Aké mlieko vám pomohlo na reflux?

upam
29. apr 2014

Hladam nieco po com mala nebude mat zapchu, ma reflux teraz koli zapche krmime Nutrilon comfort ale sa jej zhorsuje reflux. Poradte ktore skusit

katren
29. apr 2014

@upam my sme to vyriesili zahustovanim Hipp Combiotik s nejakou kasou 😉 mlieko vyhovovalo,neboli zapchy a hustotu sme urcili sami 😉 robili sme tak od 3.mesiaca

adrika72
29. apr 2014

Náš skoro 3 mesačný Šimonko má tiež reflux, dokonca mal z toho zástavu dýchania a týždeň strávil na detskej JIS. Papá Nutrilon HA na odporúčanie z nemocnice a zahusťujeme mu ho Nutritonom. A po každom jedle papá sirup Gastrotus, ktorý mu výrazne pomáha s refluxom.A aby som nezabudla nesmie piť čajík z fľaše,ale dávame mu ho striekačkou.

sense
29. apr 2014

...nam pomohli v 8 mesiaci lieky...z mliek na reflux mala strasne bolesti z inych grckala...nepomahalo ani AR mlieko, ani Nutriton, ani Gastrotuss nic....a to mi vraveli ze ked zacneme s prikrmami sa to zlepis, potom ze ked bude sediet sa to zlepsi a nakoniec pomohli lieky ....

mata95
29. apr 2014

@upam nam dr.predpisovala Nutrilon AR,a odvtedy nebol žiadny problem,ked mala romanka 6mes.skusili sme kravske mlieko krabicove a musim poklopať žiadny reflux, žiadna zapcha,nič, všetko vporiadku

rush
29. apr 2014

Nam žiadne mlieko nepomohlo iba vyrásť z toho to je jediný liek 😒 a mali sme dost silný... Tažké to je viem...polohovať neprejedat odgrgnut... Tuhou stravou sa to zlepší...na zmiernenie pálenia sme mali gastrotuss to sa mu trochu uľavilo ...vela sil

dobromila1111
29. apr 2014

@upam
my sme od mala riesili koliky,grckavali sme prudom niekolkokrat do dna,no reflux sme potvrdeny u dr nemali.Mali sme problemy,uz dalsie som riesit nekcela. Nastastie mi maly druhu davku jedla nikdy nevygrcol🙂
Mali sme Nutrilon,z toho koliky,tak sme presli na Nutrilon Anticolics.Nasledne hnacky,tak Nutrilon Low Lactose..nemocka...grckanie neprestavalo.Presli sme na Al 110 a pocet grckani za den sa znizil.Cim dalej,tym sme menej grckali.Preslo to uplne okolo 3.mesioaca:)

katkas1
29. apr 2014

Beba Ar, nam to bolo najlepsie mlieko, amli sme koliky a taky reflux ze sa aj 20x za den povracal, mlieko mu tak frklao cez nos ze sa mi dusil co sa nemohol ani nadychnut a ako sme nasadili toto mliecko bolo po probleme, nam ho predpisovali

michal13
29. apr 2014

my sme malému dávali tiež Nutrilon AR a pomohlo a od prvého roku nám ho odmietal piť a tak sme prešli na plnotučné mlieko a je zatiaľ všetko v poriadku 🙂

upam
autor
29. apr 2014

@katren aka kasa sa da pouzit pre tak male babo?

katren
29. apr 2014

@upam tie od 4 mesiacov sme davali.....neochutene....Hipp 😉
tiez sme skusali vselico mozne, ale toto sa nam osvedcilo najviac.....UM Hipp Combiotic mu vyhovovalo, ale bolo "riedke" 😅 tak sme dohustovali kasou aby to preslo cumlom....a postupne zistis kolko treba dat 😉

upam
autor
29. apr 2014

@katkas1 nemali ste problem s kakanim? Malu.beba strasne zapiekla ale to bola beba HA

katkas1
30. apr 2014

@upam ahoj, nmie nam zase sedela len beba a to obom detom

allesandra
5. máj 2014

my sme mali aj bebu AR, ale z tej sa nedalo kakať a teraz mame Hami citlive bruško proti grckaniu a pomohlo, aj kaka 2x za den, len pri príprave to mlieko hrozne pení, urobí sa mi aj 30ml peny vo flaške.
Robia vam to aj ine AR mlieka?

ivky83
21. jún 2014

Ahojte, máme 7 týždňovú dcérku. Má 4kg. Od začiatku pijeme Nutrilon HA. Denne vypila cca 90ml mliečka každé tri hodiny. Stolicu mala v poriadku, bola celkom kľudná, ale počas papania aj po papaní (často ešte aj po 2 hodinách) vypustila veľa mliečka (nebolo to grcanie). Doktorka nás posiela na vyšetrenie kvôli refluxu a dovtedy nám prednísala Nutrilon AR. Vypije 130ml. Malinká už mliečko nevypúšťa. Prvé dva dni bolo všetko super, v noci sme prespinkali aj 8 hodín. Ale od včera, má veľmi riedku stolicu, častejšie kaká a je veľmi nekľudná. Nedarí sa jej zaspať. Na chvíľu ju ukludní dudlík, potom ho vypľuje a narieka. Toto sa opakuje asi každých 10 minút. Dnes som jej dala spapať Nutrilon HA. Vypila iba 70ml. Je trochu kľudnejšia, ale nie je to ono. Neviete mi poradiť??? Môže byť z toho AR mlieka prejedená??? Alebo hladná??? Ďakujem

jessie222
14. feb 2015

@ivky83
@allesandra
@michal13
@katkas1
@mata95
@sense ahojte, chcela by somsa poradit, mame diagnostikovany reflux, zacala som podavat 5 tyzdnovéu syncekovi nutrilon ar, len sa mi zda, ze to nevie cez cumlik vytiahnut, ake flase resp cumliky ste pouzivali prosim? Dakujem za radu

sense
14. feb 2015

@jessie222 to mliecko je hustejsie treba s vacsou dierkou...

allesandra
14. feb 2015

@jessie222 MAM dvojku. Mali sme sice flasky Avent, ale prave kvoli tomuto sme zmenili, lebo avent nema vacsie diery ale viac dierok.

mata95
15. feb 2015

@jessie222 fuuuha tk toto si ja už fakt nepametam, le asi treba cumel s väčšou dierkou.....

simona193
25. feb 2015

Dobry my sme si reflux poriešili velmi kvalitnym mliekom z Ukrajiny je 100 krat vyživnejšie ako su nutrilony a obsahuje aj viac bielkovin mz sme prestali mat koliky aj reflux

simona193
25. feb 2015

@jessie222 Skus použit MAMku čumel ale 2 a nam na reflux pomohlo jedno velmi kvalitne mlieko z Ukrajiny my sme mali velmi velke problemi skončili sme v nemocnici hospitalizovany v KE koly refluxu ale to mlieko nam velmi pomohlo