Koľko stojí Nutrilon v Maďarsku, Rakúsku a v Poľsku?

lili777
30. dec 2011

Poraďte mi prosím tie čo chodíte nakupovať Nutrilon do susedných štátov, koľko tam stojí? Blízko mám do Maďarska, Rakúska, Česka - Poľsko moc nie. Tá cena u nás - 15 eur sa mi zdá dosť. Kde zháňate lacnejšie? Potrebujem 3.

tinal
30. dec 2011

Neviem, či to tu môžem spomenúť, ale neskúšala si pozerať cez mimibazar? Tam predávajú tiež nutrilon alebo aj pod iným názvom napr. bebilon.

lili777
autor
30. dec 2011

@tinal Hej hej, pozerala som. Neviem však koľko vyjde s poštovným. Len som chcela vedieť ceny aj inde, že by sme zbehli na výlet a zároveň aj kúpili.

tinal
30. dec 2011

@lili777 Čo som zatiaľ prečítala na iných forách, tak píšu, že Aptamil v Rakúsku je lacnejší ako na Slovensku, takže asi by sa ti oplatilo zbehnúť do Rakúska.

tinal
30. dec 2011

@lili777 No ale už som našla aj to, že v Maďarsku je to ešte lacnejšie. No musí sa naozaj ozvať niekto kto nakupuje tam aj tam. Inak záleží podľa mňa v Maďarsku aj podľa kurzu.

evka4
30. dec 2011

@lili777 ahoj, my kupujeme v polsku bebilon, cena cca 9 eur za 800g balenie. niekedy to vyjde 9,5eur, ked je horsi kurz. ale v kazdom pripade sa to oplati. vzdy nakupime aj plienky, natankujeme plnu nadrz a vtedy uz dost usetrime 🙂

angellinka
30. dec 2011

@lili777 Aptamil3 v Rakusku stoji do 11 eur,nedavno sme boli v Hainburgu,som to pozerala.Moj syn ho dlhoooo pil,nastastie teraz nepotrebujeme,lebo malu kojim 😉

kvetinqa
30. dec 2011

My kupujeme aptamil v rakuskej Bipe, s Bipa kartou ta vyjde na 12,99 jednotka, dvojka, trojka stoja 11,45 stvorka a potom juniorky su este lacnejsie.. Ak su bipa baby days- vzdy prvy pondelok az streda v mesiaci, tak je na vsetky detske veci 20 % zlava, takze nakupujeme masovo vzdy vtedy.. Len si treba vybavit bipa kartu, co nie je ziaden problem. Ja ak mam nazbierane body v DMke tak kupujem aj tam s tymi zlavami z knizky..

lili777
autor
30. dec 2011

a niekto kto vie cenu v Maďarsku??

lili777
autor
30. dec 2011

@tinal Teraz je myslím celkom dobrý kurz. Nedávno sme boli.

vita211
30. dec 2011

ahoj.my stale chodima do madarska pre nutrilon vychadza na 7 eur jedna krabicka a je 900 gramova.takze o polovicku lacnejsie ako u nas.ale vola sa MILUMIL a jednicku da sa kupit iba v lekarni.

tinal
30. dec 2011

@lili777 No pozerala som kurz mojej banky a máš pravdu. Pekná je teraz cena. Teraz sa naozaj oplatí ísť do Maďarska. 🙂

luky1313
30. dec 2011

ahoj, v poľsku vyjde bebilon 8e a to 800g a zvyknewm kupovať aj tu na modrom konikovy

lili777
autor
30. dec 2011

@vita211 ahoj a kde chodíte kupovať? Kde stojí krabica 7 eur? Bežne v Tescu, DM alebo?? my chodíte do Gyoru - Tesco, Interspar v Arkáde - tam je aj DM. Poraď🙂

tortelinka
30. dec 2011

@vita211 chcem sa opytat na ten nutrilon v madarsku, to v lekarni bezne kupim bez receptu ale pod inym nazvom?

