Nedostačujúce umelé mlieko

lucijalucy
19. okt 2020

Dobrý deň,
syn (3 mesiace) pred pár dňami začal viac papať (teraz zje 120 ml UM). Na tom by nič nebolo.. ale on začína skracovať intervalu jedenia 🤦🏻‍♀️ Zvykol jesť každé 3 hodiny a už sme sa nevedeli dočkať kedy sa interval ešte predĺži.. ale posledné dni pýta aj po 2 hodinách a aj zje svoju dávku. Je možné, že mu to mlieko nestačí? Neviem už čo s ním.. že by len obdobie? Alebo zmeniť mlieko? Nestretli ste sa s tým niekto?
Vďaka 🙂

ivangeline
19. okt 2020

Rastový špurt.

pribinak
19. okt 2020

Na 3 mes 120ml nie je až tak veľa mlieka.

lucijalucy
autor
19. okt 2020

@pribinak nie je ale pýta každú chvíľu 😐

lucijalucy
autor
19. okt 2020

@ivangeline Ďakujem veľmi pekne, ani som nevedela že niečo také je 🤦🏻‍♀️

pribinak
19. okt 2020

@pribinak skús mu dať 150 ml.

lucijalucy
autor
19. okt 2020

@pribinak skúsim vnoci. Cez deň tým že aj vodu pije tak 150 nezje.. by to vygrcal 😬

helcanw
19. okt 2020

@lucijalucy môj má 2 mesiace a 150 vypije úplne v pohode, väčšinou po 3 hodinách ale niekedy aj po 2 🤦‍♀️🤦‍♀️😂

lucijalucy
autor
19. okt 2020

@helcanw to je individuálne.. každé dieťa je iné. Nedá sa porovnávať ani nejdem 🤦🏻‍♀️ Nie je to súťaž kto viac zje. Spapá koľko potrebuje. Len zmenil úplne zo dňa na deň aj čo sa jedenia týka, aj spánok úplne iný a je nervózny. Nevedela som, že niečo ako rastový špurt existuje ale už viem a presne to sedí. Takže som kľudnejšia a hádam to za pár dní prejde.

helcanw
19. okt 2020

@lucijalucy však ja som to ani nemyslela v zlom, presne som len chcela poukázať že každé babo je iné a ked príde rastový špurt zmení sa to zo dňa na deň. Ak mu pridas a bude spokojný tak to bude asi ono 🙂

kissinka111
19. okt 2020

Ja automaticky ked som odsledovala ze sa budi na jedenie skor tak mi trklo ze asi uz mu vytravilo tak som pridavala po troche a vzdy to zabralo. Nas ked mal 3 tyzdne vypil 80ml takze 3 mesacne kludne moze viacej. Skus a uvidis.

natalief
20. okt 2020

Tak možno nepýta mlieko ale potrebuje niečo iné toto robila aj moja malá tak v 3-4 mesiacoch že každú pol hodinu ako keby na mlieko raz som si povedala dosť začala som sa sňou hrať zabavila ju ponosila ju a po pár min prestala a vôbec začala sa smiať nechcela mlieko

lucijalucy
autor
20. okt 2020

@natalief hej skúšame vždy všetko.. ale v 99.9% chce jesť 😅 Momentálne je ako bezodná jama. Hrať sa chce po chvíľkach, zahráme sa ale o chvíľu príde plač a hnev a kým nedostane jesť je mrzutý.. musíme len vydržať 😐