aj poisťovňa podstatná. Ja som sa snažila objednať teraz v Košiciach a tie termíny strašné. 4 mesiace, 6 mesiacov... po známosti sa mi podarilo vybaviť skorší termín ale problém bol ešte aj v tom že mám dôveru a tú všetci odsúvajú pretože je vraj u nej problém s preplácaním takýchto vyšetrení

monillia
14. apr 2023

@mirafi z vlastnej skúsenosti viem,že i to zohráva rolu,rovnako ako to čoho MR sa bude robiť.Ak sa musí pichať kontrasna latka trvá to dlhšie, lebo to robia iba dopoludnia keď je tam lekár. Ak je to "len"koleno napr to robia v aj neskorších hodinách, tam je termín rýchlejšie

mirafi
14. apr 2023

@cameellia to je veľmi smutné, v tom prípade. 🥺 A tie čakacie doby. 🤦‍♀️👌
Mne sa podarilo vybaviť cez známosť termín do 2 týždňov. 🙏 Toto naše zdravotníctvo je otras. 😪

mirafi
14. apr 2023

@monillia aha, to som tiež nevedela. Ja som mala v papieroch napísané, že potrebujem vyšetrenie od obvodného (krv), kvôli kontrastnej látke a nakoniec mi ju ani nepichali. 🙄

sonkamirka
20. mar 2024

@letinka25
v TN vojenska nemocnica, krcna chrbtica do 1 tyzdna s poistovnou vszp...prekvapivo velmi rychlo,ale moj obvodak tvrdi,ze som mala velke stastie,asi ma vsunuli na odrieknuty termin...vyborna skusenost👍