amanda683
30. dec 2011

@lili777 ja som si Nutrilon-polsky objednavala od jednej pani na mimibazar.sk.Pride ti to az domov,nemusis nikam behat a stal okolo 10 eur.Vzdy som objednala cely karton-6ks a mali sme pokoj na chvylu 🙂

amanda683
30. dec 2011

@lili777 ten polsky sa vola Babylon

lili777
autor
30. dec 2011

Nikto nevie teda, kde sa oplatí ten Nutrilon najviac? Či mám ísť do Tesca, lekárne či DM? Tá cena, ktorú spomínala vita211, tých 7 euro je akciová alebo bežná? Rozmýšľam, kam sa teda vybrať, len sa mi nechce s dvoma deťmi pendlovať hore dole, najradšej na istotu niekam priamo🙂

vita211
31. dec 2011

ahoj.tá cena je bežna.ja kupujem jedničku v lekárni lebo v tesco a dm nemaju ale ostatné už by mali mat.my chodíme do ujhely.kupuje sa bez receptu tak isto ako u nás povieš že klasicky potrebuješ nie ha alebo ar.každy mesiac pojdem prinesiem štyry krabice a to stači zas na jeden mesiac.

lili777
autor
1. jan 2012

@vita211 No tak my sme sa včera vybrali, čo nebolo asi vhodné rozhodnutie, ale počítali sme, že môže byť aj zavreté. V Tescu v Gyori nemali veľké balenia, iba 600g a stáli cca 257 korún, takže niečo cez 8 eur. U nás majú tieto za cca 10 eur. Tak sme chceli zbehnúť do Arkádu pozrieť DM, lekáreň alebo Interspar a to nám zavreli pred nosom🙂 Sme sa išli previezť, tak skúsime nabudúce🙂

katinka71
1. jan 2012

@lili777 v rakusku stoji Aptamil 800 g 1 v DM 12.45 eur,v Bipe 12,99 a v potravinach M-preis 11,99 eur

lili777
autor
1. jan 2012

@katinka71 Ďakujem 🙂 Len už majú tie ceny asi dosť vysoké. Za tú cenu sa dá zohnať pomaly aj u nás s nejakou DM výhodou alebo v akcii.

katinka71
1. jan 2012

@lili777 tu v AT Aptamil 1 nedavaju ,vraj nemozu dat do akcie ani ked su zlavy v Bippe,uz Aptamil 2 som minule kupovala za 9,75 eur ale znovu som sa musela vratit na 1 lebo zle znasa 2kove

vita211
1. jan 2012

@lili777 no to male sa neoplati a je mi luto že ste išli nadarmo ale včera asi zatvarili kôli tomu že je silvester.tak to musite skusit nabudúce.🙂

roamers
15. nov 2012

vcera som kupila milumil online 10 ks/900g. Z platobnej karty mi stiahli presne 77, 44 eur. Cize krabila 7,74 eur plus jeden zdrama alebo 7 eur pri prepocte na gramaz oproti slovenskemu. Obrovsky rozdiel v cene, v kvalite zatial nevidim ziaden. Predtym som kupovala v Rakuske v BIPA cena okolo 11,50 eur a ten sa horsie rozmiesaval.

martinkas23
24. nov 2012

Dobry den roamers, chcem sa opytat, to je to iste co nutrilon ci nie?

roamers
26. nov 2012

@martinkas23 ano malo by to byt, v SR Nutrilon, v Rakustku Aptamil a v Madarsku Milumil. Moj maly teda ziaden rozdiel nezistil, ci jedol rakusky, madarsky alebo slovensky "nutrilon". Zistila to iba nasa penazenka 😉

viktoria12
27. nov 2012

@roamers a chodis do madarska kupovat alebo kde online sa da kupit

tinuska1112
27. nov 2012

@roamers môžem Vás poprosiť o stránku, z ktorej to online objednávate? To je neporovnateľná cena.. 😲

roamers
27. nov 2012

@tinuska1112 hm pozerameten link, uz to nefunguje, nasla som to tu niekde na fore niekde v inej diskusii. Ja neviem po madarsky takze objednavala mi to kolegyna. Bolo to cez http://patikaszentanna.hu/?p=online_termek2&id=...
Ale staci tam ist do madarskej lekarne alebo DM, neni to tam tiez drahe v DM to vychadzalo na 8 EUR. Hovorim o Nutrilon 1 v madarskej verzii ale ostatne sa tiez budu urcite vyrazne lisit.

roamers
27. nov 2012

@viktoria12 bolo to prvy krat co som kupovala v madarksu, nasla som na to info na net, tak kupila som online lebo zhodou okolnosti sme isli do budapesti, kde som si to dala poslat do pobocky spolocnosti kde robim. Ale bola som to pozriet preventivne v DM, ze na dalsi nakup pojdem do Rajky a v DM to vyslo 8 EUR. A niekde som citala ze v lekarnach to je i nich lacnejsie ako v DM. Treba hladat.