Beba Discharge

lussy63
1. mar 2016

Ahojte maminky mam predciasniatko a pani doktorka nam da bebu discharge. Viete mi poradit ake je to mliecko mate snim skusenost ?? A este nam ho dava na predpis .. Preco ked je volno predajny je tam nejaky cenovy rozdiel ??

renata9
1. mar 2016

@lussy63 ahoj,moja staršia ho mala na predpis/je lacnejší/,pila ho do váhy 5kg..................nemala s ním žiadne problémy

zabina27
1. mar 2016

@lussy63 s tymto UM nemam skusenosti, ale my sme mali na predpis nutrilon HA a teda platili sme asi polovicu oproti volnemu predaju, mozno aj menej, tak bud rada 😉

kikushaa
1. mar 2016

@lussy63 ked ho mas na predpis stoji o polovicu menej, len pozor nemusia ho mat v kazdej lekarni cize tam treba prist troska skor ako minies posledne susto aby ti stihli objednat. ani mojmu nerobil ziadne problemy tiez ho mal do 5kg

lussy63
autor
1. mar 2016

Baby ďakujem Vám. A kolko Vám asi cca vydržalo to mliečko ??

renata9
1. mar 2016

@lussy63 ak sa dobre pamätám,tak je to 400g balenie a nám vydržalo tak cca 2 týždne......................záleží,koľko ti bábo spapá

lussy63
autor
1. mar 2016

@renata9 Malinka papa kazde 3-4 hodiny tych 90-100 .. 😀

kikushaa
1. mar 2016

@lussy63 moj je nenazranec skoro od prepustenia z nemocnice, ja som aj napoly kojila i tak mi vydrzalo jedno balenie tak nieco vyse tyzdna

jarmila64
1. mar 2016
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

presne tak zalezi to ci je babo hladosko 🙂