Ktoré dojčenské mlieko je najlepšie od narodenia?

lenieta25
23. feb 2014

Prosím o radu maminky, s akým mliekom sú spokojné a dieťatko ho trávi dobre? Nutrilon, Sunar, Beba....? a pod

baska1
23. feb 2014

Babylove z DM:o)

macamac
23. feb 2014

najlepšie dojčenské mlieko z umelých je také, ktoré zapasuje tvojmu malému 🙂
každému sadne niečo iné 😉
moji napr. obaja papali Beba, jeden H.A., malá antirefluxné
musíš vyskúšať, my to tu neporiešime 😉

povuma
23. feb 2014

najlepšie je to, po ktorom tvojmu dieťatu dobre trávi, chutí mu, nezapeká ho, nezvracia z neho a dobre priberá...na značke nezáleží 😉

baryana
24. feb 2014

kazda mamina ti odporuci to svoje odskusane. pre mna je top Sunar. pouzivala a pouzivam ho pri vsetkych detoch. niektore deti zapeka, ale mne ani jedno z piatich. aj lekarka mi povedala, ze som si vybrala najlepsie. od narodenia je sunar complex 1 a od pol roka prejdem na original. je chutnejsie a cenovo vyhodnejsie. v lekarni ho kupujem dve balenia za 12€.

katarina822
24. feb 2014

v nemocnici davaju nutrilon

helmanka
24. feb 2014

my máme pediatričku-gastroenterologičku a tá doporučuje Bebu HA

iwuska10
24. feb 2014

ja davam france lait, od 4 mesiaca a som spokojna, nezapeka ju, zasyti, negrcakala nikdy... Cena je toez super 6e, v akcii dokonca 4,80e

yollanda
24. feb 2014

beba

lejlla
24. feb 2014

no tu sa asi nedozvies konkretnu odpoved,musis vyskusat po ktorom mliecku bude babatko spokojne...ja davam Babylove z DM a sme spokojny obaja 🙂

janickadebrova
24. feb 2014

Unas je najlepši Nutrilon

jerryjanka
24. feb 2014

pri oboch sme začinali na nutrilone HA a comfort, kvoli možnej alergii a problemom s bruškom, no ako myslim že to vôbec nepomohlo, proste to bolo take obdobie, ked sme začali prikrmovať, zlepšilo sa to, odvtedy mam obe baby na Babylove mliečku, obe spokojné. A aj ja lebo nezaťaží tak peňaženku

piknik10
24. feb 2014

ahojček, my sme na Nutrilone, na začiatku kým si bruško zvyklo ju zapekalo, také 2 dni, teraz už v pohode, len je dosť drahý, ale najlepšie je to, čo sadne malinkému - malinkej.

sara85
24. feb 2014

syn nutrilon,ale hrozne grcal z neho ,tak som prešla na sunar ..ten bol super ,hned mu sadol 😉 a dcera rovno sunar a uplne v pohode 🙂

sandrika1986
24. feb 2014

Pri mojich dvoch deťoch som používala France Lait, všetko bolo v poriadku, mliečko im nerobilo problém, žiadne zapekanie a pod. 🙂

lindaa1
4. mar 2014

My sme od narodenia boli na mlieckach Topfer bio 1, nebol ziaden problem, hned sa chytil. Tiez sme presli bez problemov aj na Topfer bio 2 s onrdlho ideme na Topfer bio 3. Nemenila by som.

slnecnica175
30. apr 2014

u nas jednoznacne vitazi Humana, nemecka kvalita a malej naozaj chuti, ziadne bolesti bruska, je fakt super a ma aj HA radu . davam ju od narodenia a nebol jediny problem.

marikaema
30. apr 2014

U nas jednoznacne hami🙂 Nas beba velmi zapekala

reina2m
9. nov 2015

Obe deti Nutrilon u nas.

lastom
9. apr 2016

najlepsie mlieko je to, ktore chodi tvojmu dietatku, nezapeka ho, nevracia z neho, nas krpec si oblubil amilk bifido, treba vyskusat a sama zistis.

michi295
9. apr 2016

Žiadne.

sardinka335
9. apr 2016

Zakladatelka temy sa pýtala, ktoré mlieko ...ale rypalky sa musia najst.

Musíš poskušať - ja som kazdemu davala Nutrilon a bez problémov.

mimka1111
9. apr 2016

Nutrilon !!! Ak chcete najpodobnejsie materskemu ! 😉

qwertxy
9. apr 2016

Neviem odkiaľ máš že nutrilon

ermelinda
10. jún 2016

JA si myslim ze Sunar Nutrilon a Babylove su naj 🙂 my sme 8 mesiacov kojeny a od 8 pijeme tieto tri mlieka . Beba strasne zapeka a malo snej deti priberaju , teda aspon co som pocula a hami hipp a podobne sadnu maloktorym detom ... NAjpodobnejsie materskemu su zevraj sunar a nutrilon

kikaneu
10. jún 2016

Mne obe deti vyrastli na antirefluxnej bebe, obe ukážkovo priberali, dcerku nutrilon hrozne zapiekol, kamoska poradila bebu a odvtedy sme nemali žiaden problém

gab_riella
26. sep 2017
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

Viem že každá maminka asi doporučí niečo iné, ale prosím pridávajte ešte rady, tipy, čo sa vám osvedčilo, nech je tu toho viac aj pre ostatných 🙂

anulienkalenka
1. okt 2017
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

Tak ja teda pridám svoju skúsenosť- moja dcérka odmietala čokolvek piť, momentálne jej však chutí jedine Sunar premium, a ja som veľmi spokojná. Dá sa v rôznych akciách zohnať aj za veľmi dobrú cenu, napríklad viac balení a tak 🙂 iný by osm užý neskúšala, som rada že sme konečne našli niečo, čo jej chutí

gab_riella
2. okt 2017
Používateľ gab_riella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gab_riella.

@anulienkalenka Dakujem, o tejto rade sunaru som pocula tiez len chvalu, asi bude vseobecne oblubenejsi 🙂

ninah1486
Autor odpoveď zmazal
Zobraz