Prvotrimestrálny screening u MUDr. Ľ. Semanovej v Trnave

2. aug 2023

Ahojte,

Chodim do gyn. ambulancie MUDr. Semanovej v TT. Chcela by som sa informovat, kedy vykonavaju prvotrimestralny screening ? Myslim v ktorom tyzdni tehotenstva ? Ja som k nim objednana este len na odbery a to uz by som mala koncit 13.tyzden tehotenstva, teda v tom case ked mi budu robit odbery. Citala som, ze prvotrimestralny (kde sa robi to sijove prejasnenie atd) by sa mal robit do 14. tyzdna ? Zatial mi doktorka nic nespominala o termine screeningu.
Dakujem.

zuz987123
2. aug 2023

Podľa mňa ti to zabudli len povedať, ale spravia to v ten deň. Tiež som tam bola v tom čase..

autor
2. aug 2023

@zuz987123 no uvidime, lebo dr. mi pri poslednej navsteve hovorila ze babo je este male na sijove prejasnenie, akoze mi to nemohla spravit pocas toho vysetrenia ( to som bola na konci 11.tyzdna) a sestricka hovorila, ze na dalsej poradni ( co bude tato nasledujuca ked budem na konci 13.) doktorka skontroluje babo sonom a spravia odbery. Tak snad mi ked tak daku nejaky skory termin aj na ten prvotrimestralny, ak by nahodou mi to aj nespravili v ten den.

zuz987123
2. aug 2023

Určite spravia naraz, neboj 🙂