Má váš partner „svoju“ metódu ako utíši plačúce dieťatko alebo ako ho uspať?

michaela_bupi
31. máj 2015

U nás som uspávala nášho Lukiho väčšinou ja. Bola to niekedy aj hodina, kým pri mojom tichom spievaní, maznaní a hladkaní zaspinkal. Odkedy však zostal manžel so synčekom prvýkrát doma na noc bezo mňa, začal synček zaspávať sám. Ocinko ho prikryje, niečo mu pošepká do ucha a malý bez rečí zaspinká. Neviem, aké zaklínadlo mu do ucha šepká, ale funguje 🙂 . Aké triky používa váš ocko na vaše dieťatko?

bonaqa2013
31. máj 2015

@michaela_bupi že triky.... Môjmu začnú tiecť nervy a povie to sa nedá ja sa môžem nato..... Našťastie máme už vačšie deti, najml. má 5 rokov. Ale minule bol s ňou hosp. na Kramároch a musel si poradiť sám. Nikto sa o neho ani neobzrel, a to máme handikep. dieťa, hluché - takže je to o to ťažšie. Ale vážim si to, že bol tam s ňou niekoľko dní a domov prišli v poriadku.....

terezka1947
31. máj 2015

@michaela_bupi nainstaloval si do telefonu nejake "carovne sumitko" a funguje 😉
ale teraz vazne,na nasho zabera ockov vynalez-zvuk z youtube: vlak v dazdi 😀
prvemu synovi som spievala...zaberalo,pri druhom ked ja uz koncim,zaberaju ockove ruky a cary-mary zvuk 😀

sense
31. máj 2015

Aj u nas napodobne mama uspavala a lezkala pri nej a tatik dal do postielky a dieta spalo sama...ale prechod na samotne zaspavanie preslo bez problemov....dc3rka zaspava uz aj pri mne sama ...mam poc85 ze ked som b9la pr8pravena ja nechst ju spat samu tak sa to naucila bez problemov

bubelko
31. máj 2015

@michaela_bupi u nas ziadne triky ani z jednej ci z druhej strany. fungovali sme vzdy tak a stale fungujeme : ulozit do postielky, dat pusu a potulit, zhasnut svetlo a dobru noc.
ked boli este babatka, mali take hracie plysaky - kazdy svojho. teraz maju este radio, tak obcas pocuvaju to 😉

aluxka
31. máj 2015

Zoberie ju na ruky a povie jej, že sa idú do okna pozrieť na vtáčiky alebo na Selynku / náš pes/ a je po plači. Čo sa týka uspávania - musím sa opýtať dcérky aký trik používa na tatina, pretože takmer vždy zaspí skôr ako dcérka 🙂