Aká je Vaša skúsenosť s Bupi umývacou penou?

michaela_bupi
26. máj 2015

Podeľte sa s nami o Vaše skúsenosti s používaním Bupi umývacej peny. Vopred ďakujem za vaše príspevky.

inulienka11
26. máj 2015

Bupi penu pouzivame od narodenia a je to lepsie a praktickejsie ako obycajne mydlo.hned sa spravi pekna penaaa netreba tolko mydlit

bubloska135
26. máj 2015

bupi penu sme este nemali, ale pouzivame mydielka a su super, som na nich zavisla, krasna vona 🙂

simonka3
26. máj 2015

Ahoj pekne voni,ale my sme mali po nej vysusenu pokozku,tak sme prestali pouzivat,treba vyskusat kazdemu vyhovuje nieco ine

irenaliza
26. máj 2015

Bupi umývacia pena je fajn, lebo má pumpičku, takže jednoduchšie použitie a hlavne rýchlejšie, keď potrebujem umyť vlásky dcérke, ktorá to vyslovene nenávidí a hlavne neštípe ak náhodou si ňou pretrú očká , ale nevýhoda, že sa u nás doma veľmi rýchlo míňa, ale to aj ostatné od BUPI- mydielka a tekutý prací prášok u nás, keďže periem aj 2-krát za deň takže spotreba veliká, ale aj veľká spokojnosť. 🙂 🙂

kakika007
26. máj 2015

penu Bupi som objavila asi keď mala Simonka pol roka. Perfektná vecička, odvtedy sme iné nepoužívali, či bolo treba umyť zadoček, vlásky, či celé telo, jediné stlačenie a hotovo, žiadne držanie mydla či nalievanie umývacej emulzie na ruku... Ja som bola nadmieru spokojná 😉

michaela_bupi
autor
27. máj 2015

Ďakujem veľmi pekne za vaše pozitívne príspevky 🙂

teplakova
27. máj 2015

Super vec, používame od narodenia, jemná k pokožke a praktické balenie a dávkovanie, kúpila som do zásoby aj k starým rodičom, aby sme ju tam mali a nemuseli nosiť z domu, keď k nim ideme 🙂

stanislavao
27. máj 2015

@michaela_bupi umyvacia pena je velmi jemna, lahko sa nanasa. Simonko ju ma velmi rad, len jemu bohuzial velmi malo vydrzi, lebo pumpuje a pumpuje, aby bol cely zapeneny. 🙂 ma jemnulinku prijemnu vonu. je super.

dijefcatko
27. máj 2015

Spokojnosť, len by som privítala väčšie balenie. Deti to veľmi rýchlo vypumpujú 😀

zebricka23
27. máj 2015

aj u mna max spokojnost,len to pouzivame 🙂

sarah00
27. máj 2015

Penová emulzia od Bupi je super, používame ju od narodenia, krásne vonia a to, že je s pumpičkou je naozaj praktické. Aj vďaka tomu je naše kúpanie radostné 🙂 .

ajino
27. máj 2015

Dobrý deň, keďže syn má ekzémy od narodenia a mali sme veľké problémy s čím ho umývať, tak sme toho veľa vyskúšali až nakoniec sme skončili pri BUPI výrobkoch, a na kúpanie používame len uumývaciu penu. Umývaciu penu zbožňuje a používa ju na kúpanie- to si dáva na seba dosť veľa, lebo sa mu páči pena, používa aj na umývanie rúk, jednoducho ju milujeme lebo je SUPER a vždy ju máme kúpenú do zásoby, aby ju vždy mal, mohlo byť aj väčšie balenie, lebo u nás toto malé sa dosť rýchlo minie. Ďakujeme BUPI

katuliacik
27. máj 2015

vynikajuca! je to nas naj produkt od vas!

