Nutrilon 3 advanced a problém s kakaním

anemi7
23. feb 2022

Ahojte, môj syn má 19mesiacov a ešte stále si vypýta ráno a večer trocha mliečka, asi zo zvyku alebo mu chutí lebo inak ma už normálnu 100% stravu.
Teraz sme prešli z nutrilonu 3 na nutrilon 3 advanced. Mam pocit ze od zmeny mliečka mame problém s kakanim, stretli ste sa s tým už niektorá? Ďakujem za odpoveď

liesik
23. feb 2022

Neskúšala si mu dávať normálne mlieko, nie umelé? Už je v takom veku, že ho nejak nepotrebuje, keď normálnu stravu má ako píšeš 100%.

evaferenczova
23. feb 2022

Už môžte skúsiť dať obyčajne mlieko. A dávať pozor na pitný režim, aj kvôli tomu môže mať zápchu. Mojej malej veľmi pomáha a ma rada ovsené vločky. Keby toto všetko nepomohlo tak viem Vám odporučiť aloe na pitie.

anemi7
autor
23. feb 2022

@liesik už dávno mal aj normálne mliečko aj ochutené aj hocijaké iné ale toto si vždy sám pýtal

anemi7
autor
23. feb 2022

@evaferenczova nemá zápchu, skôr to bolo redšie a častejšie, napr nie raz ale dva krát denne ale teraz sme už dve noci za sebou zle spali lebo nás bolelo bruško kým si nenašiel správnu polohu a kým sa vykakal
V noci popravde už nekaka a necika od nejakého 8-9 mesiaca čiže po roku spokojne prespatych nocí je to zmena preto mi napadlo ci s tým niekto nemá podobnú skúsenosť

moncacina
17. aug 2022

@anemi7 ahoj ako to nakoniec dopadlo, lebo naša mala sa mi zdá ma podobný problém. Mame 12 mesiacov a prešli sme z nutrilonu AR na nutrilon 3 advanced. Dovtedy sme pekne kakali každý deň. A teraz s plačom raz za 3 dní. Inak ovocia , zeleniny, vločky a celozrnného pečiva jeme kvantum, pijeme čistú vodu....

anemi7
autor
20. aug 2022

@moncacina ahoj prepáč ze až teraz som sa ku tomu dostala
Nakoniec som sa postupne za pár dní 3-4 snažila odbúrať úplne takúto stravu a všetko sa nakoniec upravilo 😉

moncacina
21. aug 2022

@anemi7 čiže si prestala dávať nutrilon? A co si dávala miesto toho. Naša malá zaspáva s mliečkom

anemi7
autor
21. aug 2022

@moncacina Aj náš tak pred spaním si dával nutrilon ale skôr to bolo zo zvyku ako plnohodnotné papanie čiže šlo to na moje prekvapenie ľahko a ani si ho nepýtal