Dojčenské mlieko Alnatura Anfangstmilch z Dm drogerie

hrustik1
23. dec 2013

Poprosim o skusenosti s tymto mlieckom. Zlozenie sa mi celkom paci, len som o nom nenasla nic na nete. Dakujem

andy171
25. feb 2014

Ahoj...🙂 mám 4 mesačnu dcérku a Alnaturu používame cca 2 mesiace a som nesmierne spokojná..🙂 predtým sme papali Nutrilon a pozdejšie Nutrilon comfort ..ale malá mala stále problémy s vyprázdnovaním a stále jej bolelo brúško..a odkedy pijeme alnaturu všetky problémy su preč a ja som šťastná a dakujem známej že mi poradila..takže vrelo odporúčam 🙂

mamaamater
12. mar 2014

ahojte, nemate niektora skusenosti s mliekom Humana? v lekarni mi ho odporucili ako velmi dobre, ale chcem sa este popytat.
vdaka 🙂

benila
28. apr 2014

@andy171 Dobry den,mozem sa vas spytat ,vy ste mali tiez zacpy ? Pomohlo vam to mlieko Alnatura,to je praskove ci krabicove sojove?Vopred dakujem za odpoved.Este sa chcem soytat ako casto cez den pijete to mliecko?Syn ma 18 Mes.Pekny den. b.

andy171
29. apr 2014

@benila dobrý den...ano mali sme od nutrilonu,potom sme pili nutrilon comfort,ale nám nepomohlo,tak sme si vyskúšali alnaturu anfangs milch,je to bio mlieko,z prírodnych srvátok a som nesmierne spkojná,kolika je preč a malá denne má stolicu a pritom neplače konečne🙂...moja dcérka má 6 mesiacov..pekný dník 🙂

benila
29. apr 2014

@andy171 Dobry vecer, dakujem ,za radu, urcite to mliecko vyskusame.Vsetko dobre. B.