Príkrmy a umelé mlieko

sunny381
16. aug 2016

Ahojte baby, ked ste začali po ukončenom 4 mesiaci prikrmovať a dávali ste umele mlieko, prešli ste na už mlieko 2.?

seahorse27
16. aug 2016

Preco by si mala prechadzat na 2-ku? Riad sa vekom, nie príkrmami. Normalne v ukoncenom 6. mesiaci prejdes na 2-ku, ako je pisane na krabici.

sunny381
autor
16. aug 2016

lebo sa mi niečo mari že pri prvej mi doktorka vravela že mám dávať 2 lebo je tam iné zloženie. uvidim čo mi povie

sardinka335
16. aug 2016

Pokračovacie mlieko 2 sa dáva od 6. mesiaca...plus minus ukončeneho...týžden hore dole nehra rolu ale 2 mesiace...no neviem, tak iste neumrie z toho ale tak načo to robit ked netreba.

gabona1
12. sep 2016

Ahoj, ja by som začala až v 6 mesiaci s mliečkom číslo 2. My máme almilk bifido 3, vo štvrtom mesiaci som už dokrmovala, pretože som prechádzala z kojenia na umelé mliečko. Začali sme mliekom č.1, pretože to zloženie je iné, ako pri 2, nemusí byť ešte zrelé bruško na dvojkové mliečko. Môj názor. Ako ste to teda vymysleli, čo povedala detská lekárka?

stastnablcha
12. sep 2016

ahoj. normalne som rozmyslala ako sme to davali my... a musim sa priznat ze na 2 som presla tiez skor ako v 6 mesiaci, ale to z toho dovodu ze som sa snazila kojit a nejak neslo a dostala som od kamosky krabicu mliecka co pouzivali oni a to uz bol amilk 2... ale doktorka mi nevynadala 😉 a kedze malej chutil a pila uz nechcela menit na 1. a spokojna som bola🙂

autumn11
23. okt 2016

môj syn pil amilk bifido jednotku do šiesteho mesiaca. S príkrmami sme začali od ukončeného štvrtého mesiaca, lebo nebol kojený a naďalej pil jednotku až do pol roka. Potom sme prešli na dvojku.

sunny381
autor
24. okt 2016

no až od 6 mesiaca mám dávať 2