Prechod z Nutrilonu AR na Humanu AR

maxinaca
16. feb 2016

Maminky, máte skúsenosť s prechodom z Nutrilonu AR na Humanu AR, malý ma reflux a teda už silou vôle sme dva mesiace na Nutrilone, ale čo by to malo byť lepšie so stolicou, tak sa mi zdá, že má väčšie problémy a o tých kolikách, keď mi niektoré dni plače aj päť hodín v kuse ani nehovorím. Doktorka mi stále hovorí, že nemám meniť, že mám vydržať do konca 4. mesiaca, ale mne ho je fakt ľúto, keď ho vidím, aké má kŕče, nemôže sa sám vykakať a pije ho čím ďalej tým menej. Skúšala som aj zaradiť počas dňa Nutrilon Anticolic ale nič to nezmenilo. Treba z jedného druhu prejsť nárazovo alebo postupne, a ak postupne, ako to v praxi vyzerá? Ďakujem.

miki_miska
25. mar 2016

Ahojky maxinaca. My sme prešli z nutrilonu ar na humanu ar. Teraz sa malý úplne zmenil k lepšiemu. Z nutrilonu ar stále grcal a bol hladný, nervózny, plakal a pri konci začal mať vyrážky - humanu ho zasýti aj keď dávam menšie množstvo, vobec negrcia a je spokojný a šťastný. Uz neplace, kludne prdka, celý deň je spokojný. Ja môžem len vrelo odporučiť. 🙂
My sme prešli na humanu hneď ako sme ju kúpili.

qwertxy
25. mar 2016

My sme prechadzali

qwertxy
25. mar 2016

Síce s inými mlieckami no bolo to narazovo zo dňa na deň, keď už jedno prestalo malemu vyhovovať

maxinaca
autor
25. mar 2016

@miki_miska ahojky, uz pijeme aj my humanu, zo zaciatku som bola prestastna, bo maly kakal sam a riedko, ale postupne ho zapieklo aj z humany, ja neviem, ci ma fakt taky nabeh na to, hlavne je, ze ho neboli brusko tak ako z nutrilonu a ani ta stolica nie je az taka tvrda, uz by som v piatom mesiaci skusila prejst aj na obycajnu humanu, len sa bojim ako to znesie, urcite sa mu reflux zlepsil, ale myslim, ze uplne nevymizol, dakujem za odpoved

mimka1111
26. mar 2016

Pomoze aj ked znížite dávku nie odmerku kopcom.. Nie je dobre prehadzovat značky ,, AR obsahuje Karubin ked toho dáte len o kúsok viac moze dieťa zapekat 😢@maxinaca

maxinaca
autor
26. mar 2016

znizovala som predtym ako som presla na inu znacku a nepomohlo, myslim ze humana je mlieko, ktore malemu viac vyhovuje, aj ked to nie je idealne.