Sunar complex 2 - skúsenosti

marus313
31. dec 2013

ahojte baby prosim vas ake mate skusenosti s tymto mlieckom???Prechadzame na 2jku a doteraz sme pouzivali Babylove BIO PRE a chcela som pokracovat Babylove2 ale momentalne nieje k dostaniu tak som sa rozhodla pre Sunar tak neviem ci ho mam zacat davat alebo nie.Poradte

luba28
31. dec 2013

@marus313 prejdi na obycajne mlieko polotucne a po roku na plnotucne,.... 🙂

adina12
31. dec 2013

@marus313 my sme tiez chvilu pouzivali Baby love, len nasej prestal po mesiaci chutit a presli sme na Sunar complex, skusili sme aj ine mlieka, ale nasej najviac sadol prave Sunar complex a pouzivame ho uz 8 mesiacov

llienkaa
2. jan 2014

presne aj ja riesim prechod na sunar ale neviem ci sunar original alebo sunar complex nevies v com su rozdielne?
@marus313

marus313
autor
3. jan 2014

@llienkaa vobec netusim my sme sa kojili a dva mesiace som pouzivala Baby love a teraz som mu kupila ten Sunar complex tak uvidim co mu urobi lebo chutit mu chuti len aby ho nezapiekol.Potom skusim Hipp mlieko to by sa malo podobat tomu Babylove aspon co pisali vyrobcovia z babylove.Tak ti asi neporadim.

llienkaa
5. jan 2014

@marus313 uz ste skusili ten sunar c.? ja som mu dala moc mu nechutil ale on teraz odmieta nejak ma 10mes. a dala som mu ten bananovy a tesila som sa ako blcha vypil 150ml 🙂 co inak tolko nebyva 🙂

marus313
autor
5. jan 2014

@llienkaa ano davame ho uz treti den a pije ho a my mame 6mesiacou a vypije tiez len 150ml aj ked mu zarobim viac tak vypije len to svoje 🙂 ale idu nam vrchne zuby tak preto tolko nepapa teda aspon dr. povedala,ze ho nemam nutit,ze spapa tolko kolko mu chuti.A ja to inak praktizujem aj pri dcerke ked som ju nutila tak odmietala mi papat ked jej poviem kolko ti chuti tak si aj sama vypyta 😉