ivka_jarko
27. máj 2015

Bupi penu používame od narodenia. Mala už má 14 mesiacov a doteraz si s ňou veľmi rada umýva ruky. Dokonca sa s ňou naučila aj sama umývať a preto sa s ňou aj veľmi rada kúpe. :D

renata155
27. máj 2015

Bupi umývacia pena u nás top,používame od narodenia,pekne jemnučko vonia,super pení,praktická pumpička u nás max.spokojnosť 🙂 🙂 🙂

martinka117
27. máj 2015

Super ;) a hlavne mala sa pri nej naucila umyvat aj sama vzdy som jej dala penu na ruky a ona si umyla brusko ;)) velmi ju to bavi 🙂

aluxka
27. máj 2015

Len pozitívna. Mám z nej radosť ja aj dcérky. Je jemná a príjemne vonia. Akurát nám moc dlho nevydrží keďže staršia dcérka sňou umýva sestričku a pritom jej hovorí, že jej umýva ručenku, bruško...a ešte musia umyť aj svojich miláčikov - jeden dinosaurus a jedno káčatko 🙂

michaela_bupi
autor
27. máj 2015

Milé mamičky, ďakujem veľmi pekne za vaše príspevky. Teší ma, že máte s našou Bupi umývacou penou aj vy dobré skúsenosti 🙂

caramelka555
27. máj 2015

Ja pouzivam bupi od zaciatku som spokojna, umyvacou penou ho umyvam jed my necha darcek v plienke 😅 super sa nanasa a hned peni, len skoda ze sa nepredava aj olejcek ten pouzivame znacky hipp

topier
28. máj 2015

Ja som používala doteraz len Bupi mydielko pre Mišičku - 100% spokojnosť, ale potom sme dostali aj umývaciu penu. Začala som ju používať pri synovi, po inej značke sa mu znova objavil atopický ekzém, tak sme skúsili a musím povedať, že mu pomaly ustupuje, hoci ju používame len krátko. Takže za mňa určite spokojnosť aj u malkáčky, aj u veľkáča 🙂 Rozmýšľam, že ak sa znova objaví ekzém aj u mňa, tak nebudem váhať a budeme sa všetci mydliť len s Bupi 🙂

ikaika
28. máj 2015

super nosili sme na plavanie , mala dobre balenie a prijemnu konzistenciu. A dobre sa davkuje aj dietatu.

xarra246
28. máj 2015

Bupi penu sme používali najčastejšie, ale zdala sa mi pomerne drahá a tak som to vyšpekulovala tak, že do nej dávam trochu Bupi Šampónika na telo a vlásky, pridám vodu a mám penu za menej peňazí 🙂 Neviem však, či je zloženie rovnaké, to som neštudovala 🙂 S Bupi sme inak veľmi spokojní, dcérka aj ja máme atopické ekzém a obe Bupi pekne znášame, nemenila by som 🙂

adriana2301
28. máj 2015

@simonka3 aj my sme mali po tejto pene vysusenu pokozku,takze ju nemozeme pouzivat,ale vonia naozaj pekne 🙂 🙂

dolores12
29. máj 2015

velmi to decka oblubuju, no nemozem im ju nechat ked su same vo vani, lebo dva dni je po nej.,

michaelabrezovska
29. máj 2015

Moja mala nezbednica,sa neskutocne rada kupe a s penou bupi ide umyvanie na 1.cim rychlejsie umyta,tym viac casu na hranie vo vani.keby ju este nejedla,bola by som najspokojnejsia 🙂

myfka
29. máj 2015

Bupi penu sme raz dostali od kamaratky a uz ine ani nepouzivame. Ocenujem hlavne prakticke davkovanie a jemnost peny. A mala sa s nou rada hra, vie sa sama umyt. Tiez jej velmi chuti 😀 a napriek tomu ze vzdy sa jej podari aspon obliznut jej nikdy nic nebolo 🙂

bandurka1979
29. máj 2015

Je super .. deti maju radi ked sa umyvaju penou a myslim ze sa zbytocne neplytva mnozstvnom

korra
29. máj 2015

velmi prijemna jemna vona, prakticke davkovanie aj pouzitie /oproti klasickym mydlam/. Pouzivame hlavne na zadocek, rucky a krcne zahyby, ktore sa nam paria. Na cele telicko len obcas, lebo maleho vysusuje. Tiez by som privitala vacsie balenie, nakolko ho pouzivam ja a nacapala som uz aj manzela 😀

maryanna
29. máj 2015

u nas pouzivaju deti, uz som chytila aj muza ze pouziva kedze fajnucka pena ide, tak potom vzal prazdne balenie a naplnil svojim mydlom, nech mu peni, a my uzivame dalej, ja na tvar a deti na cele telo....po vyskusaniach inej kozmetiky, uz kupujem len bupi penu velmi dlho.