Je to normálne, ak 2-mesačný syn kaká každý druhý deň s tlačením?

petulka2615
30. apr 2020

Ahojte, môj synček ma 2 mesiace, na prsníku vie byt tak ako kedy, niekedy 5 niekedy aj 15 minút, no vždy ho potom treba prikrmit, buď si odsajem keď ide alebo dám umelé mliečko. Pouzivame franc lait premium comfort. Bruško ho neboli, stolicu ma žltú krémovou, poprdkava celý deň, ale niekedy, hlavne ráno keď sa zobudí akoby stále tlačil a nedá sa mi vykakat, trvá to tak jeden deň, potom sa vykakat, čo som prekvapená bez bolesti pekne potlačí a ide, je to tak raz za 2 dni, niekedy každý druhý. Chcem sa len spýtať a uistiť, či je to tlačenie v poriadku, neplace pri tom, ani večer nemá bolesti len proste tlači ale vykaka sa väčšinou až na druhý deň. Ďakujem za názory.

margaretka_
30. apr 2020

Obe moje deti nad ranom este v spabku tlacili a pucili sa. Nic im nebolo, stolicu mali ok. Mne bolo povedane, ze to suvisi so stolicou, ale normalne z roho vyrastli 🙂

pribinak
30. apr 2020

Musí tlačiť, však sa učí používať brušný lis.

lucyluv
30. apr 2020

Nad ranom vacsina deti puci, okolo 4tej. Bud rada, ak je to o neskorsej hodine a len kazdy druhy den 🙂

petulka2615
autor
1. máj 2020

Super tak ďakujem, ja len ci to nie je mliekom ale keď je to takto tak som pokojnejšia