2,5 mesačná dcérka málo papá

zojkula
25. dec 2020

Dobrý deň neviem čo mám robiť moja 2,5mesacna dcerka Pápa len 100ml UM France Lait Comfort Premium viac nechce. Je ho káže dve hodiny. Teraz dva dni jej skusam dávať 120ml ale vypíše za deň len povedzme dva krát po 120ml každé 2hodiny. A kepotiahne že v hodiny bez mlieka potom vypije len 30ml a za hodku dopije zvyšok. Neviem teraz či mám zmeniť mlieko alebo nejaký trik poradite mi prosim ďakujem

lucia147852
25. dec 2020

Nechať ju jesť toľko, koľko chce. Ak prospieva neni dôvod do nej pchať viac

karhu
25. dec 2020

ak je babo spokojne, kde je problem?

andreatytler
25. dec 2020

@zojkula Mas odsledovane kolko cika a kaka a aka je farba mocu a hustota stolice? Ak je to v norme a pribera, asi je to v poriadku. Ak skusis zmenit mlieko hadam nic nepokazis alebo flasu... mozno zmen cumel na flasi na taky co z neho to mliecko rychlejsie tecie...

pribinak
25. dec 2020

Prospieva? Nie je plačliva? Má dostatok mokrých plienok? Ak áno, očividne jej to stačí.
Nie všetky deti sú veľkí papkaci.

pribinak
25. dec 2020

Ešte môžeš po sviatkoch zavolať pediatricke že ju chceš prevážiť a premerat. Ale nie všetky deti rastu tabuľkovo

zojkula
autor
25. dec 2020

@andreatytler
@pribinak no zviera mi kakat 2 krát dene dva dni čo jej davam 120 Kaká len raz. Moc má vporiatku. Len sa mi nezda že každé dve hodiny dva krát po sebe spapa 120ml a potom odstup 3hodiny a len 30ml. Keď papala len 100ml tak stiahla každé dve hodiny ale dva týždne vkuse bez problemov. Ale už by mala papat viac nie?

andreatytler
25. dec 2020

@zojkula Mozno jej zaludok tak ako telo rastie v skokoch a uz coskoro bude skok kedy zje viac ale zatial je stale na tej istej urovni.

luciannka83
25. dec 2020

Kazde 2 hodiny 100 ml nieje malo. Ked dobre pamatam, tak umele mlieko som davala po intervale 4 hodin. Mozno ma mensi zaludok a viac nezvladne. Ak pribera, neriesila by som velmi. A este ma napada, ci nema malu dierku na cumliku. Ze sa unaví, kym vypije tu 100ku.

luciannka83
25. dec 2020

A este ma napadli, kukni do zadu na navod a zisti kolko ml mlieka ma vypit za den. Mozno zistis, ze mnozstvo cypuje, ale castwjsie a v mensich davkach.

pribinak
25. dec 2020

@zojkula Hm, ja by som ešte pockala a uvidis. V cca v 3 mesiacoch býva rastový špurt a možno začne papať viac

hailey1
25. dec 2020

@zojkula babatko by malo vypit 150ml na kilo vahy

zojkula
autor
26. dec 2020

Ďakujem za rady skusim počkať ale zdá sa mi ze toto mliecko ju dosť zatazuje na žalúdok strašne ťažko sa jej grga stoho.