6 mesačné dieťa nechce piť žiadne umelé mlieko

aly
2. okt 2012

Poprosím Vás o pomoc. Kojím stále, ale cítim že mám materského mlieka málo, aj dr. mi to potvrdila, snažím sa rozbehnúť laktáciu všemožne ale zatial sa to nezlepšuje. Skúšala som mu dať umele mlieko Nutrilon a Sunar ale on nechce ani ochutnnať a ked ochutná tak ho z toho stale natahuje. Skúšala som aj rôzne typy flašiek ale nepomáha. Musím podotknúť že nechce ani cumlík (vyzerá že nevie čo sním má robiť)
Dakujem za rady

aly
autor
9. okt 2012

Juj dnes znova ta pichlavá silná bolesť v prsníku a nejaká hrčka v druhom. Ale kojím stále a to vyzeralo pred mesiacom že už nebudem vôbec 🙂

sendy182
10. okt 2012

@aly pozor na tú hrčku 😒 .....aspoň obklad studený.....a skús si ho priložiť tak aby to vytiahol... poloha noštek- brada......po nakojený troška odstrekni. 🙂

aly
autor
10. okt 2012

@sendy182 hrčka troška sa zmenšila, maleho som kojila ostošesť

aly
autor
10. okt 2012

@sendy182 ale nepochopila som že ako poloha noštek brada, malo by to byť že brada tam kde je hrčka?

sendy182
10. okt 2012

@aly tam kde máš hrčku napríklad hore šikmo pri kojení noštek nech je v priamej línii s hrčkou alebo ak je hrčka dole pod bradavkou tak nasmeruješ bradičku a kojíš v polohe napr. pod pazuchou..........sú tu fakt aj dobré témy od profesionálnych poradkýň......aj čo na tvorbu mieka...........alebo dokonca existuje aj kojenecký štrajk a o tomto som vôôôôvec nevedela 😉

aly
autor
10. okt 2012

@sendy182 no musím popozerať, ale kojila som tak ako pišeš, brada pri tej hrčke a vyzera že to zaberá, musím ešte kuknuúť niečo dobré na tvorbu mlieka

aly
autor
10. okt 2012

@sendy182 dakujem idem napísať aj jej si zlata

aly
autor
11. okt 2012

@sendy kontaktovala som laktačnu poradkynu, v blizkom meste, poradila mi par veci, tak dufam ze to zaberie a nebudem musiet riešiť umele mlieka 🙂

verronicka
16. okt 2012

@leusska no to s tebou suhlasim, mna sa vzdy na poradni pediatricka pytala,ci mam dost mliecka (to mal vtedy malinky len 2-3 mes) a ja som ziadny problem nemala a malinky prospieval, dokonca aj vazil viac ako je priemer v jeho veku. Tiez som tomu nechapala preco ma chce silou mocou nahovorit na UM 🙂