Nutrilon good night 2 a Nutrilon advance 2 - rozdiel

edajna6
29. jan 2023

Ahojte v skratke malý mal podozrenie na alergiu KM
Sme na špeci mliečku, teraz po pol roku mu treba dávať zase Nutrilon a ak nebudú žiadne reakcie tak ostávame na normálnom UM. Hlavná otázka doma máme ešte neotvorený Nutrilon good night 2 , či môžem mu dať alebo radšej kúpiť Nutrilon advance 2 poprípadne už 3 nakoľko o pár týždňov bude mať rok. ďakujem

anavixy
29. jan 2023

Good night ma napisane ze obsahuje ryzove vlocky, preto je na dobru noc. Nedavala by som ho na normalne denne papanie, ale ryzove vlocky samy o sebe podla mna neovplyvnia to co mas sledovat, teda reakciu na BKM. Takze na noc ked tak ano, ale inak by som radsej kupila obycajny Nutrilon. A co sa tyka toho ci 2 ci 3, to je v podstate jedno (ide o vyzivove hodnoty, vitaminy atd), kludne mozes este davat 2 aj po roku.

edajna6
autor
29. jan 2023

@anavixy v podstate malý len večer cca o 21hod papá um. mliečko a potom pýta ešte nad ránom cca okolo 4-5tej a potom cez deň príkrmy má nechce veľmi mliečko a už mu dávam cez deň aj mliečnu kašu pomaličky zaraďujem. Takže v podstate on cez deň nepapá UM tak aj preto som rozmýšľala ak mám ešte doma balenie tak mu to dať ajtak len večer pije. Ďakujem pekne za odpoveď