Ako prejsť z nutrilonu ha1 na nutrilon ha2?

jankas87
19. mar 2011

ahojte baby mam otazku. ako mam prejst z 1 na 2? doktorka vravela ze mam miesat ale neviem ako. mam jej zmiesat 1 s 2 na polky alebo mam jej dat jednu davku 1 a potom po troch hodinach 2?

zuzana12345
19. mar 2011

vobec som nemiesala, dopapal 1 a hned sme isli na 2 🙂 a vsetko bolo ok 🙂

mimi21mimi
19. mar 2011

Miesat myslela tak, ze trebars ak davas 5 odmeriek, tak das 4 odmerky jednotky a jednu odmerku dvojky... na druhy den 3 odmerky jednotky a 2 odmerky dvojky a tak... az kym sa nedostanes k piatim odmerkam dvojky.. aj ked ja som presla zo dna na den a nic jej nebolo.

ela007
19. mar 2011

my sme tiez presli na nove balenie 2, ked dopila jednotku - bez miesania a v pohode bez problemov...

lula5
19. mar 2011

Neprehanate to? Po dopiti 1 vyhodis krabicu do kosa a otvoris 2. Tak sa to robi.

montinka
19. mar 2011

tak mne akurat doktorka kazala takto miesat ked sme menili znacku mlieka nie pri prechode z 1 na 2.

lublana1
19. mar 2011

...ked mal 6 mesiacov a 1 tyzden dopapal balenia jednotky, co sme mali doma a kupila som dvojku a zacala davat dvojku, nic som nemiesala a ani by som nemiesala...

usiko
20. mar 2011

tak my nemame HA ale prechod z 1 na 2 riesim tak ze v krabici zmiesam jeden diel, napr. 500 gramov cisla 1 a 500 g cisla 2 a podavam....potom budenm zvysovat pomer 2 a nakoniec ked miniem 1 tak uz len 1.....

erikasadek
20. mar 2011

baby preboha kde chodite na takteto napady mesania...!!
jednoducho ked dokoncis krabicu 1 a je cas na 2 tak zacanes robit 2 vsade na svete sa to normalne robi 😀

kamilecka
20. mar 2011

Suhlasim s vacsinou nazorov.....skoncite krabicu jednotky a zacnete davat 2.....panecky ved to nieje veda......ak mas pochybnosti zavolaj si na nutriciu info linky,ktora vyraba tieto mlieka...

oacka
20. mar 2011

nám dokonca lekárka predpísala hA2 ešte pred ukončeným 6. mesiacom,aby si naň malá zvykla, nepocítila žiaden rozdiel. proste sme otvorili HA2 a urobili a vypili 🙂

trinity525
21. mar 2011

preco sa neopytate pediatricky ako to myslela s miesanim ... 😒

bella77
7. apr 2013

a tak napríklad my sme dnes dojedli nutrilon comfort1 a hned otvorili 2ku a malá hádže "tyčky" tak neviem...pamatám sa, že toto isté bolo aj ked sme z obyč,nutrilonu prechádzali na comfort,,,aj týžden trvalo,kým si žaludok zvykol a teraz to je to isté...tak neviem,možno by to robila aj ked by som je postupne tu 2ku začala dávať....asi je to individuálne....
malá má 6,5mes