Pokračovacie mlieko Hami 3

23janka
7. feb 2012

Kto by mi vedel poradiť odkedy by som mohla dat malej HAMI 3??

medinila
8. mar 2012

@23janka Hami 3 je od jedneho roka.Ak chces prejst z materskeho na umele,tak zacni z Hami 2 a potom prejdes na Hami 3. Ak pijete ine UM,tak este dvaj co davas a po roku skus Hami 3. My tiez pijeme hami a som spokojna.Jednak detom chuti a nemaju z neho ziadne problemy, a jednak pri dvoch detoch je aj financne unosnejsie

lulistek
6. máj 2014

Ahojte,
mate niekto skusenosti s tymto mlieckom? My ho pijeme od jedneho roka cize uz mesiac ale poslednu dobu malu velmi bolieva brusko zapeka ju. Mam pocit ze to moze byt mliekom, kedze ostatna strava je rovnaka ako predtym. Mate aj vy taketo skusenosti? Ak ano na ake mliecko ste presli a ci bolesti ustali, dakujem

5katarina7
6. máj 2014

@lulistek moju zas zapekali ostatné trojky mlieka,pili sme babylove a france lait....ale pri trojke sme museli prejsť na iné,lebo sa nevedela vykakať...a práve Hami 3 nám zapasovalo,tak asi každé dieťa inak 🙂 Ja som skúšala aj Hipp 3,Sunar3 a tiež ju zapekali.

lulistek
7. máj 2014

@5katarina7 dakujem, no my sme mali babylove 1, ked sme presli na 2 bolo to zle zapekalo ju, tak sme presli na hami 2 a super.mozno to nie je mlieckom, ide nam zubok tak to asi suvisi:/

5katarina7
7. máj 2014

@lulistek aj to môže byť,moja má pri zúbkoch tiež stolicu všelijakú 😝

radica1991
28. okt 2014

ahojte baby. môžem dať mlieko hami 3 aj 11-mesačnej dcérke? doteraz som kojila,ale po chorobe som stratila mlieko a tu píšu,že sa môže až od ukončeného 12.mesiaca: http://lieky24.sk/481-hami-3-500g.html